• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pasikelti nuotaiką pagal Zodiaką  17 

Autorius: pagal Astroguide.ru
2014-01-29 10:00:00

Kaip pasikelti nuotaiką pagal Zodiaką
Freedigitalphotos nuotr.
Kuo ir kaip galime padėti sau ir savo artimiesiems dienomis, kai, rodosi, viskas krenta iš rankų? Pakelkite sau nuotaiką pagal horoskopą!

Avinas

Slogutis - retas svečias Avino širdyje. Tačiau jei liūdesys vis dėlto staiga prislėgė neregėtu sunkumu, pasistenkite  nuvaikyti niūrias mintis fiziniais krūviais. Tai gali būti užsiėmimai sporto salėje, malkų skaldymas, laukiniai šokiai, dalyvavimas masiniuose renginiuose, kur susirinkę daug žmonių - pavyzdžiui, roko koncertas arba baikerių šou. Kad konstruktyviai panaudotumėte savyje susikaupusią energiją, galite pradėti buto remontą. Tačiau prieš pradėdama pasitikrinkite, ar jums užteks pinigų ir erdvės jūsų užmojams įgyvendinti.

Avinams nuotaiką pastebimai pataiso ir ugnis. Liūdesio minutę pasėdėkite prie laužo, o gal šaus į galvą į dangų paleisti petardą? Svarbiausia – nepamirškite priešgaisrinio saugumo reikalavimų! Dar vienas vaistas – greitis. Jei leisitės su vėjeliu sėdusi ant motociklo ar bent jau dviračio – geriau pasijusite tą pačią akimirką.

Jautis

Šis Zodiako atstovas gyvena savo susikurtoje ir jam gerai suprantamoje Visatoje. Mintis apie tai, kad šis asmeninis pasaulėlis gali negrįžtamai pasikeisti, jį itin baugina. Tam, kad nusiramintų, jam reikia įtikinamų įrodymų, kad jo būtis ir buitis išliks tokios pačios. Jautis išties savo egzistenciją sieja su daiktais, materialiais dalykais. Tikėjimą rytojaus diena jam palaikytų mažas apsipirkimas. Įsigykite ką nors naujo ir naudingo – kad ir dantų šepetėlį ar naują porą patogių batelių. Tačiau pasistenkite neišlaidauti per daug, nepirkite to, kas jums ne pagal kišenę, brangesnius pirkinius atidėkite tam laikui, kai būsite geresnės nuotaikos. Galite taip pat save palepinti skaičiuodama turimas santaupas (jei jų turite).

Kitas būdas atgauti energijos – įkrovos diena. Jaučiai – gurmanai iš prigimties, todėl maistas juos išties ir guodžia, ir ramina. Tiesa, dažniausiai tam neprireikia nieko ypatingo: puikiai tiks keptos bulvės, geras kepsnys, bokalas alaus ir saldus pyragėlis desertui. Kitaip tariant, visa tai, ką dietologai kartkartėmis pakeiksnoja, bet kas išties yra įprasta ir skanu. Jaučio psichika nuo streso gali pailsėti ir tiesiog drybsant ant sofos priešais televizorių ar klausantis geros muzikos. Kartais verta spjauti ant visko ir atidėti visus reikalus iki tos akimirkos, kai jausitės geriau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
zuvis....:)
2014-09-01 01:00:39
Visiska nesamone del alkoholio. Deje kiek pazystu zuvu tai nei vienas neturi panasaus polinkio. Ko nepasakyciau apie vezio, saulio ir mergeles zenklus, bet kazkaip apie juos nerasoma panasus dalikai
skorpioneeee...
2013-05-04 14:12:05
nesamone!! nemegstu kitiem gadint nuotaikos ir pyktis!
Sun
2013-04-29 21:27:32
Svarstykles tai kaip pirstu i aki :D