• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kur vykti per atostogas? Pataria horoskopas!  1 

Autorius: Justlady.ru
2010-05-21 10:43:00

Kur vykti per atostogas? Pataria horoskopas!
Jupiterimages nuotr.
Kelionės bus smagesnės, o jose patirti nuotykiai – malonesni, jei savo maršrutą derinsite su horoskopo ženklu. Žinodami, kokioje šalyje jums žvaigždės siūlo praleisti atostogas, joms skirtą laiką išnaudosite maksimaliai efektyviai, jums pavyks geriau pailsėti ir pasisemti energijos visiems metams.

Išsiruošę į atostogas renkamės kelionės maršrutą savo nuožiūra. Ne paslaptis – laikinai pakeitus aplinką keičiasi ir savijauta. Kelionė jums patiko? Puiku! O jei po jos prisiminimai nusėdo nemaloniu prieskoniu? Tada visą kaltę suverčiame nevykusiam orui, kelionės nemalonumams, įkyriems bendrakeleiviams ir netgi jums trukdantiems vietos papročiams. Kaip tik tokiu atveju vertėtų susimąstyti: o gal jūsų pasirinkta šalis – tiesiog nuostabi vieta kelionėms, bet... ne jums?

Renkamės šalį

Kiekvienas žmogus, gimęs po tam tikru horoskopo ženklu, turi ir savas šalis, kuriose jis jaučiasi geriausiai.

Kiekviena šalis, valstybė, kaip ir žmogus, taip pat turi savo horoskopą, lemiantį jos papročius, vyraujantį žmonių charakterį.

Galbūt kaip tik todėl vienose šalyse jaučiamės kuo puikiausiai, kaip namie, o kitose – atvirkščiai, nuolat nerimaujame, patiriame nepatogumus, norisi kuo greičiau iš ten dingti.

Kiekvienai šaliai įtaką daro kokia nors planeta. 12 zodiako ženklų lemia ten vyraujantį gyvenimo būdo, pramogų, komforto turistams pobūdį.

Jei dar neapsisprendėte, kokios šalys jums tinka, o kokios – nelabai, siūlome sąrašą, sudaryta pagal Zodiako ženklus.

Avinams būtinas nuolatinis judėjimas, vietos keitimas, nauji įspūdžiai. Aktyviam jų poilsiui puikiai tiks Vokietija, Austrija, Birma. Į ekstremalius pojūčius linkusiems ir nutrūktgalviškiems Avinams tiks netgi tos vietos, kur vyksta neramumai ar netgi karo veiksmai – pvz. Afganistanas, Iranas.

Jaučiams svarbiausia – gerai pavalgyti ir patogiai pailsėti. Tingiai pasivartyti prie baseino, pasilepinti saulės voniomis, stebėti saulės zuikučių žaidimą jūros bangose. Tokių malonumų jiems siūlo Egiptas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Čekija, Ukraina, Šveicarija, Vengrija, Graikija.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ožiaragė
2010-05-26 14:35:30
Esu ožiaragis-niekada joks Tibeto asketizmas neviliojo ir juo labiau Norvegiškas šaltis,ir Anglija visai nepatiko. Atvirkščiai mane traukia gamtos grožis,Itališka architektūra,Ispaniškas temperamentas, ryškūs jūros horizontai ,šiltas papludimys ir komfortas komfortas....................ne mažiau kaip 4* viešbutyje