• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilės horoskopas 2016-iesiems metams

Autorius: Eli.lt
2016-01-08 12:32:00

Meilės horoskopas 2016-iesiems metams
Net ir pasiekus svaiginančių karjeros aukštumų, pamačius gražiausius pasaulio kampelius, įgyvendinus asmeninius siekius ir svajones gyvenimas be meilės vis tiek yra ganėtinai prėskas. Visiems ieškantiems taurių jausmų ar juos puoselėjantiems siūlome paskaityti meilės horoskopą 2016-iesiems metams ir pagaliau atrasti savo antrąją pusę arba sutvirtinti santykius.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Praėjusieji metai buvo emociškai sudėtingi - jūsų pasitikėjimas savimi svyravo, į gyvenimą žvelgėte išskirtinai rimtai, trūko vidinės laisvės ir polėkio, tad prisivilioti meilę ar puoselėti sėkmingus santykius buvo ganetinai sunku.
Šįmet bus gerokai lengviau. Jau ankstyvą pavasarį pajusite didžiulį palengvėjimą, jums nestigs optimizmo, o kamuojančios problemos ims spręstis tarsi savaime. Aplinkinius trauksite tarsi magnetas, norėsis flirtuoti, žavėti, bendrauti. Tiesa, šie metai nėra ypatingai palankūs rimtiems ir igalaikiams santykiams - tai draugystės ir trumpalaikių romanų metas.
Antrąją pusę turintieji ar santuokoje esantys Avinai turėtų būti atsargesni, dėmesingesni, tačiau užsisklęsti namuose nereikėtų - leiskite jau džiaugtis naujomis pažintimis ir bičiulyste, tačiau visuomet būkite dėmesingi ir neperženkite ribų.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jaučio ženklo žmonėms šie metai bus pakankamai neįprasti - jūs, net ir būdamas pakankamai uždaru, tik šeimos rate linkusiu bendrauti žmogumi, šiemet labai norėsite naujų pažinčių, meilės, draugystės, jūsų draugų, bičiulių ir pažįstamų ratas gerokai išsiplės.
Šie metai ypač palankūs vienišiems, meilės ieškantiems Jaučiams. Meilei išskirtinai sėkmingas vasario - birželio laikotarpis ir paskutinės 2016-ųjų savaitės. Egzistuoja didelė tikimybė, kad sutiksite savo tikrąją antrąją pusę, savo sielos dalelę, žmogų su kuriuo praleisite visą likusį gyvenimą. Meilės ieškantys Jaučiai turėtų daugiau laiko skirti prasmingai, labdaringai, humanitarinei veiklai, tai pavyks pritraukti meilę ir susipažinti su reikiamu žmogumi.
Antrąją pusę turinčių Jaučių santykiai bus tiesiog idealūs, kupini romantikos ir tarpusavio supratimo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus