• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mitybos horoskopas  6 

2009-03-07 00:00:00

Mitybos horoskopas
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Iš žvaigždžių galima sužinoti ne tik savo likimą, charakterio savybes, pomėgius ar polinkius. Jos gali patarti, kaip maitintis, kad be jokių pastangų svoris vėl taptų idealus!


AVINAS (03 21 - 04 20)


Jūsų priešas - skubėjimas! Trykštate energija, amžinai kur nors skubate ir vienu metu tvarkote tūkstančius reikalų. Nemėgstate triūsti virtuvėje. Verčiau užsisakote picą ar pasišildote dešrainį. Būkite atsargūs. Valgote per greitai ir nesusikaupę. Kramtydami kąsnį, spėjate paplepėti su draugu telefonu, perversti laikraščius. Aišku, kenčia skrandis, nes blogiau virškinamas maistas. Liūdesį ir nesėkmes dažnai malšinate smaližiaudami, todėl nepastebimai kaupiasi lašinukai.


Žvaigždės pataria. Pamirškite skrudintus riešutus, traškučius ir pyragėlius. Išmokite valgyti ramiai ir nesiblaškydami - skrandžiui bus lengviau virškinti. Be to, kuo lėčiau valgysite, tuo mažesne porcija pasisotinsite. Jei negalite ištverti ko nors nekramtę, rinkitės vaisius, rupią duoną ir daržoves. Geriau saldi uoga nei bandelė. Dažniau ragaukite indų ir meksikiečių valgių - jų maistas kaip tik jums. Patiekalus gaminkite be riebalų. Daugiau valgykite ryžių, makaronų ir kruopų. Šviežios daržovės ir aštrūs prieskoniai - tiesiausias kelias idealios figūros link.


Dėmesio! Nepersivalgykite. Venkite alinančių dietų, kurios verčia badauti. Labai naudingos iškrovos dienos bent kartą per savaitę. Jėgas atgausite keliaudami. Avinas net prie vairo sugeba ilsėtis, nes tai - jo stichija.


JAUTIS (04 21 - 05 21)


Valgykite saikingai! Esate smaguriai. Kasdien norite atrasti vis naujų skonių. Labiau mėgstate valgyti nei gaminti. Negalite praeiti pro saldumynų parduotuvę ko nors nenusipirkę. Kasdien pyragėlis, šokoladas... o sportuoti nemėgstate! Būkite atsargūs. Dažnai nė nepastebite, kad nuolat ką nors kramtote. Kas iš to? Ne tik persivalgote, "stoja" skrandis, bet ir kaupiasi riebalai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 7Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
hm
2009-09-03 00:55:52
kad skorpionai nenori ar nemoka gaminti tai visiskas briedas. mano vyro tai nuo keptuves nenutempsi. ir dar viena skorpione pazistu tai irgi didziausia virimu/kepimu megeja.
x ( miks)
2009-07-24 02:04:56
Pasiskaityk savo giminaičio datą, greičiausiai tai tavo, o tojo giminaičio data yra jo kur tu gimei. Tad todėl ir neaišku su tuo maistu...Turi ir skaičius ir datas prisiminti, o asmenys jau gali nuo lenciūgo ir nutrūkti. Tad dar lenciūgą ( grandinę, grįsti...) reikia prisiminti kiek jis veiksmingas, taip ir atrasi savo datą( tikrai maistas ne ten kur tu gimei, o kur nors pas giminaitį ( data). Juk nebūtina abiems rankas persipjauti ir apsikeisti krauju kad suprastumėte. Kiti daro vienas ant kito deda kaip sumuštinius( perpjautas vietas) ir tokiu būdu išplaukia išvados( praskaidrėja pro tas datas).
uvis
2009-07-24 01:58:09
Mano data yra 01 08. Bet esu 11mėnnuo ( data)