• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasitikime Baltojo Tigro metus

Autorius: www.lsveikata.lt
2009-12-30 08:20:00

Pasitikime Baltojo Tigro metus
jupiterimages.com nuotr.
2010-ieji pagal Rytų kalendorių yra Baltojo Tigro metai. Tuose kraštuose šis karališkas žvėris asocijuojasi su žavesiu ir baime. Tigras - žemės ir visų jos energijų valdovas. Daugelio Rytų šalių (Bangladešo, Nepalo, Indijos, Malaizijos, Korėjos) simbolikoje yra šio žvėries atvaizdas.
 
Tigras - dažnas kinų legendų, pasakojančių apie tai, kaip šis žvėris gelbėjo žmones, veikėjas. Viena legenda pasakoja, kad tigras vaikystėje išgelbėjo būsimąjį filosofą Konfucijų. Esą jis gimė labai negražus ir tėvai jį nutarė palikti ant kalno. Vaikas būtų žuvęs, jei ne tigro, kuris išgelbėjo jam gyvybę, kilnumas.

Tigro atvaizdas dažnai naudojamas kaip talismanas, atnešantis sėkmę. Jo kailio dryžiai - tai žmogaus gyvenimo pakilimai ir nuopuoliai, gėris ir blogis, šviesa ir tamsa.

Tigro metais gimusiųjų gyvenimas kupinas neįtikėtinų įvykių ir situacijų. Šis plėšrūnas labai emocionalus, jo jausmai visada gilūs. Konservatyvumo ir kompromisų tigras nepripažįsta, o hierarchijos tiesiog nekenčia.

Pagrindinės Baltojo Tigro metų savybės - tvirtumas, šaltakraujiškumas, proto aštrumas, sąžiningumas, drąsa. Todėl metai sėkmingi bus tiems, kurie nebijo sunkumų, geba su jais susidoroti, yra stiprūs dvasia.

Astrologai prognozuoja, kad 2010-ieji nebus labai ramūs. Jie atneš nemažai netikėtumų ir siurprizų. Būkite apdairūs, neskubėkite priimti svarbių sprendimų, susijusių su karjera, finansais, sveikata, asmeniniu gyvenimu. Šiemet kaip niekada tiks patarlė - devynis kartus pamatuok, dešimtą kartą kirpk.

Rytų horoskopas 2010 metams

­ Žiurkė
Protingai Žiurkei ateinantieji metai bus palankūs ir ryškūs, nes jos intuicija, taupumas ir apdairumas leis gyvenime ir veikloje apskaičiuoti kelis žingsnius į priekį. Tad dalykai, kurie daugumai bus netikėti ir nelaukti, Žiurkei atrodys įprasti bei numatyti.

­ Jautis
2010 metais Jautis skins šiemet pradėtų darbų vaisius. Gimusieji šiais metais turi puikią progą pasiekti gerų rezultatų daugelyje gyvenimo sričių. Tereikia pasikliauti užsispyrimu ir darbštumu. Jei mokėsite jais pasinaudoti, pripažinimo ilgai laukti neteks.

­ Tigras
Tigrai, tai jūsų metai. Galite daryti ką norite. Jums seksis. Tačiau vien sėkme pasikliauti gal ir nevertėtų. Šaltas protas, užsispyrimas padės lengviau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

­ Triušis
Gimusieji šiais metais nekenčia permainų, nes jos sugriauna įprastą gyvenimo ritmą. Taigi Baltojo Tigro metai, kurie, kaip jau minėjome, nežada ramybės, Triušiui bus vieni sunkiausių.

­ Drakonas
Naujaisiais metais Drakonui pavyks įgyvendinti daugumą planų. Tie, kurie ilgai ir užtikrintai dirbo ne vienerius metus, šiemet tikrai sulauks pelnyto atlygio ir gal net garbės.

­ Gyvatė
Nors metai Gyvatei nebus lengvi, tačiau tai bus didelių laimėjimų ir išmintingų pamokų metai. Didžiausios permainos laukia Gyvatės darbe. Galimi svaiginami karjeros šuoliai. Nepamirškite - nuo aukščio kartais ima svaigti galva.

­ Arklys
Šiemet Arklio profesinės ambicijos bus patenkintos. Jo kūrybiniams planams taip pat lemta išsipildyti. Tiesa, dirbti reikės daug ir sunkiai. Baltojo Tigro metai gali tapti ir didelių permainų asmeniniame gyvenime metais.

­ Ožka
Šie metai lengvabūdę Ožką išmokys atsakomybės ir praktiškumo. Šios naujos charakterio savybės nelabai lengvais Baltojo Tigro metais leis Ožkai išvengti nereikalingų išgyvenimų ir nemalonumų.

­ Beždžionė

Metai Beždžionei bus nelengvi. Jai teks patirti nemažai streso. Baltojo Tigro metais Beždžionė turės daug rūpesčių. Patarimas vienas - net ir pačiose nepalankiausiose situacijose stengtis išlikti ramiam.

­ Gaidys
Naujaisiais metais Gaidys turės daug darbo. Kaip niekad aiškiai supras, kad savišvieta ir savęs realizavimas - du jam itin svarbūs dalykai. To pasekmė - atsivėrę nauji toliai.

­ Šuo
Galų gale Baltojo Tigro metais Šuo sulauks pripažinimo. Tai bus metai, kai seksis ir kūryba, ir kasdienis gyvenimas. Šuns savirealizacijai šie metai bus palankiausi per pastaruosius 10 metų.

­ Kiaulė
Kiaulė naujaisiais metais turės būti ryžtinga kaip niekad. Gimusieji šiais metais patirs daug permainų, kurios pakeis ne tik profesinį, bet ir asmeninį jų gyvenimą. Astrologai Kiaulei pataria drąsiai priimti naujoves.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus