• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Poros suderinamumas pagal savaitės dienas

Autorius: pagal Astroguide.ru
2010-03-31 10:14:00

Poros suderinamumas pagal savaitės dienas
Jupiterimages nuotr.
Žmogaus charakterį lemia ne tik jo gimimo data, bet ir savaitės diena kada jis gimęs. Tikriausiai jau esi skaičiusi judviejų suderinamumo pagal Zodiako ženklą horoskopą. O šiandien pasidomėk, ar judu derate pagal savaitės dienas.

Moteris sekmadienis + vyras sekmadienis

Santykiai grįsti jėga, nesibaigiančia kova už įtakos zonas. Nebent abu partnerius vienytų bendras tikslas, pagalba vienas kitam siekiant to paties rezultato – pavyzdžiui, šeimos versle ar auklėjant vaikus.

Moteris sekmadienis + vyras pirmadienis

Šioje šeimoje klasikinis pasiskirstymas vaidmenimis apverstas aukštyn kojomis. Poros ateitis visiškai priklauso nuo moters. Jei ji neperspaus vyro savo valdingumu, jie gali pasiekti harmonijos, mat puikiai papildys vienas kitą. Tačiau jam tokie santykiai gali ir įkyrėti.

Moteris sekmadienis + vyras antradienis

Moteris ryžtinga, ji, galima sakyti, nutiesia kelius savo partneriui. Vyras savo ruožtu praturtina santykius savo erudicija. Tai dinamiška, veikli pora, orientuota labiau į visuomeninę veiklą nei į šeimos židinį.

Moteris sekmadienis + vyras trečiadienis

Šio tipo moteris aktyvi, noriai susidomi įvairiais projektais, o vyras labiau trokšta pastovumo. Šis derinys tinkamesnis profesiniam bendradarbiavimui, o ne meilei.

Moteris sekmadienis + vyras ketvirtadienis

Jie turi daug bendro: dosnumą, saviraiškos ir bendravimo poreikį. Jei moteriai nesvetima diplomatija, jų santykiai bus harmoningi.

Moteris sekmadienis + vyras penktadienis

Ji – devintame danguje, kad turi taip puikiai jos norus suprantantį ir kone mintis skaitantį partnerį. O jis pakerėtas moters, kuri moka priimti pačius geriausius sprendimus, žavesio. Darnus junginys.

Moteris sekmadienis + vyras šeštadienis

Ji nemėgsta pernelyg ilgai užsibūti namuose, o jis – tiesiog sutvertas šeimos židiniui. Jie papildo vienas kitą. Šioje sąjungoje daugiau draugystės nei meilės, bet santykiai turi daug šansų tapti patvariais ir ilgalaikiais.

Vyras sekmadienis + moteris pirmadienis

Vyras atlieka savo žmonos globėjo vaidmenį. Tačiau jis pavydus, taigi gali ne tik globoti, bet ir apriboti jos laisvę. Pasikliaudama savo intuicija ši moteris jo klausys, bus puiki mama jo vaikams. Ir jei jie tinkamai pasiskirstys pareigas – viskas eisis kaip sviestu patepta.

Vyras sekmadienis + moteris antradienis

Šio tipo vyras – tikras, tvirtas, klasikinis vyras. Su šia nepriklausoma moterimi jo gyvenimas nebus lengvas. Jei jis deramai įvertins jos savarankiškumą ir gerąsias savybes – įsivyraus abipusė pagarba. O jei ne, veikiausiai šie žmonės pasuks skirtingais keliais.

Vyras sekmadienis + moteris trečiadienis

Priimant sprendimus ji juo pasikliauja. Jis savo ruožtu suverčia jai visų buitinių problemų sprendimus. Tai geras derinys jei nė vienas iš partnerių neperžengia „svetimos teritorijos“ ribų.

Vyras sekmadienis + moteris ketvirtadienis

Ji žavisi savo partneriu, jį kiek idealizuoja, kelia ant pjedestalo. O kuriam gi vyrui tai nepatiktų? Ši pora gali gyventi ilgai ir laimingai, ypač jei jų sąjungą sutvirtina vaikai.

Vyras sekmadienis + moteris penktadienis

Tai jausminga, žavi sąjunga. Jos pagrindas – seksualinė harmonija. Vyras ir moteris joje puikiai papildo vienas kitą.

Vyras sekmadienis + moteris šeštadienis

Jis gali sukurti saugumo atmosferą moteriai nuo visų ją neraminančių grėsmių. O ji savo darbu ir pastovumu suteiks jam galimybę atsiskleisti, švytėti.

Vyras pirmadienis + moteris pirmadienis

Jie sukurti bendram gyvenimui, artimi santykiai jų negąsdina. Šia prasme jie kuo puikiausiai sutaria. Tačiau jei kyla sunkumų, jiems gana sudėtinga apginti ir paguosti vienam kitą.

Moteris pirmadienis + vyras antradienis

Tai sąjunga, kuriai moteris dovanoja visą savo meilę ir švelnumą, o vyras – energiją ir įkvėpimą. Ši pora puikiai apjungia laimę asmeniniame gyvenime ir atvirumą išoriniam pasauliui.

Moteris pirmadienis + vyras trečiadienis

Ji yra tikra jo ištikimybe ir padorumu. Jie supranta ir vertina vienas kitą. Vyras bus apgaubtas moteriškos šilumos ir švelnumo, nes ji linkusi jį globoti kaip vaiką. O jis tai dievina.

Moteris pirmadienis + vyras ketvirtadienis

Tai puiki, meile grįsta sąjunga, bet toks junginys ypač sėkmingas profesinėje ir finansinėje plotmėje. Jiems abiems vienodai svarbu komfortas, materialinė gerovė, ir gera visuomeninė padėtis.

Moteris pirmadienis + vyras penktadienis

Jis – estetas ir neprognozuojamai linkęs įsimylėti. Ši sąjunga gali būti laiminga su sąlyga, kad moteris gebės išlaikyti vyrą greta savęs.

Moteris pirmadienis + vyras šeštadienis

Jis moka mylėti iš tikrųjų, bet nereikia iš jo nuolat laukti meilės prisipažinimų. O jai meilės įrodymai labai svarbūs. Jei vyras susivoks kartkartėmis pamiršti darbo reikalus ir skirti dėmesio jai – sąjunga gali būti patvari ir ilgalaikė.

Vyras pirmadienis + moteris antradienis

Šio vyro charakteris išsiskiria nepastovumu: jis arba plevėsa, arba užsisklendęs savyje. Vargu ar jam pavyks sutikti, sužavėti ir ilgam prie savęs išlaikyti šią moterį. Jei vis dėlto taip nutiko – sąjunga bus nepastovi.

Vyras pirmadienis + moteris trečiadienis

Su juo viskas neaišku, nepastovu, neapibrėžta. Su ja – viskas atvirkščiai. Šeimyniškai jie gali sugyventi, bet meilės, jausmų plotmėje taip ir liks atskirai.

Vyras pirmadienis + moteris ketvirtadienis

Be abejo, jis labai įsimylėjęs, bet rizikuoja atsiduoti likimui ir... susigundyti naujomis pažintimis. Galiausiai ji taip pat gali leistis ieškoti nuotykių su kitu partneriu.

Vyras pirmadienis + moteris penktadienis

Jie kalbėsis apie teatrą, muziką, meną ir apie gyvenimą apskritai. Šios poros devizas: su mylimuoju – net ir pašiūrėje rojus. Tai stipri sąjunga tiek meilėje, tiek kasdienėje šeimos buityje.

Vyras pirmadienis + moteris šeštadienis

Ji – šios poros įkvėpėja ir varomoji jėga. O jis noriai seks jos pėdomis. Gera sąjunga tiek meilėje, tiek darbe.

Moteris antradienis + vyras antradienis

Arba jie bus kartu visame kame, ir meilėje, ir draugystėje, ir darbuose, arbajų siekis likti nepriklausomiems paims viršų ir kiekvienas pasuks savais keliais.

Moteris antradienis + vyras trečiadienis

Jei jis nekaišios pagalių į jos ratus ir duos į rankas jų gyvenimo vadeles, gali tikėtis jos ištikimybės ir atsidavimo. Šioje sajungoje ji – ir kapitonas, ir šturmanas.

Moteris antradienis + vyras ketvirtadienis

Meilėje jie turi bendrų interesų, tačiau jiems būtina nuolat tobulinti savo šeimos santykius. Ji prisiims intelektualiąją dalį, o jis pasirūpins materialiąja.

Moteris antradienis + vyras penktadienis

Šioje sąjungoje vyras pasyvus ir švelnus, o moteris viskam vadovauja. Jei jis kaip tik to ir pageidauja – viskas puiku.

Moteris antradienis + vyras šeštadienis

Ji trokšta saviraiškos, o jis labiau gilinasi į save. Jeigu jai pavyks išvilioti jį iš šio kiauto, jie drauge liks ilgam. O jei ne – veikiausiai jų keliai išsiskirs.

Vyras antradienis + moteris trečiadienis

Jis nuolat sklidinas planų ir troškimo bei tikisi, kad ji padės visa tai įgyvendinti. Greičiausiai ji taip ir darys – tada santuoka bus nuostabi.

Vyras antradienis + moteris ketvirtadienis

Šios poros gyvenime daug vietos skirta draugams ir pažįstamiems. Tam, kad šie du žmonės būtų drauge, jiems reikia kitų žmonių, publikos, fono.

Vyras antradienis + moteris penktadienis

Už tai, kad šios poros santykiai klostosi sklandžiai, reikėtų padėkoti vyrui. Nes jis geba derintis prie moters, kuriai patinka viską daryti solo. Partneriai puikiai papildo vienas kitą.

Vyras antradienis + moteris šeštadienis

Jie turi daug bendrų intelektualinių interesų, tačiau meilėje jis neturėtų laukti iš jos išraiškingų jausmų. Jei ji myli – nejaučia poreikio apie tai jam kalbėti.

Vyras trečiadienis + moteris trečiadienis

Jų meilė paprasta ir pastovi. Bet jei šis pastovumas virsta nuoboduliu... Jiems tiesiog būtina vengti rutinos meilės reikaluose.

Moteris trečiadienis + vyras ketvirtadienis

Jai patinka paprasti ir nuoširdūs jausmai. O jis meilėje mėgsta demonstruoti plačius mostus.Jų gyvenimo ritmai ne visada sutampa, dėl to gali kilti keblumų.

Moteris trečiadienis + vyras penktadienis

Jis jai pasirodys pernelyg prisitaikėliškas ir pasyvus jei prieš tai nespės jos apžavėti savo kerais. Kerais, kuriems pasipriešinti paprasčiausiai neįmanoma.

Moteris trečiadienis + vyras šeštadienis

Šios sąjungos pagrindas – abipusis supratimas ir sąlyginai ramus meilės frontas. Šeimos židinys ir atžalos šiuos žmones sujungia labiausiai.

Vyras trečiadienis + moteris ketvirtadienis

Vyras ieško dvasios ramybės. Moteris labiau ekspansyvi. Šioje poroje nebus tarpinio varianto, jie arba idealiai papildys vienas kitą, arba bus pernelyg skirtingi kad rastų bendrą kalbą.

Vyras trečiadienis + moteris penktadienis

Namai, šeima, vaikai – tai jų santykių pagrindas, kuriuo grįsta darni ir ilgalaikė sąjunga.

Vyras trečiadienis + moteris šeštadienis

Juos jungia gilūs jausmai. Ji pasidalins su juo savo atsakomybe, o jis tiesiog apgaubs ją meile.

Vyras ketvirtadienis + moteris ketvirtadienis

Jų devizas – toks tokį pažino. Kad santuoka būtų išsaugota, partneriai turėtų daugiau dėmesio skirti ne tik materialinėm, bet ir kitom vertybėm.

Moteris ketvirtadienis + vyras penktadienis

Jei jis nemėgins stiprinti savo autoriteto o ji prisitaikys prie jo pasyvumo, viskas bus gerai. O jei ne, jiems abiems teks pasiieškoti harmonijos su kitais partneriais.

Moteris ketvirtadienis + vyras šeštadienis

Viskas įmanoma jei jie supras vienas kitą ir nusileis pakaitomis. Priešingu atveju tarp jų neliks nieko kito, tik nusivylimas, kadangi santykiai bus pasmerkti nuo pat pradžių.

Vyras ketvirtadienis + moteris penktadienis

Dosnus užtarėjas ir globėjas neatsispirs jos apžavams. Pora gali būti tikrai darni jei jis nesijaus supančiotas, o ji – nupirkta.

Vyras ketvirtadienis + moteris šeštadienis

Jei partneriai pasitiki vienas kitu ir yra brandūs, kiekvienas sugebės įvertinti kito poziciją. Jei ne – pora turės bendravimo sunkumų.

Moteris penktadienis + vyras penktadienis

Juos suartina bendri meniniai polinkiai. Jie abu kūrybingi, talentingi, nė vienas neįsivaizduoja gyvenimo be meilės. Bet kas už juos spręs kylančias kasdienes problemas?

Moteris penktadienis + vyras šeštadienis

Kad ši pora būtų laiminga, moteriai būtina išmesti iš galvos net menkiausią mintį apie neištikimybę. Jis to neištvers.

Vyras penktadienis + moteris šeštadienis

Jis žino, kad bet kokiomis aplinkybėmis gali ja pasitikėti, tad nesibaimindamas atiduoda santykių vadeles į jos rankas... nė nepastebėdamas, kad nuo pat pradžių tų vadelių jis nė neturėjo, tik manėsi turįs.

Vyras šeštadienis + moteris šeštadienis

Dvasinėje ir profesinėje plotmėje jie vertina ir gerbia vienas kitą. Tačiau meilėje dažniausiai pristinga šilumos.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus