• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pramogos pagal zodiako ženklą

Autorius: Eli.lt
2013-07-25 15:03:00

Praėję savaitgaliai ar pasibaigusios atostogos nepalieka jokių ryškių įspūdžių? Norėtumėte nuveikti kažką užburiančio, suteikiančio gausybę malonių prisiminimų? O gal ieškote idealios dovanos artimam draugui ar šeimos nariui? Siūlome išsirinkti pramogą pagal savo zodiako ženklą - geriausius pasiūlymus specialiai jums suteikia Dovanų Manija !

Avinas
Tai drąsūs, veržlūs žmonės, kuriems nesvetimas adrenalino siekimas. Avinai mėgsta varžytis ir nugalėti, tad jiems patiks ekstremalios, aktyvios pramogos, sportiniai žaidimai, kurių metu jie ne tik galės išsikrauti fiziškai, bet įrodyti esą stipriausi.Dovanų Manija siūlo: azarto ir linksmybių kupimas kartingų varžybas 5 asmenims!

Jautis
Žemės stichijos atstovai jaučiai yra ramus būdo, šeimyniški žmonės, kurie laisvalaikį mielai leis ištiesę kojas kaimo turizmo sodyboje. Meilė į šių žmonių širdį ateina per skrandį, tad praktiškas jautis tikrai apsidžiaugs gardžia, tradicine vakariene.Dovanų manija siūlo: lietuvių virtuvės patiekalų degustaciją Trakuose - sotus maistas ir ramus pasisedėjimas besigrožint Trakų pilimi...

Dvyniai
Dvynių ženklo atstovai yra itin žingeidūs, norintys kažko išmokti, patirti kažką naujo. Tai meniškos sielos asmenybės, kad pasirinkę bilietus į kultūrinį renginį ar meno kūrinį.Dovanų Manija siūlo: individualią gitaros pamoką. Ši dovana suderins dvynių žinių alkį bei meilę menui.

Vėžys
Jeigu reikėtų išrinkti šeimyniškiausią ženklą, tai, žinoma, laimėtų vėžys. Šie žmonės labai romantiški, jiems didžiausią malonumą teikia bendravimas su sutuoktiniu, vaikais ar tėvais. Vėžiams patiks stalo žaidimai, fondiu vakaras ar romantiškas savaitgalis su mylimuoju.Dovanų Manija siūlo: vandens pramogas „Vichy“ vandens parke visai šeimai. Su visa šeima šauniai praleistas laikas suteiks neišdildomų įspūdžių ir tikrai nudžiugins kokybišką laiką su brangiausiais asmenimis itin vertinantį vėžį. 

Liūtas
Liūtai optimistiški, aktyvūs ir malonūs žmonės, kurie kiekvienoje gyvenimo sferoje ieško visko, kas yra geriausia. Tai gurmanišką maistą, egzotiškas keliones ir prabangą vertinančios asmenybėms. Jiems patiks pačios įvairiausios, bet būtinai itin aukštos kokybės, brangios dovanos.Dovanų Manija siūlo: sūrio ir vyno degustaciją . Vyno eksperto vedama degustacija paliks neišdildomus įspūdžius ir suteiks gausybę naudingų žinių, kurias liūtai vėliau galės taikyti rinkdamiesi vyną prabangiuose restoranuose.

Mergelė
Perfekcionistiškos mergelės vertina grožį, menus. Tai švelnios natūros, itin perfekcionistiški žmonės, kuriems patiks subtilios, ilgalaikės dovanos. Mergelę galima nudžiuginti dailia, klasikinio stiliaus skulptūrėle namams, profesionalų atliekamomis grožio procedūromis ar iš mados niekada neišeinančia aprangos detale.Dovanų Manija siūlo: rytietiškų masažų kompleksą „Maroko perlas“. Tradicinis masažo menas, aukščiausio lygio specialistai ir estetiška aplinka tikrai patenkins net ir pačius inoringiausius mergelės ženklo atstovus.

Svarstyklės
Svarstyklės yra labai kūrybingos, lengvai bendraujančios asmenybės, kurios nuolat pasirengusios pramogoms ir netikėtumams. Šie žmonės puikiai jaučiasi tiek mieste, tiek gamtoje, svarbiausia, kad netrūktų naujų, dar nepatirtų įspūdžių.Dovanų Manija siūlo: šaudymą iš lanko . Aktyvios svarstyklės apsidžiaugs galimybe bendrauti, pasisemti naujų žinių ir išbandyti daugeliui tikrai nepatirtą pramogą, o gal net ir išpildyti vaikystės svajonę ir pasijusti tikru Robinu Hudu!

Skorpionas
Aistringieji skorpionai itin vertina egzotiką, jiems taip pat būtina maksimalai kokybė, puikus aptarnavimas ir dėmesys. Tai aistringi keliautojai, dievinantys istoriją ir mistiką. Jiems patiktų pasivaikščiojimai po viduramžių pilis ar antikinius griuvėsius, ar vakarienė tik žvakėmis apšviestame restorane senamiestyje.Dovanų Manija siūlio: ekskursiją požeminio Vilniaus paslaptys. Kas gali būti mistiškiau už miesto požemius? Prisilieskite prie istorijos ir leiskite sau pasvajoti...

Šaulys
Šaulius mažai domina kasdieniškos smulkmenos, tai žmonės, kuriems įdomus tolimi, dvasiniai ieškojimai. Šio ženklo atstovai neretai domisi religijomis, taip pat ir magiškomis praktikomis, okultizmu, ryžtasi piligriminėms kelionėms, norėdami dar labiau atitolti nuo rutinos.Dovanų Manija siūlo: ekskursiją po Etnokosmologijos muziejų , kuri supažindins ne tik su mūsų planetos paslaptimis, bet ir leis pasinerti į tolimus kosminius ieškojimus.

Ožiaragis
Ožiaragiai yra siekiančios savo tikslų, mokančios susikaupti, valingos asmenybės. Neretai tai darboholikai, kurie net ir laisvu nuo darbo metu stengiasi įgyti naujų žinių, kurias galėtų pritaikyti kildami karjeros laiptais ar vykdydami svarbias užduotis. Šiems žmonėms patiktų dalyvavimas įvairiuose seminaruose, kursuone. Juos taip pat nudžiugintų galimybė praleisti laiką su potencialiais verslo partneriais ar vadovais.Dovanų Manija siūlo: golfo pamoką dviems. Šis lauko žaidimas itin mėgstamas sėkmingų verslininkų, kadangi jis ugdo savikontrolę, moko susikaupti ir teisingai vertinti situaciją. Ir tai puiki proga apie verslą pasikalbėti neformalioje, bet kartu ir nepernelyg familiarioje aplinkoje.

Vandenis
Vandeniai yra ekscentriški, originalūs žmonės, kurie vertina naujoves, siekia patirti kuo daugiau įspūdžių ir negali pakęsti pastovumo. Šie žmonės nemėgsta būti vieni, tad juos labiausiai nudžiugins dar nepatirtos pramogos su draugais.Dovanų manija siūlo: orientacinį žaidimą . Smagus ir aktyvus žaidimas sujungia vandenio meilę naujausioms technologijoms, aktyvioms ir mąstymo reikalaujančioms pramogos bei suteikia galybę nuotykį patirti su draugais. 

Žuvys
Tai svajotojų ir romantikų ženklas... Žuvys itin žavisi menais, taip pat kelionėmis bei parmogomis, kurių metu gali visiškai atitrūkti nuo realybės ir kasdieniškų rūpesčių bei tarsi persikelti į kitą pasaulį...Dovanų manija siūlo: tapybą ant šilko . Lengvas šilko plevenimas ir šios medžiagos švelnumas žuvims leis pasinerti į savo romantiškas svajones ir padės joms suteikti materialų pavidalą.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus