• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Restoranas pagal horoskopą  3 

Autorius: Eli.lt
2011-08-03 16:05:00

Restoranas pagal horoskopą
Freedigitalphotos.net
Jei kas nors pasiūlytų tau išsirinktui restoraną pagal horoskopą, palaikytum tai dar viena lengva nesąmone – populiariaisiais ir iš piršto laužtais patarimais. Ir vis dėlto žvilgtelėkime giliau. Jei tiki, kad gimimo data lemia žmogaus charakterį ir pomėgius, restorano pasirinkimas taip pat gali būti lemtas jo prigimties. Kas žmogui svarbiau – užkąsti draugų kompanijoje ar pasimėgauti gurmaniškais patiekalais? Kokie būtent patiekalai arčiausiai širdies – jūros gėrybės ar lietuviški cepelinai? Visa tai lemia ne tik šeimoje suformuoti įpročiai, bet ir... gimimo data.

Tiesa, nepasikliauk šiais patarimais aklai. Jei tau horoskopas siūlo suši barą – tai dar nereiškia, kad sušiai tau patiks. Kartais prasta restorano virtuvė sugadina net ir geriausią pasimatymą. Ir tuo atveju paslaptis tikrai slypi ne žvaigždėse, o tavo lėkštės turinyje.

Ir vis dėlto jei Valentino dieną (ar bet kurią kitą iš likusių 364 dienų) suksi galvą, kokį restoraną pasirinkiti – verta pasidomėti, ką Tau ir Jam siūlo žvaigždės.

Avinas. Tai nuotykių ieškantis avantiūristas, kurio visur daug. Vienas iš Avinui reikalingiausių elementų maiste – geležis. Todėl šio ženklo žmonės mėgsta gerus, kokybiškus kepsnius. Jų stichija – ugnis. Taigi dar geriau, jei kepsnys paruoštas ant žarijų – pavyzdžiui, jautienos didkepsnis ar šašlykas. Štai kodėl geriausias pasirinkimas – puikiais kepsniais garsėjantis restoranas, kur daug žmonių ir nepriekaištinga aptarnavimo kokybė.

Jautis. Jam labiausiai patiks prabangiame restorane su ilgu gerų vynų sąrašu. Pasak astrologų, Jautis – bene jausmingiausias ženklas, todėl jam labai svarbu patirti intensyvių skonio pojūčių. Tiesa, geriau tas intensyvumas reikštųsi tradiciniuose patiekaluose, per daug egzotikos Jautį atbaido. Beje, jaučiams taip pat labia svarbu desertų meniu. Idealu jei jame gausu skanėstų su šokoladu – Jaučiai labiau nei bet kuris kitas ženklas vertina gerą šokoladą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vaivutea
2013-02-17 17:04:39
Neatitiko visai, raso apie nauoves, technologijos. O man viskas priesingai. :)
Rasa
2013-02-17 16:43:37
visiska nesamone apie visus zenklus tas pats tik kitais zodziais, apsivemt galima, neturit ryskaii ka veikt
hmm
2013-02-17 16:23:33
visiska nesamone apie mergeles ;)