• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės dienos ir jų planetos

Autorius: Julija Poliakova, Ameno.ru
2009-05-30 16:29:00

Savaitės dienos ir jų planetos
Jupiterimages nuotr.
Senų senovėje Rytų išminčiai savaitę padalino į septynias dienas. Šis skaičius atitiko tuo metu žinomų planetų skaičių, įskaitant Saulę ir Mėnulį. Kiekviena diena gavo vienos iš planetų vardą. Manoma, kad konkrečią dieną globojanti planeta astrologiškai veikia tos dienos energiją.

Pirmadienis

Žmones, gimusius pirmadienį, globoja Mėnulis – pati emocionaliausia planeta. Ji daro žmogų romantiku, svajotoju, ir tuo pačiu sukelia jo viduje šiek tiek nerimo. Ne veltui pirmadienis laikomas pačia sudėtingiausia savaitės diena.

Gimusieji Mėnulio dieną linkę į žaibišką nuotaikų kaitą – per trumpą laiko atkarpą laisvai pereina nuo ašarų iki juoko. Tokie žmonės jautrūs, jie nepasižymi stipria valia, todėl yra lengvai įtikinami, pasiduoda svetimai įtakai. Jų pasirinkta profesija neturėtų reikalauti didelio susikaupimo – juk Mėnulio žmonės labai išsiblaškę. Jie gali būti puikūs muzikantai, dailininkai, skulptoriai, dvasininkai. Kaip žinia, Mėnulis – moterų globėjas. Todėl šią dieną gimusios mergaitės išauga į puikias motinas, mylinčias žmonas, ištikimas namų židinio sergėtojas. Jos geba užčiuopti pačius subtiliausius žmogaus sielos virpesius, duoda išmintingų patarimų ir yra tiesiog moteriškumo įsikūnijimas.

Antradienis

Planeta, globojanti antradienį – Marsas. Tai pati karingiausia ir iniciatyviausia planeta. Todėl antradienis laikomas aktyvių veiksmų diena. Marso dieną neverta demonstruoti pasyvumo ir tūnoti namuose.

Žmonėms, gimusiems antradienį, būdingas atkaklus tikslo siekimas ir... nesuvaldomas charakteris. Ryškiausios jų asmeninės savybės – teisingumas, vyriškumas ir mokėjimas pakovoti. Žmogaus, gimusio Marso dieną, niekas niekada nepavadins bailiu. Jis stebina savo ryžtingumu ir visišku baimės neturėjimu. Marso žmonės išsiskiria stebėtinu nuoširdumu – jie nemoka apsimetinėti, slėpti savo jausmų. Deja, dėl savo impulsyvumo jie retai pradėtą darbą užbaigia iki galo – dažniau sustoja ir griebiasi ko nors naujo. Žmonės, gimę antradienį, gali pademonstruoti savo stipriąsias savybes tiek iš gerosios, tiek iš blogosios pusės. Pirmuoju atveju jie tampa gerais kovotojais už teisybę, antruoju – peštukais ir įžūliais tipais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus