• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (balandžio 14 - 20 d.)

Autorius: Eli.lt
2014-04-14 10:59:00

Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.
)

Profesine prasme palanki savaitė - verta priimti su darbu ar studijomis susijusius sprendimus, šioms sritims sirti ypatingą dėmesį. Tai būtinai atsipirks jau netolimoje ateityje.
Verta investuoti į savo darbo aplinką, jeigu finansinė padėtis šiuo metu neleidžia didelių pakeitimų, tai patartina bent jau perstumti stalą ar ant jo pasistatyti dailų augalą, įsigyti naujų, darbui reikiamų drabužių.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Plutonas šią savaitę skatins ieškoti naujų dvasinių kelių - verta skirti daugiau laiko savo sielos lavinimui, daugiau medituoti, melstis, suplanuoti šventų vietų lankymo kelionę.
Dera atidėti visus su žemiškosiomis vertybėmis susijusius darbus bei pirkinius, pirkiniui suplanuotus pinigus ar jų dalį verčiau paaukoti.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Tikėtina, kad šią savaitę atskleisite jus ilgai kamavusią paslaptį, sužinosite kažką naujo apie jums artimus žmones, ši informacija gali stipriai pakeisti jūsų ateitį.
Ši savaitė itin palanki menams, norėsis kurti patiems arba stebėti kitų meninius darbus - verta apsilankyti teatre, koncerte ar parodoje, tai įkvėps jus ilgam laikui ir suteiks gausybę naujų, šviesių minčių.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Gali kilti abejonių dėl santykių ir meilės, tačiau iškilusių problemų sprendimą verta atidėti tolimesniam laikui. Bandymas spręsti su santykiais susijusias bėdas tik pagilins prarają tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės.
Kita vertus, tai palankus laikas išspręsti jūs ilgai kavamusias, tačiau su meile nesusijusias bėdas, kurių sprendimą ilgai atidėliojote.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Ne tik ši savaitė, bet visas mėnuo itin tinkamas laikas stiprinti sveikatą, pradėti sportuoti ir sveikai maitintis. Verta apsilankyti pas gydytojus ir atlikti išsamius sveikatos tyrimus - šiuo laikotarpiu bus lengviau išsigyti įsisenėjusias ligas.
Galite jausti įtampą ir stresą, tačiau neverta savo minčių kreipti į dvasinius dalykus, skirtite daugiau dėmesio kūno sveikatinimui ir jūsų mintys taip pat nurims.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Šią savaitę gali iškilti su santykiais susijusių problemų - tikėtina, kad nerasite bendros kalbos tiek su antrąja puse, tiek su šeimos nariais, kolegomis, bičiuliais. Naudinga paskalbėti su vyresniu, labiau patyrusiu ir autoritetą jūsų akyse turinčiu žmogumi, jis padės jums lengviau ir greičiau rasti teisingą sprendimą.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Labai norėsis ramybės ir vienatvės. Nesistenkite šių minčių nuvaryti į šalį, nebandykite prasiblaškyti didelėse kompanijose, trankiose miniose, tai tik didins jūsų vidinę įtampą.
Skirkite laiko sau - prisiminkite senus, mėgiamus hobius, pabūkite ramybėje ir vienumoje, skaitykite, pagulėkite vonioje, apsilankykite grožio salone.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Jūs turite išskirtinę intuiciją ir šią savaitę verta ja pasinaudoti. Jus gali bandyti apgauti, jums gali meluoti ir jeigu protas sakys, kad situacija yra visiškai saugi, o širdis virpės ir lieps trauktis, tai būtinai klausykite savo širdies.
Apgavysčių ir išdavysčių laukite iš naujų, atrodytų jums palankių ir draugiškų žmonių, tačiau drąsiai pasitikėkite jums praeityje padėjusiais žmonėmis.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šis laikas yra ypač palankus su karjera susijusiems pokyčiams - jeigu jau ilgą laiką svarstėte apie naują darbą ar pareigų pasikeitimą, tai dabar yra pats geriausias laikas imti jautį už ragų ir skirti visas savo jėgas ir mintis būtent tam.
Jeigu jus tenkina esama padėtis darbe, tai savo profesinei veiklai skirkite itin daug laiko, nebijokite viršvalandžių ir persidirbimo. Tai būtinai atsipirks su kaupu!

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Jūsų milžiniškas ego erzins visus aplinkinius ir kels aibę problemų. Jums gali atrodyti, kad aplink vieni niekšai, kurie neskiria jums palankamai dėmesio ir nevertina jūsų pastangų, tačiau šiuo metu verta atsisukti į save. Šia savaitę jums bus itin sunku susitvarkyti su savo emocijomis, skirkite daugiau laiko savo minčiš valymui, o tik tuomet imkite vertinti aplinkinius. Jie tikrai nelinki jums pikto!

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai yra itin dvasingi ir kūrybingi, o ši savaitė tam itin palanki. Stenkitės gilintis į savo vidų, skaitykite religinę arba filosofinę literatūrą, apsilankykite maldos namuose, medituokite.
Skirkite laiko meninei veiklai - pasiimkite į rankas teptuką ar pieštuką, pradėkite lankyti šokių pamokas.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Ši savaitė bus gan rami, viskas tekės savo vaga. Jums neverta bandyti nieko keisti, priimti didelių sprendimų, kadangi jų poveikį ateičiai dabar labai sunku prognozuoti.
Pasistenkite, bent jau kol kas, viską išlaikyti taip, kaip yra, o šią savaitę tiesiog atsiduokite gyvenimo tėkmei ir praleiskite ją ramiai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus