• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (balandžio 21 - 27 d.)

Autorius: Eli.lt
2014-04-22 10:11:00

Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Savaitės pradžioje verta neatkreipti į save dėmesio, elgtis labai ramiai, nekelti konfliktų, nes jų išspręsti tikrai nebus įmanoma. Savaitgaliui artėjant galite pastovėti už save, išsiaiškinti pirmosiomis dienomis prisikaupusius neaiškumus.
Savo energiją palanku skirti darbui, o laiką namų aplinkoje leisti vertėtų kuo ramiau.  

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Daugelis mano, kad esate užsispyręs (ir tai dažniausiai tiesa), tačiau šią savaitę nustebinsite ir kitus, ir save naujai atrastais diplomatinio bendravimo, diskusijų ir net atsitraukimo, pozicijos užleidimo sugebėjimais.
Mokslui, naujai informacijai palanki savaitė.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Gali kilti bėdų dėl finansinio stabilumo ir saugumo, tačiau užbėgsite joms už akių, jeigu neplanuosite jokių didelių pirkinių, pinigus leisite itin protingai ir taupiai.
Ši savaitė labai palanki taupymo plano susidarymui, verta apsilankyti banke ir pasidomėti taupymo arba investicijų galimybėmis.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Vėžio ženklo atstovai laikomi pačiais rūpestingiausiais ir šeimyniškiausiais, tačiau šią savaitę daugiausiai bėdų kels santykiai su šeimos nariais, jausitės suirzę, būsite linkęs konfliktuoti.
Šią savaitę naudinga daugiau laiko rasti sau.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Šią savaitę teks laviruoti tarp įtampos, buvimo dėmesio centre, poreikio priimti rimtus ir ateitį lemiančius sprendimus bei milžiniško noro tinginiauti, daugiau laiko praleisti namų ramybėje.
Verta labai atsakingai planuoti laiką - tuomet pasieksite harmoniją tarp jus draskančių pareigų ir asmeninių norų.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Turėsite labai daug energijos, norėsis nuveikti kuo daugiau, trokšite naujų pažinčių. Pasistenkite kiek nusiraminti ir apsvarstyti, kas jums iš tiesų svarbu ir tik tuomet imkite veikti.
Tai pokyčių savaitė - sritis, kuriai skirsite daugiau energijos ir dėmesio jus nustebins maloniais postūmiais į priekį.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Pastaruoju metu jus lydėjo didelė sėkmė, o dabar atėjo metas ja mėgautis. Džiaukitės savo pasiekimais, tačiau stenkitės neišpuikti ir neužgauti tų, kuriems sekasi prasčiau.
Tai santykiams ir draugystei palanki savaitė, verta skirti daugiau laiko jums brangiems žmonėms ir savo sėkme pasidalinti su jais.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Laukia sunki savaitė, kurios metu jus lydės gausybė smulkių pokyčių, teks priimti nemažai svarbių sprendimų, galite ir nudegti, tačiau, jeigu elgsitės apgalvotai ir remsitės paskaičiavimais, o ne savo įprastai itin teisinga ir stipria intuicija, tai visi nesklandumai išsispręs.
Šią savaitę bus sunku suvaldyti savo emocijas, tad prieš kalbėdami pagalvokite dukart.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Bus labai sunku priimti sprendimus, nuolat lydės dvejonės, tam sugaišite daug laiko ir tai ims smarkiai erzinti, savaitės pabaigoje jausitės išsekę. Stenkitės nusiraminti ir remkitės į autoritetingus žmones, esant reikalui jie patars teisingai.
Ši savaitė itin nepalanki finansine prasme, reikėtų vengti tiek piniginių sandorių, tiek ir didelių pirkinių.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Bus labai sunku balansuoti tarp poreikio skirti laiko sau ir antrosios pusės jausmų. Tikėtina, kad pasielgsite egoistiškai ir taip įskaudinsite jums brangų žmogų. Permąstykite savo poelgius ateities perspektyvoje - galbūt jausmai yra svarbiau nei trumpalaikė asmeninė nauda?..

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Bus sudėtinga išlaikyti valdžią savo rankose, jums reikės itin stiprios savikontrolės norint stabilizuoti situaciją bei išspręsti iškilusias problemas, nepasiduokite silpnybėms, neieškokite greitų, trumpalaikių sprendimų.
Ši savaitė taip pat palanki savo sveikatos stiprinimui, idealus laikas atsisakyti žalingų įpročių.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Esate teisingame kelyje, žvaigždės palaipsniui formuojasi taip, kad jus jau netrukus turėtų aplankyti sėkmė - tereikia ir toliau laikytis nusistatyto plano bei nekeisti gyvenimo krypties.
Ši savaitė palanki dvasiniam tobulėjimui, skyrę tam daugiau laiko jausitės ramiau ir įgausite naujų jėgų pradėtų darbų užbaigimui.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus