• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (balandžio 28 - gegužės 4 d.)

Autorius: Eli.lt
2014-04-28 09:55:00

Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Šią savaitę vyksiantis Saulės užtemimas jums atneš finansinę sėkmę ir stabilumą. Tai investicijoms, piniginiams sandoriams, dideliems pirkiniams itin palankus laikas.
Šią savaitę turėtumėte atvira širdimi ir protu priimti gyvenimo jums siunčiamas galimybes bei jomis pasinaudoti.   

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Dideliems pokyčiams, apie kuriuos ilgą laiką mąstėte, tačiau vis trūko ryžto ar aplinkinių palaikymo, tinkamas laikas. Šie pokyčiai atneš jums daug pozityvumo ir teigiamos energijos.
Ši savaitė palanki keliauti ar planuoti keliones.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Nereikėtų girtis ir dalintis informacija apie savo darbus iki tol, kol jie nėra baigti - aplinkiniai gali susidaryti klaidingą nuomonę apie jus bei jūsų gebėjimus.
Šią savaitę turėtumėte daugiau laiko skirti sau, pamąstyti ir įvertinti ar jūsų aplinkos žmonės nėra pernelyg egoistiški, ar jūsų neišnaudoja.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Palankus laikas naujoms pažintims, bendraminčių paieškoms. Itin gerai seksis bendrauti grupėje, tad būtų puiki pradėti lankytis bendraminčių susibūrimuose, imtis veiklos ar mokslų grupiniuose užsiėmimuose.
Įvaizdžio, grožio kūrimui palankus laikas - atnaujintas garderobas, pakeista šukuosena ar naujas jūsų įmonės tinklapio dizainas suteiks itin daug teigiamų emocijų ir motyvacijos.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Jūsų laukiami pokyčiai dar tikrai neateis, tačiau tą reikia priimti ne kaip nesėkmę, o kaip gyvenimo pamoką - likimas stengiasi jus išmokyti kantrybės, susitaikymo, kuklumo.
Nepersidirbkite, nes viršvalandžiai taip pat nesuteiks norimo rezultato, šis laikas palankesnis ramiam bendravimui su jums artimais žmonėmis, pabuvimui gamtoje.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Šis laikas gali atnešti gausybę naujų galimybių bei naudingų pažinčių - jums tereikia laiku pasinaudoti šiomis likimo dovanomis. Pokyčių atėjimą pagreitinsite, jeigu išlįsite iš komforto zonos - apsilankysite naujose vietose, vienas leisitės į kelionę, užkalbinsite nepažįstamąjį.
Gali būti kiek sunku suvaldyti savo emocijas.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Laukia pokyčiai meilės fronte - ši savaitė gali atskleisti jums nežinomų dalykų apie jūsų antrąją pusę. Nauja informacija gali santykius tiek pastūmėti priekin, tiek ir juos visai nutraukti. Turite tam pasirengti ir su tuo susitaikyti.
Šią savaitę bus sunku susikaupti, norėsis svajoti, laiką leisti ramiai bei nepriimti jokių rimtų sprendimų. Galite sau tau leisti.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Tai palankus laikas skirti daugiau dėmesio sau, pasirūpinti savo išvaizda, atnaujinti stilių. Nebijokite eksperimentuoti ir provokuoti - būsite pastebėtas tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime.
Nepulkite pasitikėti net ir, atrodytų, gerais draugais bei pažįstamais. Šią savaitę galite priimti labai naivių ir ateityje neigiamas pasekmes turėsiančių sprendimų, tačiau šaltas protas ir įtarumas jus nuo to apsaugos.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Laukia finansiškai sunkus laikas, tad dabar reikėtų pradėti taupyti, susidaryti biudžetą ir griežtai jo laikytis. Pramogos bei tušti pirkiniai jūsų nedžiugins, o tik kels įtampą dėl pinigų, tad bereikalingo pirkimo reikėtų atsisakyti.
Ši savaitė labai palanki balanso ieškojimui - turėtumėte pamąstyti, kas jus išmuša iš vėžių, kelia stresą ir to atsisakyti arba nebendrauti su jus neigiamai veikiančiais žmonėmis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Jūsų aplinkos žmonės atsisuks į jus ieškodami patarimų ir pagalbos. Turėtumėte jiems skirti visą savo dėmesį ir jėgas - kadanors likimas jums už tai atsilygins.
Ši savaitė labai palanki menams, tad skirkite laiko savo kūrybai arba kūrybiškumo ugdymui.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandenio ženklo žmonės mėgsta naujas pažintis, tačiau šią savaitę jų geriau vengti ir daugiau laiko skirti savo bičiuliams. Artimas bendravimas, šiltas flirtas su mylimu žmogumi ar ilgamete simpatija suteiks saugumo jausmą.
Tai aistrų ir kūniškų malonumų kupina savaitė - atsiduokite savo jausmams ir jausitės pakylėti, ramūs ir labai laimingi.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Tai mokslui, savęs tobulinimui palankus laikas - verta pradėti mokytis naujų dalykų, gal net pamąstyti apie papildomas studijas. Jeigu neturite tam galimybių ar laiko, tai daugiau laiko praleiskite skaitant, apsilankykite trumpame seminare - tai jus įkvėps ir padės judėti į priekį.
Šią savaitę reikėtų išlikti pragmatiškiems, nepasiduoti emocijoms ir viską vertinti protu bei paskaičiavimais.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus