• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (birželio 15 – 21 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-06-15 16:00:00

Savaitės horoskopas (birželio 15 – 21 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Buvote įtikinėjami, kad viskas gerai, todėl tokia opozicija jūsų siekiams savaitės viduryje jums yra netikėta. Dėl to patirtas stresas netgi gali turėti įtakos jūsų sveikatos būklei. Gal jus paguostų žinia, kad galų gale viskas baigsis gerai? Bet kuriuo atveju, neskubėkite vardan šventos ramybės aukoti savo interesų.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Vėl esate kupini jėgų, naujų idėjų, pasiryžę griebtis iš karto devynių darbų. Jūsų asmeninis žavesys šią savaitę ypač stiprus, nesivaržykite juo pasinaudoti siekdami tikslų. Nuveiksite kur kas daugiau, jei rasite laiko bent minimaliam planavimui. Mėnesiui į priekį neplanuokite, bet ką veiksite rytoj, turėtumėte žinoti jau šiandien.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje senos pažintys padės išspręsti finansines problemas. Didelių ilgalaikių projektų šią savaitę verčiau nepradėkite. Savaitgalį sunkią minutę sulauksite labai vertingos paramos ir supratimo iš šeimos narių.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Santykiai šeimoje šią savaitę normalizuosis, tačiau nelaikydami liežuvio už dantų rizikuojate įsivelti į konfliktus su kolegomis. Savaitės viduryje gali atsinaujinti seni ryšiai. Ketvirtadienį pradėti darbai bus itin sėkmingi, penktadienį ir savaitgalį nepasiduokite apimančiam tinguliui ir aplinkinių įtakai.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Kai kurie jūsų troškimai, jei bus įgyvendinti, gali pakenkti jūsų reputacijai. Tikri draugai bandys jus atkalbėti nuo neapgalvoto žingsnio. Ketvirtadienį ar penktadienį jūsų principai ir išdidumas reikalaus įsigyti daiktą, kurio iš tiesų negalite sau leisti.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Raktas į sėkmę šią savaitę - optimizmas ir pasitikėjimas savimi. Pasistenkite į savo rūpesčius pažvelgti iš tolimesnės perspektyvos, nesėdėkite sudėję rankų, ieškokite sprendimų. Į antrą savaitės pusę trauks atsiriboti, norėsis ramybės. Savaitgalį sugrįš gera nuotaika, tad kaip reikiant papramogausite.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis jus gali išduoti žmogus, kuriuo tvirtai tikėjote. Padėdamas žmogui, pakliuvusiam į bėdą, galite turėti nesusipratimų su bendradarbiais ar šeimynykščiais. Antroje savaitės pusėje jūsų galvoje gali gimti labai įdomių idėjų, bet jų įgyvendinimą verčiau kol kas atidėkite.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Visuose jūsų reikaluose aktyviai dalyvaus artimiausi draugai ir bendraminčiai. Kad ir kaip būtumėte paniręs į darbus, pasistenkite nepamiršti šeimos reikalų. Nesusiviliokite iš pirmo žvilgsnio pelningais pasiūlymais - pelno iš tiesų nebus arba jis bus itin menkas. Trečiadienis - puiki diena viešai pasisakyti. Antroje savaitės pusėje - trintis su viršininkais. Jei turite vaikų, savaitgalį kuo daugiau dėmesio skirkite jiems.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje labai tikėtinas konfliktas su vaiku, turėsiantis ganėtinai ilgalaikių padarinių. Kita vertus, tarnyboje galite tikėtis paramos ir supratimo iš vyresnybės. Jei sugebėsite bent trumpam pamiršti savo problemas ir atsipalaiduoti, savaitgalio viešnagė pas gimines bus puiki.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Šią savaitę Ožiaragiams svarbiausi turėtų būti šeima, vaikai, darbas, galbūt - viena kita pramoga. Baisiai skubėdami niekur nenuskubėsite, tegu kiti erzeliuoja, jūs išlaikykite rimtį. Netgi turėdami tikrai protingų minčių ar idėjų, kol kas neskelbkite jų garsiai.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Nauja pažintis duoda jums progą išsakyti savo ilgai slėptus jausmus ir neduodančias ramybės baimes. Šis žmogus labai tinka išklausyti jūsų išpažintį ir duoti vertingą patarimą. Drąsiai galite jam patikėti savo intymiausias paslaptis.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Nepagrįstos baimės ar prietarai šią savaitę gali gerokai apkartinti gyvenimą. Neužsikraukite svetimų rūpesčių, savo pačių reikalus spręskite neatidėliodami. Drąsiai megzkite naujas pažintis, imkitės naujų projektų. Penktadienį - jokių pažadų ar ambicingų planų. Savaitgalį kuo daugiau laiko stenkitės praleisti viešose vietose, tarp žmonių.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus