• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (birželio 22 – 28 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-06-22 13:23:00

Savaitės horoskopas (birželio 22 – 28 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Neverskite savęs daryti to, kas iš esmės prieštarauja jūsų įpročiams ar pažiūroms. Sustokite, pasirinkite protingą strategiją. Kiekvieną kartą, kai peržengsite savo kompetenciją, pasekmės bus neigiamos. Asmeniniame gyvenime - giedra ir taika.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Svarbiausias savo mintis išdėstykite savaitės pradžioje - būsite išklausyti rimtai ir atidžiai. Trečiadienį ir ketvirtadienį netikėkite tais, kurie labai karštai tikina esą jūsų pusėje. Sekmadienį galite švaistyti savo laiką, bet tik ne pinigus.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmadienį atsibusite kupini gerų minčių bei noro imtis naujų projektų, išbandyti gyvenime ką naujo. Nepasiduokite dvejonėms, pasitikėkite savimi, ir jums tikrai pavyks. Juo labiau, kad aplinkinių palaikymo jums nestigs. Ketvirtadienį pasaugokite sveikatą - pajutę bent menkiausią negalavimą, kreipkitės į gydytoją. Savaitgalį gerai išsimiegokite, raskite laiko pasivaikščioti gamtoje.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Jei pirmoje savaitės pusėje sugebėsite pareigą suderinti su malonumu, nušausite du zuikius vienu šūviu. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite nepulti į depresiją vien dėl to, kad kai kurie žmonės nesilaiko savo pažadų. Labiau pasikliaukite savo jėgomis. Sekmadienį pasirūpinkite savo išvaizda.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Liūtų laukia itin aktyvi, nenuobodi savaitė. Tikriausiai teks daug keliauti, judėti. Kur kas geriau jausis komunikabilūs, lengvai užmezgantys kontaktą, o štai lėtesnius ir uždaresnius žmones vargins greitas tempas ir naujos informacijos gausa. Saugokitės: net ir labiausiai saugoma paslaptis savaitgalį veikiausiai išaiškės, jums teks bandyti paneigti akivaizdžius dalykus.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Nebūkite įkyrūs pirmadienį ir antradienį - nieko tuo nepasieksite. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali tekti išgirsti ne vieną tuščią pažadą ar nerealų verslo planą. Būkite atsargūs pasirašinėdami dokumentus. Tikriausiai turėsite (ar jau turite) puikių idėjų, kaip praleisti savaitgalį.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Dalykiniuose susitikimuose tikėtinos pažintys su naudingais ir įtakingais žmonėmis. Nesivaržykite reikšti savo nuomonės, kalbėti auditorijai, apskritai – stenkitės būti kuo aktyvesni, matomi visuomenėje. Jei negailėsite energijos, dar iki savaitgalio pajusite teigiamus poslinkius. Savaitgalį asmeninės problemos privers iš naujo atrasti senas tiesas.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pasistenkite, kad bloga nuotaika ar šiaip emocijos savaitės pradžioje nedarytų įtakos darbo reikalams. Susierzinimas praeis, o klaidas teks taisyti ilgai. Savaitės viduryje nesiginčykite dėl akivaizdžių dalykų. Penktadienis ir šeštadienis - labai tinkamos dienos ką nors patobulinti namų ūkyje.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Savaitės pradžioje džiaugsitės gera atmosfera darbe ir namuose, nuo savaitės vidurio gali atsirasti įtampos santykiuose su namiškiais ar verslo partneriu. Kuo mažiau jaudinsitės dėl kylančių sunkumų, tuo lengviau juos įveiksite. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko pabūti vieni - tai padės nusiraminti ir sukaupti jėgas. Sėkmingesnės dienos jūsų laukia savaitės pradžioje.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje jums pavyks savo požiūrio teisingumu įtikinti aplinkinius, bet visą realų darbą įgyvendindamas savo idėją turėsite nuveikti patys. Ką gi, jums bent jau netrukdys. Iš savo veiklos antroje savaitės pusėje galite tikėtis neblogo finansinio pelno. Šią savaitę turėsite gana daug reikalų su žmonėmis iš tokių sferų, su kuriomis paprastai nesusiduriate.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Siurprizų ir netikėtumų savaitė. Viršininkams akyse verčiau nesipainioti, o štai iš senų pažįstamų, užsiimančių panašia į jūsų veikla, galite sulaukti įdomių dalykinių pasiūlymų. Jei jau taip susiklostytų, neparduokite savo sugebėjimų per pigiai, sveikos ambicijos tikrai nepakenks. Esate verti daugiau, nei iš pradžių jums bus pasiūlyta.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Tramdykite emocijas savaitės pradžioje, kitaip turėsite bėdos. Būkite atsargūs - kai kas norėtų, kad pasirodytumėte kaip galima blogiau. Tai, ką sužinosite penktadienį ar šeštadienį, gali neatnešti jums nei laimės, nei sėkmės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus