• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (gegužės 12 - 18 d.)

Autorius: Eli.lt
2014-05-12 11:29:00

Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Savaitės viduryje pasinersite į tikrą aistros sūkurį - jausitės mylimas ir norėsite savo meilę dalinti kitiems. Tai itin palankus laikas naujoms pažintims, būtinai skirkite daugiau laiko savo antrai pusei ar sutuoktiniui.
Šis laikas labai palankus kūno gražinimui, sportavimui, mitybos subalansavimui, grožio procedūroms.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Norėsis bendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, dalyvauti socialinėje veikloje, apsilankyti dideliuose žmonių susibūrimuose - tai jums neįprasta, tačiau būtinai patenkinkite šį poreikį. Puikiai praleisite laiką ir tikrai džiaugsitės šiuo pasirinkimu!
Ši savaitė palanki ne tik bendravimui su draugais ar šeima, bet ir naujų verslo pažinčių ieškojimui, naujų sandorių su žmonėmis sudarymui.  

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Jūsų gyvybinė energija ir sveikata šią savaitę pasieks tikrą piką, tad reikėtų skirti jai dar daugiau laiko ir jėgų, sportuoti, sveikai maitintis - tai padės sukurti ilgalaikį efektą, jūsų sportiniai rezultatai šią savaitę nustebins tieks jus, tiek aplinkinius!
Ši savaitė labai palanki ir savo nuomonės išsakymui, pasidalinimui savo mintimis, tai tikrai pagelbės kitiems žmonėms bei įkvėps jus patį.  

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Ši savaitė labai palanki meilei - jeigu jau radote savo gyvenimo žmogų, tai stenkitės su juo praleisti kuo daugiau laiko, savo antrai pusei skirkite ypatingą dėmesį. Jeigu dar neradote savo žmogaus, tai šis metas tam labai palankus - nueikite į pasimatymą, drąsiai užkalbinkite jums patikusį žmogų.
Išvaizdos keitimui ir tobulinimui palankus metas - atnaujinkite spintą, pasigražinkite.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Namų jaukumo ir buities sąlygų gerinimui palankus metas - tai idealus laikas pradėti seniau suplanuotą remontą, atnaujinti arba bent jau išblizginti namus. Skyrę daugiau dėmesio namų aplinkos gražinimui jausitės pagražėję patys, tai jus įkvėps, suteiks daug teigiamų emocijų.
Verta skirti daugiau laiko santykiams, tai geras laikas išsiaiškinti smulkius nesutarimus su jums brangiais žmonėmis.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Labai kūrybingas ir aktyvus laikas - norėsis imtis įvairiausios su kūryba susijusios veiklos, turėsite labai daug jėgų, kurias tikrai verta skirti darbui.
Šios savaitės pabaiga labai nepalanki jokiems finansiniams sandoriams, dideliems pirkiniams arba neplanuotoms išlaidoms. Piniginę geriau palikite namie!

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Jums ši savaitė yra finansiškai palanki - susipažinsite su žmogumi, kuris jums atneš finansinę sėkmę. Nauja pažintis gali padėti sukurti itin pelningą verslo idėją arba praplėsti jūsų dabartinį verslą, naujai sutiktas žmogus taip pat gali jums pasiūlyti itin gerą darbo vietą. Nepraleiskite šios progos!
Norėdami prišaukti laimę stenkitės kuo daugiau laiko leisti kūrybingų, verslių ir aktyvių žmonių aplinkoje - apsilankykite vertingose paskaitose ar mokymuose, prisijunkite prie debatų klubo.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Šią savaitę reikėtų parodyti daugiau dėmesio autoritetingiems žmonėms - tėvams, dvasiniams vadovams, jus įkvepiantiems ir jums padėjusiems draugams. Pasikvieskite juos vakarienės, drauge apsilankyti teatre arba įteikinte jiems prasmingą dovaną - knygą, mėgiamos muzikos albumą.
Pasistenkite susitelkti ir itin atsakingai susiplanuoti savo darbus - tai apsaugos nuo šią savaitę galinčio prasidėti chaoso.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Ši savaitė jus privers išmokti atlaidumo, supratingumo, mokėjimo nusileisti. Metas paleisti praeities nuoskaudas, paminti savo egocentriškas ambicijas ir tiek jus, tiek ir aplinkinius tik žalojantį pyktį.
Tai dvasingumui palankus laikas - melskitės, medituokite, apsilankykite maldos namuose.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Tai komandiniam darbui, santykių su kolegomis ir vadovais gerinimui palankus laikas. Inicijuokite darbinius mokymus arba pasibuvimą neoficialioje aplinkoje. Tai sustiprins kolektyvą ir pakels jūsų autoritetą kolegų akyse.
Ši savaitė palanki ir įvairiems darbiniams sandoriams, o papildomos darbo valandos atneš itin daug naudos.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Šis laikas atneš atlygį už jūsų didelį įdirbį seniau - būsite įvertintas darbe, jums pagaliau pavyks išpildyti jūsų idėjas. Galite drąsiai ir garsiai didžiuotis ir kalbėti apie savo darbus, tai atneš dar daugiau sėkmės.
Ši savaitė taip pat palanki romantikai, verta daugiau laiko praleisti su jums brangiu žmogumi, pavakarieniauti gražiame restorane arba kartu leistis į trumpą kelionę.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Norėsis kuo daguiau naujų įspūdžių ir patyrimų, negalėsite nustygti vienoje vietoje. Tai tikrai palankus laikas naujiems įspūdžiams, kelionėms, nepatirtų pramogų išbandymui.
Šią savaitę verta daugiau investuoti į pramogas ar su jomis susijusį inventorių - geras laikas įsigyti dviratį, žygiavimo batus, naują muzikos grotuvą ar pan.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus