• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (gegužės 19 - 25 d.)

Autorius: Eli.lt
2014-05-19 10:26:00

Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Sakoma, kad tarp meilės ir neapykantos yra tik vienas žingsnis - šią savaitę įsitikinsite šio posakio tikrumu. Jūsų santykiai su mylimuoju kels krūvas prieštaringų emocijų - išsakykite savo mintis ir emocijas, bet ieškokite diplomatiškesnio kelio. Priešingu atveju galite susipykti labai ilgam.
Ši savaitė gali atnešti įvairiausių staigmenų, tačiau jums reikia mokėti jas pastebėti - nepraleiskite progos pasinaudoti intriguojančiais pasiūlymais!

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Dominuojantis Marsas yra puiki proga fizinės būklės gerinimui, tad metas tingėjimą namuose ir jaukias šlepetes išmainyti į bėgimo batelius! Turėsite daug gyvybinės energijos, šią savaitę verta pradėti sunkius (tiek fiziškai, tiek dvasiškai) darbus.
Stenkitės, kad jūsų milžiniškos ambicijos neužgautų aplinkinių ir išsikelkite tokius tikslus, kuriuos pavyks įgyvendinti.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Nuo savaitės vidurio būsite dėmesio centre - stenkitės tuo pasinaudoti, tačiau išlikite budrūs. Anaiptol ne visas dėmesys jums bus malonus ir naudingas.
Romantiniams ryšiams palanki savaitė - tai geras laikas į esamus santykius įnešti naujų prieskonių arba užsiimti intensyvenėmis antrosios pusės paieškomis.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Jus kamuos melancholija ir nubodulys, tačiau niekaip nesuprasite, ką reikėtų nuveikti, kad atsikratytumėte šių emocijų. Verta daugiau laiko pabūti namuose, pernelyg nesistengti bendrauti su aplinkiniais - buvimas su pačiu savimi jums suteiks daugiausiai teigiamų emocijų.
Tai palankus laikas atsikratyti senienų tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme - išsikuopkite savo namus ir darbinę aplinką, nutraukite ryšius su žmonėmis, kurie jums nesuteikia teigiamų potyrių.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Planetų išsidėstymas sukuria palankias sąlygas komunikacijai, tad tiek ir naujų draugų ar antrosios pusės paieškoms, tiek ir palankių sandorių, kurių sėkmė priklauso nuo diskusijos ir derybų, sudarymui.
Ši savaitė labai palanki bendrystei - verta darbus pasidalinti su kolegomis ar namiškiais, pamąstyti apie verslo įkūrimą kartu su partneriais.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Jūsų ženklo žmonės yra linkę įsisukti į rutiną, jūs turite gausybę įpročių, kurių nenorite keisti ir tai, kaip taisyklė, jus ramina ir džiugina. Kita vertus, tai palankus laikas naujų dalykų paieškoms - nebūtina iš esmės keisti savo gyvenimo, tačiau galite pavakarieniauti naujame restorane, nuvykti į trumpą kelionę, kuriai vis bijojote ryžtis.
Ši savaitė yra itin palanki finansiškai, tačiau sprendimus reikėtų priimti vadovaujantis šalta logika ir paskaičiavimais, o ne emocijomis.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Labai emocingas ir aistros kupinas laikas - turite pasistengti savo energiją ir emocijas kreipti teigiama, konstruktyvia liknkme. Kyla pavojus pasiduoti pykčiui ir agresijai, sureaguoti perdėm aštriai.
Svarstyklių ženklo atstovai itin vertina komfortą ir nemėgsta tiek sudėtingos buities, tiek ir sunkių pokalbių, nelabai malonių ir sudėtingų sprendimų. Raskite jėgų išlįsti iš savo komforto zonos - tai jums suteiks gausybę naujų įspūdžių bei padės labiau pasitikėti savimi.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Esate linkęs kaupti nuoskaudas, jums sunku atleisti ir pamiršti, tačiau šis laikas tam itin palankus. Sugebėję permąstyti jus kamuojančius negatyvius prisiminimus ir atleidę jus įskaudinusiems pasijusite palengvėję, įgausite naujų jėgų.  
Ši savaitė labai palanki erotikai ir aistrai. Metas iš naujo atrasti savo seksualumą - įsigykite naujų, dailių apatinių, sukurkite romantišką atsmosferą sau ir jums brangiam žmogui, nueikite į daug žadantį pasimatymą.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šis laikas bus pakankamai ramus ir pokyčiai į jūsų gyvenimą tikrai neateis savaime - rizikuojate užsisėdėti vienoje vietoje, pasiduoti vangumui. Metas griebti likimą į savo rankas ir pasistengti dėl savo ateities ir sėkmės.
Ši savaitė nėra itin palanki meilei ir santykiams, tad verčiau susikoncentruoti ties darbu ir teigiamais gyvenimo pokyčiais.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Šis mėnuo yra itin palankus jūsų karjerai, o ši savaitė pasieks tikrą piką - tai pats geriausias laikas keisti darbą ar jo ieškoti. Verta visas jėgas sutelkti į savo karjerą, pakalbėti su vadovais apie paaukštinimą arba ieškoti naujų investicijų savo verslui.
Pasistenkite išlaikyti emocinį balansą - medituokite, melskitės, skirtite ramiam pasivaikščiojimui. Tai padės pasiekti dar geresnių rezultatų.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Labai palankus laikas kelionėms ir akiračio plėtimui - jeigu neturite galimybių leistis į kelionę, tai verta daugiau skaityti, apsilankyti muziejuje, parodoje ar pan. Tai jus įkvėps naujiems ieškojimams, suteiks daugiau energijos teigiamiems pokyčiams.
Šią savaitę jūsų santykiai gali susvyruoti, tačiau turite suvokti tai, kad pirmiausia turite mylėti save ir skirti pakankamai dėmesio sau - tik tuomet jums pavyks sukurti darnius ir laimę teikiančius santykius su kitu žmogumi.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Tai paslapčių atskleidimui palankus laikas - atsiverkite, jeigu turite paslaptį, kuri jus kamuoja, jausitės ramesni ir laimingesni. Pasistenkite daugiau pasikalbėti su žmogumi, kuris, jūsų manymu, kažką nuo jūsų slepia.
Ši savaitė bus kupina motyvacijos ir noro kalnus nuversti - pasistenkite sukoncentruoti ties viena sritimi, kuriai, jūsų manymu, šiuo metu reikėtų skirti daugiausiai dėmesio.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus