• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (gegužės 5 - 11 d.)

Autorius: Eli.lt
2014-05-05 10:56:00

Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.



Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Šią savaitę sulauksite itin daug dėmesio iš aplinkinių - į jus kreipsis patarimų, jumis žavėsis, tikėtina, kad jus pakvies į pasimatymą. Turėtumėte tuo džiaugtis ir mėgautis bei imti iš likimo viską, ką jis jums siūlo.
Ši savaitė itin palanki estetikai - papuoškite namus, pasipuoškite patys, pakeiskite šukuoseną.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Reikėtų prisiminti šeimos vertybes ir patiems artimiausiems žmonėms skirti daugiau laiko bei dėmesio, aplankyti ar bent jau paskambinti tėvams, seneliams, brangiems giminaičiams. Tai suteiks jėgų, įkvėpimo ir vidinės ramybės.
Ši savaitė bus gan įtempta, teks daug dirbti, tačiau, jegu tinkamai nusiteiksite, tai nekels nei streso, nei didelių problemų.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Verta skirti daugiau dėmesio bendruomenei, padėti jūsų aplinkiniams, kaimynams, galbūt pradėti savanoriauti arba tiesiog surengti bendrą talką drauge su kaimynais, tai suteiks didžiulį vidinį pasitenkinimą.
Šią savaitę gali būti sudėtinga nubrėžti ribas - padėti jums artimiems žmonėms verta, tačiau neleiskite jiems lipti jums ant galvos, tokiu būdu jūs nedarote paslaugos, o apribojate tų žmonių savarankiškumą bei emociškai ir fiziškai varginate save.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Savaitės pradžia gali būti finansiškai sudėtinga, visai nejučiom galite išleisti daugiau pinigų nei planuojate ar galite sau leisti, tačiau finansinė padėtis savaitės pabaigoje turėtų stabilizuotis.
Jausitės ignoruojamas, jums trūks aplinkinių žmonių palaikymo, tačiau turite su tuo susitaikyti ir stengtis savo problemas spręsti savarankiškai.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Tai labai harmonizuojantis laikas, kurį verta išnaudoti vidinės pusiausvyros ir ramybės paieškoms. Skirkite daugiau laiko savišvietai, tobulinkite tiek savo mintis, tiek ir kūną bei sveikatą.
Šią savaitę verta ir palanku pamąstyti apie ateitį - tai puikus laikas siekti didelių tikslų, keisti savo gyvenimo kryptį.  

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Esate šnekus ir bendrauti mėgstantis žmogus, tačiau šią savaitę vertėtų daugiau laiko skirti sau, stenkitės laiką leisti kuo ramiau, venkite didelių susibūrimų, pabūkite vienumoje arba su keletu itin artimų žmonių.
Šią savaitę jus gali pasiekti įvairios apkalbos, intrigos. Jokiu būdu į jas nesivelkite ir neskleiskite abejotinų kalbų apie kitus. Ilgainiui tai būtinai atsisuks prieš jus.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Laukia ginčų ir nesutarimų kupina savaitė. Jums gali pasirodyti, kad savo principų bei požiūrio atsisakymas siekiant išsaugoti ramybę ir taiką yra tinkamas sprendimas, tačiau tai netiesa. Nesistenkite žeminti ir pykdyti savo oponentų, tačiau savo poziciją ginkite.
Šią savaitę turėsite labai daug energijos, gausybę naujų minčių, sugebėję jas nukreipti tinkama reikme gali pasiekti itin daug.  

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Jumyse atgims seniai palaidotos ambicijos, norėsis siekti jau pamirštų ir atsisakytų tikslų, vėl formuoti save ir savo gyvenime. Šis laikas tam itin palankus, būtinai imkitės veiklos, drąsiai priimtime sprendimus.
Ši savaitė taip pat labai palanki draugystei, bendravimui, susitikimai su draugais jums suteiks gausybę teigiamų emocijų ir padės dar greičiau judėti į priekį.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Laikas pertraukai! Tikėtina, kad jums labai norėsis kibti į darbus, labai daug bendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, dirbti iki išnaktų, tačiau stenkitės daugiau ilsėtis, laiką leisti kuo ramiau, nepersidirbti.
Paprasčiausias poilsis, lengvo filmo pažiūrėjimas ar nesudėtingos knygos paskaitymas jums suteiks žymiai daug laimės ir jėgų ateities darbams.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Turite suvokti, kad pasaulis yra kupinas mistikos ir paslapčių - jums visai nebtūtina visad vadovautis paskaičiavimais, šaltu protu ir logika. Paklausę savo intuicijos, vidinio balso pasieksite ženkliai daugiau!
Planetų išsidėstymas lemia labai audringą ir aistringą savaitę, šios energijos nukreipimas priklauso tik nuo jūsų - galite ją skirti negatyvioms emocijoms, agresijai, tačiau galite ją nukreipti į meilę ir aistrą.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Esate labai draugiška ir bendrauti mėgstanti asmenybė, tačiau skirdami laiką menkai pažįstamiems žmonėms galite įskaudinti tuos, kurie jums tikrai brangūs. Pasistenkite surasti balansą tarp savo laisvalaikio ir laiko, kurį skiriate antrai pusei, vaikams ar artimiausiems žmonėms.
Ši savaitė bus gan lengva, labai pavasariška, kupina humoro - pasistenkite tuo pasimėgauti ir nesistenkite persidirbti, nepradėkite konfliktų, neteiskite savęs, jeigu kas ne taip.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Tai ambicijų kupinas, didelių tikslų kūrimo ir jų siekimo laikas. Drąsiai imkitės naujos veiklos, priimkite sprendimus, uoliai dirbkite ir jums tikrai bus atlyginta.
Šią labai darbingą savaitę laukia su jūsų sąžiningumu susiję srendimai - gali pasitaikyti proga palengvinti savo darbus pasielgus nesąžiningai. Nedarykite to. Išaiškėjusi tiesa sugriaus visą jūsų įdirbį.





Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus