• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (gruodžio 7 – 13 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-12-08 15:01:00

Savaitės horoskopas (gruodžio 7 – 13 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Sėkmė nuo jūsų nenusigręš ir šią savaitę - galimi nauji potyriai, pažintys ar daug žadantys susitikimai. Puikiai seksis sutarti su partneriais bei šeimos nariais, vienintelis dalykas, galintis apkartinti gyvenimą - pavydas. Juo degti gali žmogus, nepatenkintas jūsų sėkme, todėl pasisaugokite apkalbų, nesivelkite į intrigas. Savaitės vidurys gali būti kupinas irzlumo ir blogų emocijų, bet jei reaguosite santūriai, tai neturėtų sujaukti jūsų planų. Sėkminga diena - antradienis, o pirmadienį ir trečiadienį patartina išsaugoti ramybę ir susikaupimą.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis teks nemažai laiko sugaišti sprendžiant svetimas problemas, užtat nuo savaitės vidurio ryžtingai atsidėkite tik savo reikalams, net jei dėl to tektų kažką ir įskaudinti ar nuvilti. Visą savaitę stenkitės būti malonus ir mandagus su nepažįstamaisiais ar atvykėliais iš toli.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę reikėtų atidėti naujų darbų pradžią, geriau tęsti jau pradėtą veiklą. Šiomis dienomis daugiau dėmesio skirkite vidiniam pasauliui, sielos reikmėms - apmąstykite savo siekius, pabendraukite su išmintingais ir šviesiais žmonėmis. Nesistenkite aplenkti laiko, geriau žygiuokite koja kojon su juo - taip išvengsite nepasitenkinimo savimi jausmo. Geras laikas mąstytojams, psichologams, menininkams - paaštrės intuicija, gebėsite įsiklausyti į plika akimi nematomus žmogiškosios patirties klodus. Trečiadienį stenkitės išlaikyti ramybę ir rimtį.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Būsite pasiruošęs tuoj pat visko prisižadėti ar išsižadėti. Vis dėlto pasistenkite būti protingas ir šitaip nesielkite! Pirmasis žavesys išsisklaidys, ir pamatysite, kad tikrai nebuvo dėl ko pamesti galvą ar aukotis. Bene svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Nesivaržykite dėstyti savo poziciją ir ginti ją. Savaitgalį tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus