• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 10 – 16 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-07-10 10:00:00

Savaitės horoskopas (liepos 10 – 16 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Buvote įtikinėjamas, kad viskas gerai, todėl tokia opozicija jūsų siekiams savaitės viduryje jums yra netikėta. Dėl to patirtas stresas netgi gali turėti įtakos jūsų sveikatos būklei. Gal jus paguostų žinia, kad galų gale viskas baigsis gerai? Bet kuriuo atveju, neskubėkite vardan šventos ramybės aukoti savo interesų.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

 
Pirmadienį šoksite iš lovos ir - tiesiai į įvykių sūkurį. Antradienį, trečiadienį veikite išvien su kolegomis, artimaisiais - rezultatai bus puikūs. Elektroninis paštas, telefonas - puikūs išradimai, visgi jie neatstoja žmogaus žvilgsnio, raskite laiko susitikti su seniai matytu draugu, juo labiau, kad šis išgyvena sunkų metą. Savaitgalį skirkite namų erdvės ir vidinio pasaulio švarinimui.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje senos pažintys padės išspręsti finansines problemas. Didelių ilgalaikių projektų šią savaitę verčiau nepradėkite. Savaitgalį sunkią minutę sulauksite labai vertingos paramos ir supratimo iš šeimos narių.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

 
Pirmadienis - aktyvi diena, bet pasistenkite rasti valandėlę paskaityti knygą, išgerti puodelį arbatos, žodžiu, atsikvėpti. Šią savaitę garsiai kalbėsite apie savo įsitikinimus, požiūrį į darbą bei gyvenimo prasmę ir nenoriai išklausysite kitų nuomonę. Būkite lankstesni. Penktadienį ir savaitgalį sulėtinkite tempą, verčiau pabūkite pasyviu stebėtoju, nei aktyviu dalyviu.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Kai kurie jūsų troškimai, jei bus įgyvendinti, gali pakenkti jūsų reputacijai. Tikri draugai bandys jus atkalbėti nuo neapgalvoto žingsnio. Ketvirtadienį ar penktadienį jūsų principai ir išdidumas reikalaus įsigyti daiktą, kurio iš tiesų negalite sau leisti.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Čiupkite jautį už ragų - pasyvumu šią savaitę nieko nelaimėsite. Ieškokite naujų galimybių, nebijokite iššūkių. Trečiadienis, ketvirtadienis ypač produktyvios dienos teisininkams, verslininkams. Ketvirtadienis - smagi diena: moterys neatsiklausys komplimentų, vyrai pajus, kad jais žavimasi ir pasitikima. Savaitgalį bendraukite, svečiuokitės, linksminkitės.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis jus gali išduoti žmogus, kuriuo tvirtai tikėjote. Padėdamas žmogui, pakliuvusiam į bėdą, galite turėti nesusipratimų su bendradarbiais ar šeimynykščiais. Antroje savaitės pusėje jūsų galvoje gali gimti labai įdomių idėjų, bet jų įgyvendinimą verčiau kol kas atidėkite.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

 
Imkite ir įgyvendinkite kokį seną troškimą - pamatysite, kad ne visi pirmadieniai nuobodus ir nykūs. Žvaigždės šią savaitę jums ypač palankios, tad nesnauskite. Trečiadienį intuicijos dėka pavyks išvengti klaidos ir užbėgti nelaimei už akių. Nuo ketvirtadienio - prošvaistės viengungių meilės fronte, didelė tikimybė sutikti įdomų žmogų, žinoma, jei nesėdėsite užsidarę tarp keturių sienų. Sekmadienį sulėtinkite tempą.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje labai tikėtinas konfliktas su vaiku, turėsiantis ganėtinai ilgalaikių padarinių. Kita vertus, tarnyboje galite tikėtis paramos ir supratimo iš vyresnybės. Jei sugebėsite bent trumpam pamiršti savo problemas ir atsipalaiduoti, savaitgalio viešnagė pas gimines bus puiki.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

 
Pirmadienį bet kokiu klausimu - ar asmeniniu, ar profesiniu, - tarkitės su žmogumi, kuris jums yra autoritetas. Nesidrovėkite prašyti ne tik patarimo, bet ir pagalbos. Antradienį nesipainiokite į intrigas, nenešiokite gandų. Nerimą kėlę santykiai su sutuoktiniu turėtų pasikeisti į gerą pusę, ypač jei stengsis du žmonės Savaitgalį sumaišties į namus gali įnešti netikėti svečiai.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Nauja pažintis duoda jums progą išsakyti savo ilgai slėptus jausmus ir neduodančias ramybės baimes. Šis žmogus labai tinka išklausyti jūsų išpažintį ir duoti vertingą patarimą. Drąsiai galite jam patikėti savo intymiausias paslaptis.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Savaitės pradžioje norėsis lindėti savam kiaute. Nebloga mintis, juo labiau, kad žvaigždės šiomis dienomis nebus jums palankios - galimi nesusipratimai, nesusikalbėjimai, gal net bus mėginama jus apkaltinti nesąžiningumu. Nuo ketvirtadienio jūsų padangė prašviesės, nuotaika pasitaisys. Savaitgalį pasidžiaukite bendravimu su namiškiais, įdomi ir smagi būtų kelionė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus