• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 13 – 19 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-07-13 15:06:00

Savaitės horoskopas (liepos 13 – 19 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje nesiimkite radikalių veiksmų, remdamiesi vien tik gandais ir nuogirdomis - jūsų gauta informacija veikiausiai bus klaidinga. Šiomis dienomis taip pat teks ieškoti kompromiso tarp laisvės troškimo ir karjeros reikalų. Jei mokėsite išreikšti tikruosius savo jausmus, asmeniniai santykiai savaitgalį tikriausiai susitvarkys.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Derėtų įsiklausyti į draugų ir kolegų patarimus. Ši savaitė - nepalakus laikas investicijoms. Nuo savaitės vidurio darbo grafikas bus labai įtemptas. Pasistenkite nepervargti. Užsiimkite širdžiai malonia veikla, dažniau susitikinėkite su draugais – atsigausite ir pailsėsite.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis bus patogiausia šeimai ar kolektyvui pranešti apie savo naujus planus ar idėjas. Savaitės viduryje būsite nusiteikę filosofiškai, o gal net romantiškai. Labiau pasitikėkite intuicija. Jei būsite pernelyg emocingi ir neatidūs artimiesiems, savaitgalį galite turėti problemų šeimoje.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Kupina įvykių savaitė. Rimtus darbus atidėkite vėlesniam laikui, kol kas užsiimkite kūryba ir asmeninių problemų sprendimu. Savaitės viduryje galite tikėtis draugų pagalbos, jeigu jūsų rūpesčiai nesusiję su finansais. Atsargiau vertinkite pasiūlymus – realybė gali pasirodyti ne tokia jau graži. Venkite atsitiktinių pažinčių.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje užsiimkite veikla, žadančia asmeninės naudos. Trečiadienį ir ketvirtadienį galimas lengvas romanas. Venkite kivirčų, stenkitės bendrauti tik su bendraminčiais. Savaitgalio išvykoje ar kelionėje veikiausiai susirasite naujų draugų. Apskritai, savaitė praeis puikiai, jei tik sugebėsite pasirinkti tinkamą kompaniją.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Šią savaitę netrūks galimybių aktyviai pailsėti ir papramogauti. Pirmadienis - sėkminga diena kūrybinėms komandiruotėms. Antradienį ir trečiadienį mažiau galvokite apie asmeninę naudą, jūs galite padėti artimiems draugams. Penktadienį bus sunku susisiekti su reikalingu jums žmogumi. Dėl to galite turėti problemų, bet jos turėtų išsispręsti dar iki kitos savaitės pradžios.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Organizuoti derybas dėl labai svarbių jums dalykų pasistenkite pirmadienį arba antradienį. Labai tikėtina, kad sugebėsite padėti solidų pamatą ateičiai. Nevenkite kelionės savaitės viduryje. Linksmindamasis draugų kompanijoje savaitgalį, nepasišaukite sumokėti už visus - populiarumą jūs sugebate užsitarnauti ir kitais būdais.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmadienis sėkmingas pradėti įvairius darbus, ypač ilgalaikius. Antradienį labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir valdyti emocijas. Ketvirtadienį niekam neišduokite savo idėjų ir planų. Penktadienis atneš energijos antplūdį ir kūrybinį pakylėjimą, tą laiką pasistenkite išnaudoti prasmingai. Savaitgalį giminės ar draugai gali kreiptis į jus su kebliu prašymu.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Meilės reikalai savaitės pradžioje klostysis nelabai. Kol kas susilaikykite nuo radikalių sprendimų. Trečiadienį ir ketvirtadienį veikiausiai teks spręsti giminaičių problemas. Prireiks jūsų patyrimo ir specialaus išmanymo. Savaitgalį pasistenkite kur nors išvykti, tik venkite vietų, kur galėtų būti pavojinga.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pasiduosite svajingoms nuotaikoms. Deja, jūsų svajonės visiškai nesisieja su realybe, o kai kurios – netgi keistokos. Jei nuspręstumėte jas realizuoti, būkite atsargūs - rezultatai nenuspėjami. Savaitės pabaigoje galite tikėtis smagių nuotykių, nekenksiančių nė sveikatai, nė piniginei. Penktadienį drąsiai rėžkite į akis, ką galvojate, antraip žmonės manys, kad galima kartis jums ant sprando.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite nesikišti ne į savo reikalus, net jeigu jūsų to ir prašytų. Savaitės viduryje kaip reikiant įkyrės draugai ar giminaičiai, besistengiantys užtempti jus ant savo kurpalio. Būkite mandagūs, bet įkalbami nesileiskite. Nėra jokių priežasčių, kodėl turėtumėte išsukti iš savojo kelio.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Šią savaitę jums ne kartą teks ginti savo pažiūras. Pasistenkite tai daryti pasitelkę svarius argumentus, bet nepraleiskite pro ausis ir oponentų žodžių: galite sulaukti vertingų patarimų. Kiek įmanoma, stenkitės išvengti konfliktų, nevertėtų net juokais su kuo nors lažintis ar ginčytis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus