• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 20 – 26 d.)  2 

Autorius: Eli.lt
2015-07-21 11:15:00

Savaitės horoskopas (liepos 20 – 26 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 

Kažkas iš draugų gali turėti nepaprastai įdomų ir dėmesio vertą pasiūlymą. Būtinai įsiklausykite! Jei savaitgalį užmegztumėte malonų flirtą, žymiai pagerėtų jūsų savijauta ir dvasinė būklė. Pamatysite, kaip nejučia įsitrauksite į jums siūlomas pramogas ar net nedidelius nuotykius.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Darbo laukia daug, tačiau rezultatai labai greitai džiugins akį ir širdį. Savaitės viduryje galimi nedideli nesklandumai, bet jie laikini, jokiu būdu nenuleiskite rankų. Dėl pernelyg geros nuomonės apie save ar savo galimybes ketvirtadienį ar penktadienį rizikuojate save įvaryti į kampą, iš kurio išsisukti be nuostolių geram vardui gali būti labai nelengva... Nė neplanuokite savaitgalį baigti to, ko nespėjote per visą savaitę - nenuveiksite nieko dora ir nepailsėsite.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Informacijos ir žinių „sandėliavimo“ metas. Turite gerai žinoti, kas darosi ir kodėl - tai padės atgauti pasitikėjimą savo jėgomis. Iniciatyvumas ir subtili diplomatija - trumpiausias kelias į sėkmę. Daug kas šią savaitę bandys jūsų kantrybę, tad privalote būti dvigubai tvirtesni.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje būsite draugų ir bendradarbių dėmesio centre. Pagaliau sulauksite pripažinimo. Šią savaitę turite nuveikti daugybę darbų. Įgysite naujų vertingų žinių. Savaitgalio vakarėlis turėtų pavykti puikiai.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Nuo pirmadienio iki trečiadienio - anksčiau pradėtų darbų užbaigimas ir klaidų taisymas. Vargins pernelyg didelis kolegų ar viršininkų dėmesys jūsų veiklai. Varžovai ar pavyduoliai gali pamėginti išprovokuoti konfliktą. Antroji savaitės pusė - kur kas smagesnė ir sėkmingesnė. Versis naujos galimybės, turėsite pasirinkimo laisvę. Jei planuojate kelionę, iki savaitgalio pasistenkite grįžti namo.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Pirmadienį dėl anksčiau patirto streso gali pablogėti savijauta. Trečiadienį ir ketvirtadienį pažadai nereiškia nieko, kol pinigai nepadėti ant stalo. Savaitgalį į galvą gali šauti gera mintis, vėliau atnešianti nemažą pelną.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje ypač jautriai reaguosite į agresyvų aplinkinių elgesį. Savaitės viduryje neturėsite daug laiko apmąstymams - sprendimus turėsite priimti greitai. Gali tekti ir paspėlioti, pasikliauti intuicija.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
svajus
2015-07-25 10:22:44
Niekas neužeina idomu,
svajus
2015-07-21 14:50:54
Labas