• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 27 – rugpjūčio 2 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-07-27 13:02:00

Savaitės horoskopas (liepos 27 – rugpjūčio 2 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje galimi nusivylimai kolegomis, partneriais. Gali kilti problemų dėl jums netesėtų pažadų, nevykdytų įsipareigojimų. Remkitės artimaisiais, draugais. Trečiadienį atsargiau rinkitės maistą, nepiktnaudžiaukite alkoholiu - galimas apsinuodijimas. Savaitės pabaigoje galimi nuostoliai ar barniaii šeimoje dėl finansinių reikalų. Savaitgalį tikėtina smagi išvyka.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje sugebėjimas gražbyliauti padės jums savo pusėn pritraukti naujų šalininkų. Nedvejokite, veikite ryžtingai ir intuityviai - tai padės palypėti karjeros laiptais. Antroje savaitės pusėje jums netikėtai atsivers tokios galimybės, apie kokias net nesvajojote.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę sutelkite jėgas į problemų sprendimą. Atsidursite situacijose, kuriose neturite patirties, teks skubiai priimti sprendimus. Bandykite ieškoti naujų veiklos krypčių, naujų pagalbininkų ir partnerių. Asmeniniame gyvenime sustiprės ryšiai su mylimaisiais. Savaitgalis žada malonių akimirkų su seniai matytais draugais.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis venkite impulsyvių ir neapgalvotų sprendimų. Rizika nepasiteisins. Savaitės viduryje niekuo nepasikliaukite, ypač verslo ar kitais dalykiniais klausimais, verskitės savo jėgomis. Tik savaitgalį verta praleisti su senais draugais.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Liūtai lengvai įgyvendins sumanymus, pasieks užsibrėžtus tikslus. Tikėtini įspūdingi laimėjimai. Palanki savaitė kelionėms, tarptautinių ryšių plėtrai, mokslams, intensyviai komercinei veiklai, viešiesiems ryšiams. Bet kurioje srityje nesunkiai išsiveršite į lyderius. Iš sumaišties asmeniniuose santykiuose vaduokitės atvirais pokalbiais.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Į bėdą pakliuvusiam draugui verčiau padėkite protingu patarimu, nes jūsų paskolinti pinigai jam tikrai nepadės. Jei rasite bendrą kalbą su kolegomis, visi kartu savaitės viduryje nuveiksite tikrai didelį darbą. Savaitgalį nesivoliokite namuose, o ilsėkitės aktyviai.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Kūrybinga savaitė, niekas neslopins jūsų saviraiškos kūrybingumo, kokį darbą bedirbtumėte. Tiesa, ketvirtadienį galim nemalonumai darbe, galite sulaukti nepelnytos kritikos. Nesivelkite į intrigas, atsargiu išsakykite nuomonę apie kitus žmones. Savaitgalį planuokite su šeimos nariais atostogas, bendrą laisvalaikį.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje būsite kaip niekad nereiklūs sau ir aplinkiniams. Galėtumėte puikiai praleisti laiką su draugais. Savaitės viduryje pasisaugokite - į jūsų gyvenimą bandys brautis seni ir negeidautini pažįstami, su kuriais jau manėte visiškai nutraukę bet kokius santykius. Pasistenkite likti ramus savaitgalį, kai šeimos nariai demonstruos savo tariamą nepriklausomybę.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Šią savaitę sulauksite itin didelio aplinkinių palaikymo, sustiprinsite svarbius ryšius, su kolegomis įveiksite didžiausias kliūtis, inicijuosite originalius kūrybinius sumanymus. Savaitės vidury gali kilti šeimyninių problemų, jas lengvai išspręsite, jei būsite linkę į kompromisus. Savaitgalį - kuo daugiau poilsio, gryno oro ir miego.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Netikėkite niekuo, ką stebinančio išgirsite pirmadienį ar antradienį. Veikiausiai jus bando vedžioti už nosies. Antroje savaitės pusėje būsite linkę išlaidauti. Niekam neskolinkite pinigų, juo labiau - geram draugui. Ketvirtadienį - didelė tikimybė įsimylėti.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Vandeniai visą savaitę elgsis ryžtinai, netgi agresyvokai. Užmegsite naudingų ryšių, taip pat laukia daugybė susitikimų, išvykų. Antroje savaitės pusėje saugu investuoti, sudarinėti sandorius. Darbingas ir produktyvus metas teisininkams. Savaitgalį galimos traumos, ligos, nevaldomos emocinės reakcijos.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Pirmadienį pagaliau turėtų nusiristi nuo širdies ilgą laiką jus slėgęs akmuo. Savaitės viduryje galimi nesusipratimai su partneriu, tad pasistenkite kalbėti ir elgtis ypač aiškiai ir nedviprasmiškai. Jei turite draugą, šią savaitę švenčiantį savo gimtadienį, nepamirškite jo pasveikinti, antraip tikrai labai įsižeis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus