• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 3 – 9 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-07-03 11:00:00

Savaitės horoskopas (liepos 3 – 9 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Šią savaitę jūsų laukia malonios permainos. Kontaktai ir susitikimai šiomis dienomis iš jūsų atima daug laiko, bet artimiausiu metu iš to turėsite naudos. Geriau atsisakykite padėti draugams, jei matysite, kad tai ne jūsų jėgoms. Viduryje savaitės daug dėmesio skirsite dvasiniam pasauliui. Sekmadienį jūs sugebėsite išspręsti nesusipratimus, kylančius šeimoje ar tarp draugų, tuo įgydami aplinkinių palankumo.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis tikriausiai išdidžiai atsisakinėsite draugiškai jums siūlomos pagalbos. Ir be reikalo. Tai kenkia jūsų reputacijai ir mažina galimybes. Pagaliau pamažu, tačiau patikimai pajusite ateinančias permainas. Nežiopsokite ir nesėdėkite sudėjęs rankų, imkitės iniciatyvos.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pasistenkite neskubinti įvykių. Susitaikykite su tokia situacija, kokia ji yra. Žvaigždės mano, kad šią savaitę svarbiausia nesiblaškyti ir ramiai spręsti klausimus iš eilės. Pasistenkite mažiau kalbėti pats, kad netaptumėte apkalbų objektu. Padėkite kolegoms darbe, bet neleiskite užlipti ant galvos. Antroje savaitės pusėje galite susirasti naujų dalykinių partnerių. Pirmadienį tinkamas metas planuoti išvykas ir komandiruotes. Trečiadienį gausite naujos įdomios informacijos, o penktadienį sėkmingi bus dalykiniai susitikimai. Poilsio dienas geriau praleisti už miesto, gamtoje.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Būkite protingas! Tikrai nieko nenutiks, jei dabar atsisakysite idėjos, kurios tvirtai laikėtės - iš tiesų ji visiškai niekam tikusi. Antroje savaitės pusėje galima emocinė krizė šeimoje. Neapgalvoti, impulsyvūs žodžiai ar veiksmai gali turėti ilgalaikių nepageidautinų padarinių.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pagal galimybes darbus apribokite iki minimumo, neužsikraukite to, kas nebūtina. Pirmadienį ir taip teks gerokai pasistengti, nes svarbus darbas pareikalaus iš jūsų greitos reakcijos ir atsakingumo. Jei leisite sau atsipalaiduoti, rizikuosite netekti unikalaus šanso. Antradienį siūloma neplepėti be reikalo, kad neišprovokuotumėte konflikto tarp artimųjų. Penktadienį jus užklups lavina naujų darbų, bet dėl to neturėtumėte praleisti savaitgalį darbe - sveikatos nenusipirksite už pinigus, nors ir labai didelius.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Tuščias reikalas šią savaitę eiti prieš srovę. Jausite nenumaldomą poreikį gilintis į nepažįstamas sritis. Labai tikėtini dideli finansiniai pokyčiai, bet nebūtinai į blogąją pusę. Savaitės pradžioje pasirūpinkite sveikata, o savaitgalį viso jūsų dėmesio pareikalaus šeimos reikalai. Paštu galite sulaukti gerų naujienų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Besiplečiantys ryšiai ir pažintys atveria didesnes galimybes, kita vertus, šiek tiek jaukia jūsų planus, kelia chaosą. Šiaip ar taip, jūsų pozicijos ir autoritetas stiprėja, ateities perspektyvos vis šviesesnės. Daug įdomaus ir įvairaus darbo. Nuo savaitės vidurio nevenkite pakeisti aplinką - žvaigždės palankios kelionėms.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savo asmeniniams reikalams šią savaitę turėtumėte teikti pirmenybę. Savaitės viduryje netramdykite impulso improvizuoti ką nors beprotiško. Tam turėsite pakankamai teigiamos energijos ir sėkmės. Savaitgalį sutrikęs galite pasielgti kvailai ir neapgalvotai. Nežinomybės baimė privers priimti sprendimą nė neišsiaiškinus, kas iš tiesų vyksta.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Reikalai gali pasisukti ne visai taip, kaip tikėjotės. Perspektyvos bus ganėtinai miglotos. Jei jūs nepasitikite tuo, ką darote, verčiau neskubėkite. Elgdamiesi apdairiai galite išvengti daugelio problemų ateityje. Netaupykite laiko miego sąskaita. Planuodami ateitį, numatykite bent keletą variantų, kad netikėtos kliūtys jūsų neužkluptų nepasiruošusio. Antradienis ir trečiadienis labai tinkami kokiam nors kilniam darbui. Šią savaitę reikia būti atsargiam bet kokiems siūlymams - galimos provokacijos. Penktadienį kuo mažiau bendraukite su kaimynais ir giminėmis.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Vieno susitikimo metu šią savaitę bus vėl prisiminta sena bjauri istorija. Kalbėkite apie ją tik tiek, kiek yra būtina. Paskalos, kuriomis ji apipinta, ir taip jau viską komplikuoja. Karjeros reikalai pagaliau pajudės į priekį, nors iš pradžių ir patirsite stresą.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Neverta iš anksto jaudintis dėl artėjančių permainų. Pirmadienį vertėtų susiplanuoti šios savaitės darbus, antraip neišvengsite chaoso. Šeštadienį galite gauti vertingos informacijos iš visiškai netikėto šaltinio. Sekmadienis - labai tinkama diena baigti nebaigtus ar seniai užmestus darbus. Įvykių raida labai priklausys nuo jūsų požiūrio į problemą: nepasiduokite pesimizmui.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Savo sumanymui privalote gauti tam tikrų svarbių asmenų pritarimą. Savaitės viduryje pokalbio metu turėsite gerai paprakaituoti, kad surastumėte įtikinamų žodžių. Juk jums įdomus dalykas turi pasirodyti patrauklus ir kitiems. Finansiniai reikalai klostysis ne per geriausiai, bet viską atpirks malonus bendravimas su senais bičiuliais savaitgalį.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus