• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 31 – rugpjūčio 6 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-07-31 16:00:00

Savaitės horoskopas (liepos 31 – rugpjūčio 6 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Antradienį ar trečiadienį netikėta žinia gali pakeisti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje jausitės lyderiais, priimsite žaibiškus sprendimus, jūsų prašys patarimų, kliausis jūsų autoritetu. Ypač savaitės viduryje palanku sudarinėti sandorius, pasirašinėti sutartis. Tikėtinos pozityvios permainos profesinėje srityje, kilimas karjeros laiptais. Asmeniniuose santykiuose patartina apsibrėžti vienas kito atsakomybę.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galimi pokyčiai tarnyboje. Pasistenkite nesikišti ir nesileiskite įtraukiamas į asmeninius kitų žmonių reikalus. Jei užsiimsite apkalbomis, gali smarkiai nukentėti jūsų reputacija. Savaitgalį pasistenkite praleisti geroje kompanijoje, žinančioje, kaip linksmai praleisti laiką.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Sėkminga savaitė. Stiprėja jūsų pozicijos profesinėje srityje, auga autoritetas. Belieka susitelkti į pagrindinius tikslus, tinkamai pristatyti savo planus ir pademonstruoti turimas žinias. Jausmų srityje - sumaištis. Vienų jausmuose bręsta krizė, kitiems gali atsinaujinti senas meilės ryšys.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmadienį ar antradienį atsitiks kai kas, kas pagaliau atvers jums akis. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite pilnas jėgų, tik pasistenkite jas protingai panaudoti. Antroje savaitės pusėje turėsite progos pamąstyti apie naujovių pliusus ir minusus.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Apsibrėžkite šios savaitės tikslus ir stenkitės bent vieną įgyvendinti iki galo. Gali keistis jūsų įsitikinimai, pažiūros. Išsivaduosite iš kompleksų, pasijusite laisvesni, nepriklausomi. Savaitės pabaigoje pripažinkite padarytas klaidas, nesistenkite kitiems krauti atsakomybės. Šią savaitę didelė tikimybė įsimylėti ar apsispręsti dėl vedybų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis minioje, viešose vietose jausitės kur kas geriau nei namuose. Savaitės viduryje ypač atidžiai skaičiuokite pinigus, kad išlaidos neviršytų pajamų. Savaitgalį turėtumėt kur nors išvykti, kad ir trumpam.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Kupina įvykių savaitė. Pirmoje savaitės pusėje būsite dirglūs, visgi stenkitės nekonfliktuoti su kolegomis ir namiškiais. Trečiadienį jums bus pasiūlytas naujas projektas. Drąsiai jo imkitės, nebijokite įtraukti daugiau naujų žmonių. Meilės santykiuose - neprognozuojami įvykiai, daug įtampos.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pirmadienį ar antradienį gali nutikti kažkas tokio, kas pakeis jūsų planus visai savaitei. Savaitės viduryje gali tekti gerokai pasirūpinti dėl būsimosios karjeros, reputacijos ar įvaizdžio. Fizinė veikla penktadienį ar šeštadienį būtų labai naudinga. Sekmadienį pasistenkite nieko neteisti ir nesmerkti.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

 
Šią savaitę tikėtinos didelės permainos, paveiksiančios visas gyvenimo sritis. Užsiimkite šeimos reikalais, bendraukite, rūpinkitės būstu, investicijomis. Yra galimybė praturtėti ar įgyti didelę nuosavybę. Keliones, ypač tolimas, geriau atidėti, jose daug netikėtų kliūčių, akibrokštų. Vienišiams palankus metas ieškoti gyvenimo draugo ir didelė tikimybė jį sutikti.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Verslo reikalus geriausiai seksis tvarkyti pirmomis savaitės dienomis. Savaitės viduryje atidžiai klausykitės - galite ir turite pasimokyti iš svetimų klaidų, kad nereikėtų mokytis iš savų. Sekmadienį gali tekti kardinaliai pakeisti savo nuomonę ar požiūrį.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

 
Aktyviau sukitės viešose erdvėse, naujos pažintys atvers netikėtų perspektyvų. Antroje savaitės pusėje sąlygas diktuos kiti, kils pavojus tapti senų pažadų įkaitu. Stiprybės semkitės šeimoje, ieškokite draugų paramos. Savaitės pabaigoje ir savaitgalį teks ne kartą keisti planus, jausitės kiek išmušti iš vėžių, nuvargę.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus