• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (liepos 6 – 12 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-07-07 11:23:00

Savaitės horoskopas (liepos 6 – 12 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Nauja informacija žada didelį pelną ir ateities perspektyvas. Vis dėlto per daug neatsipalaiduokite - tikrovė gali pasirodyti esanti ne tokia jau puiki... Ypač didelė intrigų, provokacijų tikimybė antradienį ir trečiadienį. Artėjant savaitgaliui įtampa turėtų slūgti, tempas lėtėti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Netikėta ir džiugi žinia suteiks jums drąsos ir jėgų įveikti visas kliūtis, ir jūsų svajonių tikslas gerokai priartės. Kontaktai su švietimo įstaigomis gali būti naudingi ir informatyvūs. Stenkitės galvoti, ką kalbate, kad vėliau netektų gailėtis. Savaitgalį galite pajusti poreikį atsiriboti ir pabūti vieni.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Kelionės ar kitus planus gali tekti atidėti dėl pablogėjusios savijautos ar kitų kliūčių. Neprisiimkite jokių finansinių įsipareigojimų, kol gerai neišsiaiškinsite, kiek turite pinigų šiandien ir kiek galite tikėtis turėti rytoj. Šią savaitę svetimas pasiskolintas daiktas namuose gali sukelti rūpesčių. Užtat tinkamas metas dovanoti ar gauti dovanų.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Šią savaitę nebus daug darbo ir turėsite nemažai laiko, kurį galėsite skirti sau. Be didelių išlaidų ir kliūčių įgyvendinsite savo planus. Naujos perspektyvos paįvairins monotoniškas dienas, nors ir privers suvirpėti širdį. Savaitgalį tikėtinas meilės romanas...
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

 
Pirmoje savaitės pusėje būsite nepakeičiami visur, nesvarbu, kur ir ką užsiimsite. Tinkamas metas megzti naujus dalykinius kontaktus. Laukia trumpos kelionės ar oficialūs vizitai. Antradienį ir trečiadienį - malonus bendravimas, nebūtinai oficialioje aplinkoje. Penktadienį galite tikėtis viršininkų ar vyresniųjų giminaičių palankumo bei pagalbos. Antroje savaitės pusėje gali rastis planų artimiausiu metu keisti gyvenamąją vietą ar ruoštis į tolimą kelionę.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Dėl nenumatytų įvykių ši savaitė prabėgs žaibišku greičiu ir atneš šiokios tokios naudos - tapsite išmintingesni, o naujos žinios suteiks pranašumo prieš kitus. Kartais reikia bandyti iššokti aukščiau bambos, jei norisi kažko pasiekti. Pagaliau juk vasara, todėl savaitgalį bus lengviau rasti būdų pailsėti ir atsipalaiduoti.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Labai palanki savaitė mokytis, rinkti ir apdoroti informaciją. Pirmoje savaitės pusėje laukia svarbus neplanuotas darbas. Ryžkitės imtis iniciatyvos ir atsakomybės - taip gerokai sustiprinsite savo pozicijas ir autoritetą. Į diskusijas nesivelkite, jei nesate visiškai tikri savo teisumu. Jei akcentus sudėliosite teisingai, antroje savaitės pusėje reikalai turėtų pajudėti savaime, be ypatingų jūsų pastangų.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Jei sugebėsite tinkamai organizuotis darbus, savaitės pradžia gali būti labai produktyvi. Atėjo laikas pagaliau atskirti grūdus nuo pelų ir parodyti, ko iš tikrųjų esate verti. Atlyginimas už darbą, kokio jūs tikitės, tikriausiai atpirks viską. Savaitgalį gali tekti priimti kažkokį svarbų sprendimą.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Savaitės pradžioje greičiausiai išsispręs seniai ramybės nedavęs klausimas, tuomet su nauja energija kibsite į darbus. Trečiadienį, ketvirtadienį suksitės kaip vijurkas. Neperdekite, kiekvieną tikslą anksčiau ar vėliau įmanoma pasiekti, visi darbai nudirbami. Penktadienį neduokite valios neigiamoms emocijoms - su visais susipyksite. Savaitgalį neatsisakykite padėti, jeigu kas nors paprašys ištiesti pagalbos ranką.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Šią savaitę laukia itin svarbus pokalbis. Turite jam iš pagrindų pasiruošti, kad padarytumėte norimą įspūdį. Gali būti, kad pokalbio metu bus priimti svarbūs sprendimai, kurie turės reikšmės jūsų tolesnei ateičiai. Apskritai savo reikalus stenkitės tvarkyti patys, ir pernelyg neatviraukite.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Savaitės pradžioje būkite pasirengę netikėtumams ir malonioms staigmenoms. Labiausiai gali nustebinti artimo žmogaus poelgis. Trečiadienį, ketvirtadienį galite jaustis emociškai išsibalansavę. Apatija dings, jei sugalvosite, kuo save pradžiuginti. Savaitgaliui susigalvokite smagių užsiėmimų ir naują savaitę pradėsite žvalūs ir linksmi.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis turėsite galimybę viešai pasirodyti su svarbiais asmenimis ir taip pakelti savo socialinį statusą. Svarbiausia likti santūriam ir adekvačiai reaguoti į situaciją. Antroje savaitės pusėje galite būti neteisingai apkaltinti, o stiprios emocijos gali pakenkti jūsų sveikatai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus