• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 21 – 27 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-08-21 11:00:00

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 21 – 27 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje venkite liepti nurodinėti, priekaištauti, pasistenkite užkrėsti aplinkinius savo entuziazmu ir gera nuotaika. Trečiadienį užgrius darbai - teks suktis, kad nevėluotumėte įvykdyti įsipareigojimų. Galite susidurti su nepelnyta kritika - pasistenkite, kad piktos pastabos neišvestų jūsų iš pusiausvyros, likite ištikimi savo įsitikinimams. Savaitgalį teks pademonstruoti lankstumą, toleranciją, taikyti besipykstančius.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Šią savaitę jus bandys įsprausti į gan ankštus rėmus, o tai jums labai nepatiks ir gerokai gadins nuotaiką. Teks bandyti pačiam vaduotis iš blogų nuotaikų ir ramintis svajonėmis apie geresnę ateitį. Pasistenkite nepasiduoti nei svetimai įtakai, nei savoms emocijoms.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Prasidėjus savaitei atsiras progų gilinti žinias, tobulinti įgūdžius. Jei turite minčių keisti darbą, kruopščiai pasirenkite pokalbiui, atskleiskite visus savo privalumus, nuo to priklauso jūsų sėkmė. Jei trečiadienį atsidursite aklavietėje, ieškokite galinčių padėti žmonių. Savaitės pabaigoje dar gali prispausti darbai darbeliai, tačiau savaitgalį niekas netrukdys mėgautis poilsiu.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Šios savaitės pradžioje jūsų elgesys svyruos tarp karštakošiškumo ir meilumo - pakankamai keistas derinys. Šiaip ar taip, sunku bus rasti jus suprantančių žmonių. Nuo pat pirmadienio vis atrodys, kad išlipote iš lovos ne ta koja. Pagerėjimo galite tikėtis tik penktadienį.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Šią savaitę turėsite galimybių susitikti su įtakingais asmenimis, puikus metas veiklos pristatymui, rėmėjų paieškoms. Plėskite ryšius su užsieniu, keliaukite, tobulinkitės, ieškokite verslo partnerių. Savaitės pabaiga - itin palanki profesiniam kilimui. Ypač seksis tiems, kurių veikla susijusi su menais, ryšiais su visuomene.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Kitą savaitę pajusite Amūro laidomas strėles, be to, jus globos ir Venera. Savaitės pabaigoje labai sustiprės jūsų ryšys su partneriu. Jei įmanoma, svarbių verslą ar pinigus liečiančių sprendimų šią savaitę verčiau nedarykite.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmadienį gali tekti priimti svarbų sprendimą. Antradienį, trečiadienį svarbiausia - disciplina. Savaitės pabaigoje greičiausiai jausitės visiškai išsekęs. Atgauti gerą nuotaiką padės draugai. Jei savaitgali šeimos nariai šykštės jums dėmesio ir supratingumo, spjaukite į viską ir būtinai pasilepinkite nors trumpa išvyka.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savaitės pirmoje pusėje dėl Veneros įtakos jausitės lyg su sparnais. Būsite linkęs viską pervertinti ir išpūsti. Tačiau į savaitės pabaigą pasiduosite valgymo malonumams ir veikiausiai dėl to savaitgalį būsite blogos nuotaikos.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Siekiantys karjeros turės būti itin racionalūs, nepasiduoti emocijoms. Drąsias idėjas įgyvendinti padės tik tokie pat drąsūs ir netradiciniai metodai. Sunkiausia diena - pirmadienis. Antradienį koją pakišti gali nesąžiningas partneris, iškreipta informacija ar jos trūkumas. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio - palankus metas išvykoms, kelionėms, komandiruotėms.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugrįš jaučiu. O tuomet galite tikėtis visokiausių nesusipratimų. Be to, galite būti labai agresyvus. Ketvirtadienį, deja, tikėtinos tikrosios nesėkmės...
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Gera savaitė naujiems dideliems darbams pradėti, ypač pirmoji jos pusė. Drąsiai keiskite darbą ar gyvenamąją vietą. Galimi sunkumai tik paskatins mobilizuoti jėgas. Antradienį ar trečiadienį jus gali pasiekti labai įdomi informacija, bet išvadas daryti kol kas anksti. Penktadienį pasistenkite baigti visus darbus, kokius tik įmanoma - kitą savaitę jiems galite nebeturėti laiko. Vaikų ar kitų jaunesnių giminaičių savaitgalio planai jus gali gerokai nustebinti. Neskubėkite protestuoti ar drausti.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Jau nuo pirmadienio jūsų savijauta ims gerėti, o savaitgalį pasieks aukščiausią tašką. Visą savaitę būsite apsvaigęs iš meilės ir labai švelniai dairysitės į kitos lyties atstovus. Senam geram bičiuliui gali prireikti jūsų paramos, tikriausiai materialinės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus