• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 28 – rugsėjo 3 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-08-28 11:00:00

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 28 – rugsėjo 3 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Pirmomis savaitės dienomis galite išgirsti įtikimai skambantį, bet iš tiesų visai blogą patarimą. Neklausykite jo! Nepamirškite svarbios gyvenimo tiesos - kaip šauksi, taip atsilieps. O savaitės pradžioje jūs būsite piktas ir provokuosite kivirčus... Geriau pasijusite tik penktadienį, pagaliau pastebėjęs saulę pakeliui iš darbo.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

 
Pirmadienį galite sulaukti iš pirmo žvilgsnio įdomaus pasiūlymo. Neskubėkite įsipareigoti, įsitikinkite, kad gerai supratote, ko iš jūsų būtų reikalaujama. Savaitės vidury seksis kolektyviniai projektai, būsite puikūs vadovai - kils naujų sumanymų, kuriuos be vargo įgyvendinsite. Penktadienį gali kilti abejonių dėl jūsų asmeninio ryšio prasmingumo. Neskubėkite daryti išvadų, jūsų nuotaiką veikia susikaupęs nuovargis. Aktyviai praleidę savaitgalį, atgausite gerą ūpą.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šios jūsų savaitės pirmąją pusę labai teigiamai įtakos Merkurijus. Tai suteiks jums energijos, kūrybingumo ir atneš naujų kontaktų. Antroje savaitės pusėje konfliktas darbe pareikalaus iš jūsų tam tikros aukos. Geriausios savaitės dienos bus trečiadienis ir ketvirtadienis.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Aktyvi savaitė - darbo reikalai, su nekilnojamuoju turtu susiję rūpesčiai, nustebins artimų žmonių gyvenime vykstantys pokyčiai. Trečiadienį galimi nusivylimai. Stenkitės nedramatizuoti susiklosčiusių aplinkybių, net jei ir jaučiate savo kaltę, nepasinerkite į savigraužą, ieškokite išeičių. Penktadienį likimas suves su įdomiu žmogumi, turėsite progą pamatyti, kad įmanoma gyventi kitaip, nei esate įpratę - įdomiau, linksmiau, laisviau.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje jūs būsite labai geros formos ir galėsite dirbti labai produktyviai. Jūs labai lengvai užmegsite naudingus kontaktus, sugebėsite puikiai užjausti kolegas. Trečiadienį ir ketvirtadienį ar net iki savaitės pabaigos galite jausti nesuprantamą įtampą.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Mergelės šią savaitę norėsis iššūkių, naujovių. Galbūt vertėtų išmėginti save naujoje srityje, nevengti iššūkių. Susitvarkys finansiniai reikalai, pasitaikys progų papildomai uždirbti. Asmeniniame gyvenime taip pat padarysite nedidelių, tačiau jums svarbių ir brangių atradimų. Šeštadienį būsite kiek dirglesni, daugiau ilsėkitės, mažiau reikalaukite iš savęs ir iš aplinkinių.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje pasistenkite būti kuklesnis ir nuolankesnis, kitaip į paviršių išplauks visi pikti jūsų kėslai. Jei norite išsaugoti ramybę namuose ar draugystę, teks susitaikyti su neišvengiamomis piniginėmis išlaidomis. Savaitgalį laukite staigmenos.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje gilinkitės į kiekvieną atliekamą darbą, atsakingai jį atlikite. Įpusėjus savaitei, pajusite, kad vilioja nauji horizontai, norėsis bent nedidelių permainų. Jei į asmeninius santykius įsėlino kasdienybė, nelaukite iniciatyvos iš partnerio, pasukite galvą patys.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Šią savaitę jūsų žvaigždės atneš ramybę jūsų sielai ir suteiks jėgų jūsų kūnui. Savaitės pabaigoje jūsų darbai bus įvertinti kaip novatoriški ir net genialūs. Santykiai su artimu žmogumi radikaliai pagerės, jei būsite iš tiesų nuoširdus ir atviras.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmoji savaitės pusė kupina galimybių profesinėje srityje, sėkminga kolektyvinei veiklai. Skirkite susitikimus, drąsiai priimkite atsakingus sprendimus. Trečiadienį venkite kategoriškumo, stenkitės įsigilinti į esamą situaciją. Nuo penktadienio gali apimti nerimas, kankinti neaiškios baimės. Savaitgalis - naujų pažinčių metas.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Šią savaitę būsite apsėstas medžiotojo aistros. Pabandykite ją sutvardyti ir nepersekiokite savo kolegų už kažkada patirtas nuoskaudas. Nuo savaitės vidurio turėtumėte būti nebe toks agresyvus ir kur kas geresnės nuotaikos.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Savaitės pradžioje tikėkitės idėjų antplūdžio, greičiausiai ir naudingų patarimų gausite. Draugai šią savaitę nešykštės jums dėmesio, sutuoktinis ar sutuoktinė bus paslaugus ir supratingas - tik nereikia tuo piktnaudžiauti. Penktadienį būsite dėmesio centre, žavėsite visus neblėstančia energija. Savaitgalį neklausykite apkalbų ir pats į jas nesivelkite.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus