• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugsėjo 11 – 17 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-09-11 11:00:00

Savaitės horoskopas (rugsėjo 11 – 17 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje gali pritrūkti pinigų. Būsite pasirengę imtis visų įmanomų papildomų darbų. Į savaitės pabaigą pinigų greičiausiai atsiras - atgausite jau pamirštą skolą, gausite premiją, ar netikėtai jums pakels atlyginimą. Šią savaitę pajusite, kad esate vertinami, tas, žinoma, pakutens savimeilę. Dideli planai, susiję su tolimomis kelionėmis, gali neišdegti, teks juos atidėti vėlesniam laikui. Savaitgali tinkamas pramogoms, pažintims.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis nesibaiminkite ilgalaikių investicijų. Tai bus protingas sprendimas. Jei neimsite pagaliau spręsti įsisenėjusių problemos, antroje savaitės pusėje galite susikivirčyti su artimu draugu.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje ramybės su nesusipratimais ir nesusikalbėjimu greičiausiai susidursite visose gyvenimo srityse. Veikiausiai trūks pastangų ieškoti kompromisų ar būsite per daug užsispyrę ir ambicingi. Daugybė užsiėmimų pasiglemžia vos ne visą laiką, dėl to gali atvėsti santykiai net su artimiausiais žmonėmis.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Jau pirmadienį turėtumėte gauti papildomų pajamų, o gal atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais. Kad ir kaip ten būtų, veikti reikės greitai ir ryžtingai. Ypač didelės naudos gali atnešti projektas, pradėtas savaitės pabaigoje.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmadienį būkite atidūs - galite darbe privelti ar nepastebėti klaidų. Reikalus gali apsunkinti gendanti technika ar organizaciniai nesklandumai. Antroje savaitės pusėje gali prisidėti suprastėjusi sveikata, nesklandumai namuose, barniai su sutuoktiniu. Savaitgalį vertėtų daugiau laiko praleisti vieniems, atgauti vidinę ramybę.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savaitės pradžioje užsiimti nebūdinga jums veikla būtų labai pravartu - tai sužadintų jūsų kūrybines jėgas. Šią savaitę emocinis ryšys su žmonėmis bus stiprus ir nuoširdus, bet realios pagalbos konkrečiuose darbuose verčiau iš nieko nesitikėkite - teks pasikliauti savo jėgomis.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Šią savaitę atgausite pasitikėjimą savo jėgomis, būsite veiklūs, darbštūs, nestigs noro veikti. Profesinėje srityje kol kas viskas lieka po senovei, kuo iš esmės esate patenkinti. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, pramogomis. Savaitgalį nemanipuliuokite žmonėmis, nežaiskite jų jausmais.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje jus gali apgauti ar kaip kitaip nuvilti žmogus, kuriuo visiškai pasitikite. Antroje savaitės pusėje daug rūpesčių kels netikėtai didelės piniginės išlaidos. Turite pagaliau išmokti sustoti. Ilgainiui veikiausiai prarasite susidomėjimą projektu, kurį su tokiu užsidegimu šią savaitę ketinate pradėti.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pinigų netrūks - tai džiugins, tačiau savaitė bus eilinė, nieko ypatinga neįvyks. Santykiuose su kolegomis gali atsirasti abipusio nepasitenkinimo, šiek tiek įtarumo. Su antrąja puse, kaip paprastai, neišvengiami nedideli ginčai. Nuo savaitės vidurio gali apimti melancholija, jausitės vieniši, niekam nereikalingi.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje sudaryti verslo sandėriai bus pelningi. Trumpa dalykinė kelionė antroje savaitės pusėje bus maloni ir naudinga. Savaitgalį visą savo energiją skirkite namų ūkiui. Tikriausiai jau pribrendo reikalas iš esmės pakeisti savo gyvenimo kokybę.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Savaitei prasidėjus vėl pasijusite tvirtai stovintys ant žemės ir pajėgūs planuoti tolimesnius savo veiksmus. Atsiras galimybių įgyvendinti kai kuriuos sumanymus. Palankus metas rinkti informaciją, ieškoti sąjungininkų, bendraminčių.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje teks gerokai paplušėti. Vargu ar tilpsite į įprastinę darbo dieną. Jei savaitei įpusėjus pastebėsite pridaręs klaidų, verčiau taisykite jas nedelsdamas - vėliau tai padaryti bus labai nelengva. Jūsų sunkiai nuspėjamas elgesys savaitgalį gali sukelti konfliktą namuose.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus