• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (sausio 16 – 22 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-01-16 13:54:00

Savaitės horoskopas (sausio 16 – 22 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje būkite ypač nuoširdus bendraudamas, antraip nieko neišspręsite. Visą savaitę turėsite puikią nuojautą pelningoms investicijoms. Pasistenkite tuo pasinaudoti. Trumpa išvyka su mylimu žmogumi bus labai maloni ir sutvirtins jūsų ryšius.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Teisingus sprendimus šią savaitę pakuždės tik intuicija. Netgi skaičiai gali meluoti. Santykiai su aplinkiniais greitai pasitaisys, jei susitaikysite su kai kuriems žmonėms būdingais trūkumais ar silpnybėmis. Būsite kupinas naujų idėjų, jau antroje savaitės pusėje verta pamėginti bent kai kurias iš jų įgyvendinti. Leisdamasis į kompromisą savaitgalį daugiau laimėsite nei prarasite.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Jūsų idėjos labai įdomios ir neblogai pagrįstos, bet jau savaitės pradžioje būkite pasiruošęs jas aktyviai ginti. Oponentų turėsite daugiau nei pakankamai. Priešgyniaus ir šeimos nariai. Pasistenkite nereaguoti pernelyg emocingai. Savaitgalis turėtų būti romantiškas ir kur kas smagesnis nei visa likusi savaitė.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje verčiau susilaikyti nuo aktyvių veiksmų ir būti pasiruošusiam tam tikriems kompromisams. Tinkamos sąlygos realizuoti jūsų kūrybinį ar verslo potencialą turėtų savaime susidaryti apie savaitės vidurį. Galimas kilimas karjeros laiptais, tik venkite užriesti nosį ar užgauti įtakingo žmogaus interesus – galite tapti intrigų auka. Penktadienio neatsisakinėkite jokio darbo, ypač jei jis susijęs su išvyka. Savaitgalį namų sienos jums tikrai nepadės, tad ir neužsisėdėkite tarp jų.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Būtų labai puiku, jei savaitės pradžioje išvyktumėte į kokią kelionę. Įgytumėte labai naudingų žinių ir patyrimo. Jei ketvirtadienį ir penktadienį mažiau kalbėsite, o daugiau klausysite, gal ir nepakliūsite į kvailą ar nemalonią padėtį.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

 
Skubėkite baigti numatytus darbus. Ko nespėsite šią savaitę, prie to bus labai sunku grįžti vėliau. Antradienį pasistenkite nesinervinti vairuodamas automobilį ar svarbaus pokalbio, derybų metu. Trečiadienį jumis mėgins pasinaudoti kažkokiems slaptiems tikslams, tad nebūkite pernelyg patiklus. Ketvirtadienį teks ryžtis protingam kompromisui su bendradarbiais. Neatidėliokite, nes kuo toliau, tuo sunkiau bus bent per žingsnį atsitraukti iš savo pozicijų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Kuo daugiau poilsio ir pramogų šią savaitę! Atidėkite vėlesniam laikui visus darbus, kurie tik gali palaukti. Jums būtina kaip reikiant atsipūsti, ir vien tik savaitgalio tam nepakaks. Jei galite, išvykite kur nors. Ir kuo toliau, tuo geriau. Spręsdamas finansinius reikalus drąsiai vadovaukitės intuicija.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Turėsite progų įtvirtinti savo autoritetą šeimoje ar darbo kolektyve. Net pavyduoliai turės pripažinti nepriekaištingas jūsų dalykines savybes. Pirmoje savaitės pusėje verta labiau pasitikėti intuicija ir savisaugos instinktu. Siekiant geidžiamo tikslo, gali tekti bent laikinai nusižengti kai kuriems savo principams. Tinkamas metas įgyti dar daugiau profesinių žinių, mokytis praktiškų dalykų.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

 
Pirmoje savaitės pusėje būsite linkęs darbuotis vienas ir savomis rankomis. Tik nuo ketvirtadienio bendradarbiavimas, ypač dalykinis, gali būti vaisingas. Neišlaidaukite, nes piniginė ištuštės bematant.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Palankus metas mokytis, įgyti naujų žinių ar įgūdžių. Pirmoje savaitės pusėje ypač rimtai žiūrėkite į gaunamą informaciją – gali pasitaikyti itin vertingų dalykų. Nebijokite ginčytis, veltis į diskusiją – tik taip gims tiesa ar abiem pusėms priimtini sprendimai. Savaitgalį trokšite naujų įspūdžių, pernelyg ramus ir pasyvus poilsis netgi gali peraugti į vidinį nepasitenkinimą, depresiją.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

 
Šią savaitę niekam neleiskite stoti jums skersai kelio. Klausykite savo širdies ir intuicijos. Ketvirtadienį ar penktadienį galite turėti problemų dėl namiškių. Savaitgalį užsiimkite tik tokiais projektais, kurie pareikalaus iš jūsų darbo ir laiko, bet ne pinigų.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Neskubėkite imtis naujų darbų nuo pat pirmadienio – savaitės pradžioje geriau seksis užbaigti nei pradėti. Antradienį stenkitės niekur nevėluoti, ypač į darbą ar dalykinį susitikimą. Nuo trečiadienio verta imtis planavimo, prognozių. Šiuo metu pradėtas organizuoti tolimesnės ateities įvykis (pavyzdžiui, kelionė) bus sėkmingas. Antroje savaitės pusėje būsite puikus derybininkas, sumaniai improvizuosite.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus