• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (sausio 30 – vasario 5 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-01-30 13:58:00

Savaitės horoskopas (sausio 30 – vasario 5 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Pagaliau išspręsite įsisenėjusias problemas, lengviau atsikvėpsite, rasite daugiau laiko poilsiui ir pramogoms. Jei turite įpročių, kurių norėtumėte atsikratyti, pats metas tuo užsiimti. Fortūna jums palankesnė savaitės pradžioje, tad svarbiausių darbų neatidėliokite. Savaitgalį pasistenkite skirti tik šeimai ir pramogoms.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Konfliktas namuose pirmoje savaitės pusėje gali paskatinti siekti didesnės asmeninės nepriklausomybės ir laisvės. Visiškai netikėtai gausite džiugią žinią. Pamatysite, kaip neįveikiama taps nugalimu. Be to, išsipildys viena didelė jūsų svajonė. Laukite savaitgalio!
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Ir vėl esate kupinas jėgų ir naujų idėjų, pasiryžęs griebtis visų įmanomų darbų. Asmeninis žavesys šią savaitę dar stipresnis nei paprastai, nesivaržykite tuo pasinaudoti siekdamas savo tikslų. Nuveiksite kur kas daugiau, jei rasite laiko bent minimaliam planavimui.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Kuo mažiau plepėsite, tuo bus geriau. Stenkitės neįsivelti į kokį nors ginčą. Jūsų ekonominė padėtis šiuo metu yra stabili ir pakankamai gera, todėl galite pagalvoti apie tai, kaip išpildyti ilgai puoselėtą ir ligi šiol nerealizuotą norą. Tai įgyvendinę tikrai pasijusite laimingesnis.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Emociškai nelengva savaitė. Visi pasiekimai - tik įveikus nemenkas kliūtis. Negalvokite kol kas apie tolimą ateitį, gyvenkite šia diena... Savaitės viduryje - jau seniai nuščiuvusio konflikto aidai. Rūpesčiai dėl dalykų, kurių nebenorėtumėte prisiminti. Savaitgalį planuokite praleisti kartu su artimais jums žmonėmis - jie turbūt jau nepamena, kada paskutinį kartą jūs buvote kartu visą dieną…
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Konfliktai darbe griauna ir asmeninį jūsų gyvenimą. Laimė, ši savaitė bus dosni įvairiausių gerų galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti pačias didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Šiomis dienomis jūsų laukia paskutinis pokalbis jums asmeniškai labai svarbiu reikalu.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Šią savaitę jau verta pradėti ruoštis kelionei, jei artimiausiu metu tokią planuojate. Pirmadienį ir antradienį tikėtini konfliktai, tad pasistenkite kuo mažiau bendrauti su kolegomis ar painiotis akyse vyresnybei. Antroje savaitės pusėje laukite gerų naujienų ar senų troškimų išsipildymo. Savaitgalį turėtumėte turėti pakankamai laisvo laiko, nepraleiskite progos jį turiningai išnaudoti.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Šią savaitę labai stebėkite jus supančius žmones. Galimas daiktas, kad kažkas yra sumanęs negarbingų dalykų. Galimi bandymai suvaržyti jūsų laisvą valią, primesti svetimas žaidimo taisykles. Ketvirtadienį apskritai būtų ne pro šalį atsipūsti. Tai padėtų atgauti pusiausvyrą.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Įtampa savaitės pradžioje ir pabaigoje, turėtumėte demonstruoti protingą atsargumą ir apdairumą. Antradienį - galimybė pagaliau išspręsti seniai erzinančią problemą. Nuo savaitės vidurio - naujo darbo ar papildomo uždarbio paieškos. Perspektyviausi pasiūlymai - penktadienį; jie gali tapti geru pagrindu tolesnei veiklai.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje visos jūsų mintys suksis apie ką tik nori, tik ne apie tai, kas iš tiesų jūsų laukia. Trečiadienį galite supanikuoti visiškai neteisingai interpretuodamas vyresnybės pasisakymą. Pasitikslinkite geriau dar kartą! Taip pat neatidėliokite jau anksčiau planuoto vizito pas gydytoją.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 

Šią savaitę svarbiausi dalykai Vandeniams turėtų būti šeima, vaikai, darbas, galbūt - viena kita pramoga. Judėdamas pernelyg greitai, veikiausiai nenubėgsite niekur, tad neskubėkite prisidėti prie kitų keliamo erzelio. Netgi turėdamas tikrai protingų minčių ar idėjų, kol kas neskelbkite jų. Tie, kurie dabar skuba į aklavietę, dar nepasiruošę jūsų išgirsti.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Šiuo metu būtų gerai išlaikyti perspektyvas, nuosekliai laikytis savo paties taisyklių. Antroje savaitės pusėje gali užsimegzti nauja subtili draugystė. Asmeniui, kuriam jūs neabejingas, reikia jūsų pagalbos ir paramos.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus