• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (vasario 2 - 8 d.)

Autorius: Eli.lt
2015-02-02 17:13:00

Savaitės horoskopas (vasario 2 - 8 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Ši savaitė bus kupina meilės ir jausmų. Antrąją pusę turintys Avinai norės visą savo dėmesį bei laiką skirti tai vienintelei ar vieninteliam, o vienišiai aktyviai ieškos meilės. Drąsiai atsiduokite jausmams, jie suteiks daug puikių akimirkų bei pripildys jus motyvacijos.
Savaitės pabaigoje humoro jausmas liesis per kraštus, tačiau prisiminkite, kad kai kuriuos jūsų juokeliai gali ir įžeisti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Jaučiai pakankamai uždari, į vienišumą linkę žmonės, o šią savaitę tas pasireikš ypač stipriai. Norėsis daugiau laiko leisti namuose, skirti dėmesio savo hobiams, aplinkiniai, net ir patys artimiausi šeimos nariai, erzins, tad galimos konfliktinės situacijos.
Savaitės pabaigoje vertėtų pasaugoti sveikatą, vengti aktyvios, pavojingos veiklos. Galimos įvairios traumos.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Tai platoniškiems, draugiškiems santykiams bei partnerystei palankus laikas. Puikiai seksis bendrauti ir susitarti su žmonėmis, tad nepraleiskite progos ir organizuokite svarbius susitikimus, dalyvaukite darbo pokalbiuose, drąsiai pristatykite savo idėjas kolegoms.
Savaitgalį jusite didžiulį poreikį grįžti prie savo šaknų - norėsis pabūti su tėvais, seneliais, aplankyti vietas, kuriose prabėgo jūsų vaikystė.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Ši savaitė labai palanki pinigams - puikus laikas sudarinėti sandoriams, skolinti ir skolintis, investuoti, pirkti bei parduoti. Paaukštinimo bei didesnio atlyginimo siekiantys Vėžiai turėtų nepraleisti progos ir susiplanuoti pasitarimą su vadovais.
Laukia romantikos ir aistros kupinas savaitgalis. Galima drąsiai teigti, kad Vėžiai Valentino dieną sutiks kiek anksčiau...
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Šią savaitę pagaliau bus tinkamai įvertinti jūsų profesiniai sugebėjimai, turėtų nusistovėti geri santykiai su kolegomis. Teks daug kalbėti telefonu ar rašyti laiškus. Taip bus ir patogiau, ir rezultatai geresni nei bendraujant asmeniškai. Dalykinė kelionė šią savaitę bus sėkminga, taip pat palankus metas tvarkyti dokumentus ir dirbti su tuo susijusius darbus.
Savaitgalį neskubėkite sprukti iš namų - šeimos nariams labai reikia jūsų dėmesio.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus