• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sportas pagal zodiako ženklą

Autorius: Eli.lt
2013-12-18 15:45:00

Dažnai žadame sau, kad pradėsime sportuoti, tačiau neretai pažadas pasimiršta nė nepradėjus jo pildyti arba sportavimas tetrunka keletą dienų... Ką daryti ir kaip prisiversti sportuoti? Reikia pasirinkti tokią sporto šaką, kuri teiks džiaugsmo. Siūlome ją rinktis pagal savo zodiako ženklą.


Užsisakykite savo asmeninį horoskopą iš horo.lt!
Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Saugotina kūno dalis: galva
Stichija: ugnis
Sportas avinams yra tiesiog būtinas! Jiems daugiausiai laimės suteiks individualios sporto šakos, kuriose jie galėtų varžytis - bėgimas, važiavimas dviračiu, koviniai menai.
Persidirbus avinams ima mausti galvą, tad persistengti nereikėtų.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)
Saugotina kūno dalis: skrandis
Stichija: žemė
Jaučiai ramūs, namisėdos, mėgsta būti tik tarp savo rato žmonių, tad jiems geriausia būtų įsigyti namų treniruoklį ar daryti mankštas namuose - triukšmingos sporto salės ne jiems.
Jaučiai linkę persivalgyti, tad norit pasiekti gerą formą jiems verta iš namų išmesti menkaverčius užkandžius.
 
Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
Saugotina kūno dalis: rankos
Stichija: oras
Dvyniams sunku susikaupti ir jie nuolat ieško naujovių, tad jiems patinks sporto klubo, kuris siūlo tiek treniruoklių salę, tiek ir aerobikos, kalanetikos bei kitas treniruotes, abonementas. Dvyniams taip pat verta išbandyti jogą, kuri ne tik pastiprins kūną, bet ir nuramins mintis, o būtent to dvyniams trūksta.
Šiems žmonėms reikia itin saugoti rankas bei jų sąnarius.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)
Saugotina kūno dalis: delnai
Stichija: vanduo
Šio ženklo žmonėms, kaip ir jaučiams, labiau patiks sporuoti namuose. Vėžiai nemėgsta namų apkrauti nejaukiais daiktais, tad treniruoktis juos erzins. Vėžiams verta rinktis jogą, o jos mokytis stebint vaizdelius internete. Jiems itin patiks sportuoti su kitais šeimos nariais, ypač su vaikais.
Reikia saugoti delnus ir jų neapkrauti, nedaryti pratimų, kurie reikalauja svorį perkelti ant delnų, riešų.
 
Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)
Saugotina kūno dalis: nugara
Stichija: ugnis
Liūtams patinka pasirodyti, tad jiems patiks bet koks sportas, kuris jiems gerai seksis. Idealiai tinka komandiniai žaidimai, pavyzdžiui, futbolas ar krepšinis, kuriuose greitai pasireikš prigimtinės lyderio savybės.
Liūtams reikia ypatingai saugoti nugarą ir stuburą, o vos pajutus maudimą šioje srityje iškart nutraukti treniruotę.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)
Saugotina kūno dalis: skrandis
Stichija: žemė
Mergelės itin perfekcionistiškos asmenybės, tad joms patiks atsidavimo reikalaujančios, tobulinančios ne tik kūną, bet ir dvasią, treniruotės. Mergelėms verta išbandyti jogą arba rytų kovos menus.
Šio ženklo žmonėms verta ne tik sportuoti, bet ir išsivalyti organizmą, reguliuoti mitybą, kadangi mergelės, kaip ir jaučiai, neretai kenčia nuo virškinimo sutrikimų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)
Saugotina kūno dalis: inkstai
Stichija: oras
Svarstyklės itin vertina ištobulintą, atletišką kūną. Joms patiks tos sporto šakos, kurios formuoja gražų, simetrišką kūną, pavyzdžiui, lengvoji atletika, aerobika, gimnastika, ištvermės treniruotės sporto salėje.
Svarstyklės turi bėdų dėl inkstų, tad kiekvienos treniruotės metu šie žmonės privalo gerti pakankamai vandens.
 
Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)
Saugotina kūno dalis: juosmuo
Stichija: vanduo
Skorpionams patinka buvimas gamtoje, tačiau jie nėra linkę sportuoti itin intensyviai. Šio ženklo žmonėms verta išbandyti žygiavimą, ėjimą su šiaurietiškomis lazdomis ar bėgiojimą gamtoje. Skorpionai myli gyvūnus, tad jiems verta įsigyti šuniuką su kuriuo būtų galima ilgiau pasivaikščioti ar prabėgti lengvą krosą.
Šie žmonės kenčia nuo juosmens skausmų, tad nereikėtų apkrauti nugaros, einant į žygį neprisikrauti sunkios kuprinės, nedaryti atsispaudimų.  

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)
Saugotina kūno dalis: kojos
Stichija: ugnis
Šauliams patinka aktyvios ir linksmos sporto šakos, jie džiaugiasi galėdami sportuoti su draugais, tad verta išbandyti tenisą ar golfą, o pasirinkus kitą sporto šaką susirasti sportavimo partnerį.
Šaulių kojos gan greitai pavargsta, dažnos sąnarių traumos, tad reikėtų atsargiau bėgioti, rinktis gerą avalynę, naudoti įtvarus, kad senos traumos neatsinaujintų.  

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)
Saugotina kūno dalis: keliai
Stichija: žemė
Ožiaragiai mėgsta iššūkius, jie jaučiasi gerai nugalėję kliūtis ir patys save. Jiems patinka ištvermės reikalaujančios sporto šakos. Ožiaragiams verta išbandyti kopimą kalnuose ar laipiojimą dirbtinėmis sienelėmis. Jiems taip pat patiks ištvermės bėgimas, plaukimas.
Būtina ypatingai saugoti kelius.
 
Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Saugotina kūno dalis: čiurnos
Stichija: oras
Vandeniams patinka atviros, didelės erdvės, vanduo. Tai gan nutrūktgalviški žmonės, kuriems patinka ekstremalios sporto šakos. Verta išbandyti buriavimą, jėgos aitvarus. Vandeniams patiks bėgiojimas gamtoje - būtina sąlyga ausinukas ir mėgiama muzika!
Šio ženklo žmonių čiurnų sąnariai silpni, perdėtai elastingi, tad būtina pasirinkti gerą avalynę, kuri sumažins čiurnų traumų tikimybę.
 
Žuvys (vasario 20 – kovo 20)
Saugotina kūno dalis: pėdos
Stichija: vanduo
Tikriausiai nesunku atspėti, kad žuvims patiks su vandeniu susijusios sporto šakos - nardymas, plaukimas, buriavimas, banglentės ir pan.
Kaip ir vandeniams, žuvis reikia saugoti pėdas ir čiurnas, tad kokybiška avalynė yra tiesiog būtina.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus