• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stichijų horoskopas: ką 2016-ieji žada Ugnies, Žemės, Oro ir Vandens ženklams?

Autorius: Eli.lt
2016-01-24 11:00:00

Stichijų horoskopas: ką 2016-ieji žada Ugnies, Žemės, Oro ir Vandens ženklams?
Visus Zodiako ženklus galima priskirti keturioms stichijoms - Ugnies, Žemės, Oro ir Vandens. Ką šie metai žada jų atstovams? Ko reikėtų saugotis? Kokių tikslų vertėtų siekti?

2016-ieji bus pakankamai sudėtingi, iššūkių kupini metai, kurie bus sėkmingi darbštiems, daug dirbantiems, savo tikslų siekiantiems žmonėms, o štai sėdėti rankas sudėjus ir laukti netikėtų likimo dovanų tikrai neverta.

Tai bendrystės, visuomenės, komandinio darbo metai, kuomet geriausių rezultatų ir didžiausio vidinio pasitenkinimo pavyks pasiekti dirbant išvien, išmokus pasidalinti tiek darbus, tiek ir premijas, dėmesį, įvertinimą pasiekus gerų rezultatų.

Astrologai rekomenduoja daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, ypač, jeigu juntate, kad viskas tarsi krenta iš rankų, kamuoja nesėkmės, lydi nusivylimai. Neverta bandyti savo gyvenimo keisti iš esmės, visko mesti ir keisti gyvenimo kelio, tačiau akylesnis žvilgsnis, smulkių išorinių ir vidinių problemų išsprendimas yra būtinas.

Ugnies stichija (Avinas, Liūtas, Šaulys)Ugnies stichijos atstovams šiemet reikėtų koncentruotis į savo aistrą, į tuos dalykus, kurie priverčia širdį plakti stipriau ir užtikrina didelį vidinį pasitenkinimą - daugiau keliauti, užsiimti hobiais, realizuoti senas svajones. Liūtams ir Šauliams tai seksis pakankamai lengvai, tačiau Avinams bus kiek sunkiau susikoncentruoti, jiems vertėtų būti dėmesingesniais.

Avinams, Liūtams ir Šauliams reikėtų skirti daugiau dėmesio socialiniam gyvenimui - tai naujoms pažintims, draugystėms, bendravimui palankus laikas. Tiesa, meilės ieškantieji turėtų pernelyg daug nesitikėti, būti santūresni, kadangi šįmet užsimezgę santykiai vargiai tęsis ilgą laiką.

Laukia ganėtinai darbingi metai, kurie suteiks daug unikalių galimybių ambicingiems, į karjerą orientuotiems, vadovauti mėgstantiems Ugnies stichijai priklausantiems Zodiako ženklams.

Žemės stichija (Jautis, Mergelė, Ožiaragis)Žemės stichijai priklausantys Jaučiai, Mergelės ir Ožiaragiai iš prigimties yra labai darbštūs, lėtai, tačiau atkakliai savo tikslo siekiantys, daug dėmesio pareigoms skiriantys žmonės, tad šie metai jiems labai palankūs. Šiemet reikėtų būti dar dėmesingesniems, skirti dėmesio smulkmenoms - tai tikrai nesukels problemų perfekcionistiškoms Mergelėms, tačiau Jaučiams ir Ožiaragiams gali tekti pasitempti.

Šiems ženklams (ypač Mergelei) pats sėkmingiausias laikas yra pirmasis šių metų pusmetis, tad visus svarbiausius darbus, didžiausius tikslus, gyvenimo pokyčius reikėtų įvykdyti iki rugpjūčio pabaigos. Likusi metų dalis anaiptol nebus nesėkminga, tačiau, norint pasiekti rezultatų, teks gerokai labiau pasistengti.

Laikotarpiu nuo rugsėjo iki pat metų pabaigos Žemės stichijos atstovams reikėtų koncentruotis į kasdieniškas smulkmenas, gyventi ramiau, sėsliau, nepriimti rimtų sprendimų, o dilius pokyčius atidėti kitiems palankesniam metui.

Oro stichija (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis)Šie metai Oro stichijos valdomiems ženklams bus palankesni nei praėjusieji. 2016-ieji - komandinio darbo, partnerystės, bendravimo metai, tad iš prigimtiems draugiškiems, smalsiems, naujas pažintis labai mėgstantiems Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams puikiai seksis.
 
Tiesa, Oro stichijos ženklams reikėtų dėmesingai stebėti situaciją ir, esant reikalui, vadovauti visai komandai (nors šie žmonės to labai nemėgsta ir mieliau būna lygiavertės komandos dalimi). Dvyniai, Svarstyklės ir Vandeniai bus labai paveikūs, jiems bus lengva įtikinti kitus, gerai seksis įvairūs administraciniai darbai.

Pavasaris, ypač kovo mėnuo, labai palankus santykiams, ypač ilgalaikiams, o taip pat ir santuokai, šeimai. Ieškantys antrosios pusės arba ją jau turintieji turėtų labiau pasistengti, skirti dėmesio ir jėgų. Rezultatų iškart laukti neverta, tačiau nė nereikia abejoti, kad jie tikrai bus.

Vandens stichija (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)Vėžiai, Skorpionai, Žuvys tikrai primena vandenį - net menkiausias krustelėjimas sukelia ilgai trunkantį raibuliavimą. Vandens stichijos atstovai labai jautrūs, dėmesingi, turi neblogą intuiciją, o tai šįmet ypač pravers.

Šiemet laukia labai svarbus ir įdomus laikotarpis, kuris prasidės vėlyvą pavasarį ir tęsis iki rudens pradžios. Vandens stichijos atstovų aštrūs instinktai tuomet bus dar labiau išreikšti, tai vidiniam, dvasiniam tobulėjimui palankus metas.

2016-ieji bus pakankamai ramūs ir stabilūs, didelių pokyčių planuoti tikrai nereikėtų, tačiau verta stebėti aplinką ir iš anksto užglaistyti galimus nesklandumus ar pasinaudoti netikėtai pasitaikiusia proga.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus