• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stilius pagal Zodiako ženklą  2 

Autorius: Eli.lt
2015-08-08 11:00:00

Stilius pagal Zodiako ženklą
Astrologai tikina, kad žvaigždžių išsidėstymas mums gimstant lemia ne tik mūsų ateitį, bet ir būdo bruožus, pomėgius, estetikos suvokimą. Siūlome paskaityti, koks stilius yra tinkamiausias skirtingiems Zodiako ženklams - juk puikiai parinktas aprangos ansamblis suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, o tai padeda siekti tikslų ir greičiau atrasti laimę.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Avino ženklo žmonės mėgsta pakankamai ryškius, vienspalvius, griežto sukirpimo drabužius. Jie seka madą ir ją mėgsta, tačiau naujausių tendencijų aklai nesivaiko, o savo spintą papildo tik labai patikusiais, smulkiais elementais.
Šio ženklo žmonės labai vertina kokybę, natūralias medžiagas, laiko patikrintus gamintojus.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Jaučiai - labai praktiški, žemiški ir taupūs žmonės. Jie linkę investuoti solidžią sumą ir įsigyti kokybišką drabužį, kurį vėliau nešios tikrai ne vienerius metus. Šio ženklo žmonės turi nedaug drabužių, tačiau jų garderobas labai vientisas, suderintas, jie dažnai perka vieno mėgstamiausio prekinio ženklo kuriamus drabužius.
Jaučiams patinka neryškūs, žemiški atspalviai - jie gerai jaučiasi apsivilkę rudais, žalsvais, chaki, pilkos spalvos drabužiais.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Dvyniams patinka patogūs, klasikiniai drabužiai, tačiau jų derinius šio ženklo žmonės paįvairina netikėtomis ir originaliomis detalėmis - ryškia liemene ar skara, didžiuliu kaklo papuošalu, originaliais batais.
Dvyniai vertina rankų darbą, tad jie mielai apsilanko mugėse, kuriose randa nematytų aksesuarų ar drabužių.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Vėžio ženklo žmonės labai vertina tradicijas ir klasiką. Šios ženklo moterys yra ypatingai moteriškos, jos dievina figūrą pabrėžiančias, lengvai plevenančias retro stiliaus sukneles.
Vėžiams ypač patinka prieš kelis dešimtmečius madingi daiktai ir audinių raštai - taškeliai, dryželiai, smulkios gėlės. Jie mielai puošiasi paveldėtais ar šeimos narių dovanotais papuošalais.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Hele
2016-02-23 21:24:10
Kaip visada ....
Kristina
2016-01-05 16:52:24
Kitiema zodiaki zenklams neuzteko rasalo ar kaip?