• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Avinas

Autorius: Eli.lt
2014-10-02 12:48:00

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Avinas
Eli.lt
Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.) - vienas aistringiausių, atviriausių ir energingiausių iš visų Zodiako ženklų. Tai Ugnies stichijos atstovas, kurį valdo karingoji Marso planeta. Santykiai su šio ženklo žmonėmis gali būti sudėtingi, reikalauja daug partnerio lankstumo ir tolerancijos, tačiau nubodu su Avinu tikrai nebus!

Avinas + Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Tai sudėtinga sąjunga - susitikę Avinai susiremia ragais ir nė vienas nė nesiruošia trauktis, o net ir smulkūs nesutarimai per akimirką perauga į tikrą karą. Avino ženklo žmonės yra patys egoistiškiausi ir egocentriškiausi iš visų Zodiako ženklų, tad tokiai porai bus sunku pasiaukoti ir skirti laiko vienas kitam, kadangi kiekvienas bus perdėm užsiėmęs dėmesio sau reikalavimu.

Santykių pradžioje būtina labai aiškiai nusibrėžti ribas, suvokti, kad švaistyti energiją ginčams ir bandymams įrodyti savo viršenybę yra kvaila. Išmokus truputį nusileisti, gerbiant partnerį ir jį vertinant, kaip sau lygų, atradus gausybę panašių pomėgių ir hobių ši pora gali pasiekti labai daug ir gyventi labai linksmai bei dinamiškai. Tai ambicingi, sėkmingi, pergales dievinantys ir jų dažnai pasiekiantys žmonės, kurie kartu tikrai gali valdyti pasaulį.

Avinai priklauso Ugnies stichijai, tad jų seksualinis gyvenimas tiesiog liepsnoja! Jie mėgsta išbandyti naujoves, o lovoje neturi jokių tabu. Jeigu kasdieniame gyvenime ir buityje ši pora susidurs su daugeliu nesklandumų, tai jų seksualinis gyvenimas bus nepriekaištingas. Tiesą sakant, tikėtina, kad šio ženklo žmonių pora savo ginčus spręs ir glaistys būtent miegamajame.

Avinas + Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Avinai labai emocingi ir atviri, o Jaučiai - ramūs ir užsisklendę, tačiau šie, atrodytų, priešingų charakterių žmonės turi bendrų bruožų - jiems rūpi gerbūvis, finansinis stabilumas ir saugumas. Šiai porai puikiai seksis kurti bendrą verslą, tikėtina, kad jie uždirbs daug pinigų - kūrybingi, veržlūs, kiek agresyvoki Avinai mokės pasinaudoti visomis gyvenimo teikiamomis progomis, o racionalūs, sistemingai dirbti mokantys Jaučiai išlaikys Avino pagautą sėkmę ir pavers ją apčiuopiama, ilgalaike nauda.

2 psl.
Puslapis 1 iš 7Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus