• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Mergelė

Autorius: Eli.lt
2014-10-16 14:04:00

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Mergelė
Eli.lt
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.) - Merkurijaus planetos valdomi Žemės stichijos atstovai. Tai labai perfekcionistiškos, darbščios, šiek tiek susikausčiusios asmenybės. Mergelės itin vertina kultūrą, taip pat tradicines vertybes, kartais jos net gali būti šiek tiek snobiškos.

Mergelė + Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Ši sąjunga gan sudėtinga. Pefekcionistiškos, labai subtilios, tradicijas vertinančios ir kiek snobiškos Mergelės Avinus dažniausiai erzina. Jiems nesuprantama jų ramybė, juos greitai išveda iš kantrybės Mergelių uždarumas, vengimas pasakyti savo nuomonę, nenoras pasiginčyti. Mergeles taip pat atstumia Avino ženklo žmonių tiesmukiškumas, gaivališkas charakteris.

Norint išlaikyti šiuos santykius teks gerokai paplušėti ir išmokti derintis prie partnerio, ypač daug darbo teks atlikti Avinams. Jiems teks išmokti valdyti savo liežuvį, nereaguoti taip audringai (ypač viešumoje), pateisinti Mergelių nenorą pulti stačia galva į kiekvieną avantiūrą. Išmokę priimti vienas kitą šie žmonės supras, kad jų mintys ir gyvenimo stilius gan panašus - jie mėgsta prabangą, gerą maistą, dailius drabužius, mėgsta imtins naujos veiklos, trokšta žinių.

Sudėtingi ir šių žmonių seksualiniai santykiai - gyvuliškas, aistringas seksas be jokių tabu yra visiškai nepriimtinas konservatyvioms Mergelėms. Tuo tarpu Avinus erzina mergelių susivaržymas, perdėtas saldžios romantikos ir estetikos poreikis.

Mergelė + Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Astrologiškai puikus derinys - tiek Jautis, tiek Mergelė priklauso Žemės stichijai, tad ši sąjunga labai tvirta, tarp šių žmonių egzistuoja natūrali ir labai stipri trauka, jie puikiai vienas kitą papildo. Tai į namų zoną, šeimą orientuoti žmonės.

Mergelės yra itin perfekcionistiškos, smulkmeniškos, labai vertina tradicijas ir yra linkusias į snobizmą, o Jaučiai yra ženkliai paprastesni - jie labiau vertina paprastus, praktiškus daiktus, numatytus darbus visuomet atlieka gerai ir laiku, tačiau nesigilina į smulkias detales, nėra linkę prie jų užsisėdėti ir tobulinti iki begalybės. Pradėjus gyventi kartu galimi pykčiai dėl buitinių smulkmenų - pedantiškas Mergeles erzins labiau atsipalaidavę ir tvarkai mažiau dėmesio skiriantys Jaučiai. Laikui bėgant ši pora išmoksta pasiskirstyti darbus, o aukotis dėl mylimojo linkę Jaučiai pripranta prie Mergelės primestų taisyklių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus