• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Šaulys

Autorius: Eli.lt
2014-10-24 16:06:00

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Šaulys
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.) - Ugnies stichijai priklausantys, Jupiterio planetos valdomi žmonės. Tai keliautojai, gyvenimo prasmės ir pasaulio pažinimo nuolat ieškančios asmenybės. Šauliai labai atviri, tiesmuki, tačiau draugiški, šilti, padėti nevengiantys žmonės.

Šaulys + Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Kiek daug visko norisi nuveikti ir kaip mažai paroje yra valandų! Būtent taip būtų galima apibūdinti šios poros santykius. Tai labai veiklūs, nuotykius mėgstantys, energingi žmonės, kurie drauge mielai pasineria į gausybę pačių įvairiausių veiklų, mėgsta kartu sportuoti, tarpusavyje draugiškai varžytis.

Abu partneriai turi labai tvirtą nuomonę ir yra linkę ją ginti, jie neretai pasineria į aštrias diskusijas, kelia balsą ir tuo šiurpina aplinkinius, kurie mano, kad šiai porai jau atėjo laikas skirtis. Skyrybos įvyksta retai, nes tokie audringi konfliktai yra tiesiog būtini abiems pusėms, tai jų gyvenimo prieskoniai, kurie patinka abiems ir jų nevargina, o energizuoja.

Avino ir Šaulio santykiai lovoje tokie patys audringi, kaip ir kasdieniame gyvenime - jiedu nuolat sieks dominuoti, varžysis ieškodami vis naujų seksualinių potyrių, drąsiai mėgins tai, kas daugumai nėra priimtina ir net iškreipta.

Šaulys + Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Tai labai skirtingos asmenybės ir jų santykiai itin sudėtingi. Jaučių gyvenimas paremtas stabilumu, susiformavusiais įpročiais, o Šauliai turi gerokai daugiau spontaniškumo, jie labiau vertina laisvę, savarankišmumą nėra linkę aukotis dėl partnerio ir jam nusileisti. Tai žeidžia rūpestingus, siekiančius globoti savo partnerį Jaučius.

Norint sukurti ir išlaikyti darnius santykius abiems pusėms teks apsišarvuoti kantrybe ir po truputį gludinti aštrius kampus bei vis labiau pažinti vienas kitą. Įsigilinę į savo partnerio vidų tiek Jaučiai, tiek Šauliai atras pliusų. Šauliai moka būti jautrūs ir švelnūs, tačiau šioms savybėms atsiskleisti reikia laiko, Jaučiai taip pat ilgainiui sugeba prisitaikyti ir norėdami įtikti mylimam žmogui gali perimti jo pomėgius, pasisemti šiek tiek Šaulio energingumo ir laisvumo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus