• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Svarstyklės

Autorius: Eli.lt
2014-10-17 16:00:00

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus: Svarstyklės
Eli.lt
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.) - šio ženklo žmonės priklauso Oro stichijai, juos valdo Veneros planeta. Tai labai draugiškos, atviros, humanistiškos asmenybės, kurios, kaip ir sako pavadinimas, sunkiai priima sprendimus.

Svarstyklės + Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Tai labai priešingi ženklai, jiems sudėtinga sukurti darnius santykius, kadangi skirtumai perdėm dideli. Svarstyklės, kaip ir sako ženklo pavadinimas, yra linkusios ilgai rinktis, mąstyti, dvejoti, o Avinai sprendimus priima akimirksniu, puola stačia galva - tai nuolatinė šios poros konfliktų ir nesutarimų priežastis.

Tiek Avinai, tiek Svarstyklės yra labai socialūs žmonės, mėgstantys pokalbius, susibūrimus, tačiau jų bendravimo stiliai stipriai skiriasi. Svarstyklėms patinka gilintis į pašnekovo vidinį pasaulį, jį analizuoti, ilgai ir giliai diskutuoti, o Avinai, nors ir nuoširdžiai draugiški, bet susidomėjimą praranda gan greitai, iš esmės juos labiau domina malonus laiko praleidimas, lengvas paplepėjimas.

Šios poros santykiai miegamajame yra maloni atgaiva kasdieniams nesutarimams ir dėl jų kylančiam abipusiam susierzinimui - nors Svarstyklių seksualiniai poreikiai ženkliai mažesni, nei Avinų, tačiau tiek vieni, tiek kiti mėgsta eksperimentus, perdėm nesivaržo.

Svarstyklės + Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Abiejų ženklų atstovus valdo Venera, tad jie lengvai randa bendrą kalbą, puikiai sutaria ir vienas kitą papildo. Svajoti linkusios, meniškos, pasaulį tyrinėti mėgstančios Svarstyklės stimuliuoja ramų, užsisėdėti linkusį Jautį, o pastarasis partneriui suteikia taip reikalingą tvirtą pagrindą po kojomis, moko racionalumo ir sugebėjimo vadovautis protu.

Svarstyklės labai lengvai prisitaiko prie užsispyrėlių Jaučių, nesunkiai jiems nusileidžia, o ir Jaučiams tolerancijos ir kantrybės įprastai netrūksta. Jaučius gali truputį erzinti jų manymu perdėtas Svarstyklių socialumas, didžiulis jų draugų ratas. Pavyduliauti linkę Jaučiai ima įtarinėti savo antrąją pusę, tačiau tai pasireiškia tik santykių pradžioje - supratę, kad Svarstyklės yra ištikimos Jaučiai atleidžia vadeles ir nebepyksta dėl vakarėlių bei susitikimų su draugais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 7Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus