• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vasaros pramogos pagal zodiako ženklą

Autorius: Eli.lt
2014-07-18 13:29:00

Vasara - veiklų ir pramogų kupinas metas... O ką daryti, jeigu ima kamuoti nuobodulys? Kokios veiklos imtis? Ką smagaus nuveikti? Siūlome pramogas rinktis pagal savo zodiako ženklą!Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Varžytis mėgstantiems avinams verta save išbandyti sportinėse rungtynėse, sudalyvauti maratone. Keliaudami į paplūdimį ar ilsėtis prie ežero nepamirškite kamuolio, badmintono rakečių - aktyvus poilsis jums puikiai tinka!

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Ramybę, gamtą ir komfortą mėgstantiems jaučiams daug laimės suteiks ramūs pasivaikščiojimai nacionalinių parkų pažintiniais takais, patogus poilsis gerai įrengtoje kaimo turizmo sodyboje. Avinai taip pat neturėtų praleisti progos pasimėgauti gardžiu, virš žarijų keptu maistu bei jaukiais vasaros piknikais.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Bendrauti ir su naujais žmonėmis susipažinti mėgstantys dvyniai turėtų keliauti į gausybę lankytojų sutraukiančius vasaros muzikos festivalius. Šiems, laisvę dievinantiems oro ženklams, daugybę įspūdžių suteiks skrydis oro balionu.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Šeimai ir namams itin daug dėmesio skiriantiems vėžiams patiks ramus polsis su šeimos nariais. Apsilankykite ramiame, netoliese gyvenamosios vietos esančiame kurortiniame miestelyje. Gausybę teigiamų emocijų suteiks toliau gyvenančių šeimos narių ar gimtųjų vietų aplankymas.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Prabangą dievinantys liūtai turėtų išbandyti aukštos klasės restoranus, pasimėgauti kelionėmis į didžiuosius pasaulio miestus, kuriuose galima ne tik pasigrožėti nuostabia architektūra, apsilankyti garsiausiuose teatruose, bet ir apsipirkti madingiausiose parduotuvėse.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Mergelių ženklo žmonės žavisi istorija, archeologija, tad jiems daug laimės suteiks apsilankymas istorinėse vietose, pasivaikščiojimai didelį senamiestį turinčiuose miestuose. Mergelėms taip pat patiks pasivaikščiojimai gamtoje, žygiai, plaukimas baidarėmis.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Šio ženklo žmonės labai mėgstą kultūrą, tad jums patiks parodų, klasikinės muzikos koncertų po atviru dangumi lankymas. Svarstyklėms patiks poilsis jūros pakrantėje, skaitant knygą ar vartant meno albumą.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Šio ženklo žmonės paprastai nemėgsta vasaros ir sunkiai pakelia didelį karštį, tad pagrindinis skorpionų posilsio elementas turėtų būti vanduo - ilsėkitės prie vandens telkinio, kuriame galima būtų atsivėsinti. Skorpionus ypač žavi tekantis vanduo, kriokliai.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šaulio ženklo žmonės dievina buvimą gamtoje visais metų laikais. Žinoma, vasara tam itin tinkama, tad išnaudokite ją ekstremalioms, aktyvioms pramogoms kieme. Verta išbandyti jėgos aitvarus, buriavimą, lauko tenisą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Darboholikams, savo karjera itin besirūpinantiems ožiaragiams sunku atsitraukti nuo darbo ir atsiduoti atostogų malonumams. Vasarą ožiaragiai turėtų bent jau vienam savaitgaliui ištrūkti į paplūdimį, pasivaikščioti smėliu, tai energizuos ir išvalys mintis.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Ieškotojams ir originaliesiems vandeniams vasarą reikėtų išnaudoti besigilinant į save, ieškant naujų sąmonės gelmių. Išvykite į mišką ir ten medituokite, užsiimkite joga, klausykitės gamtos garsų.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Vandenį dievinančioms žuvytėms vasarą vertėtų praleisti prie jūros ar ežero, besimaudant ir pramogaujant. Šio ženklo žmonėms patiks aktyvios vandens pramogos - plaukiojimas valtimi ar baidarėmis, buriavimas, čiuožimas banglente.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus