• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Zodiakas parduotuvėje  3 

2009-04-23 00:00:00

Zodiakas parduotuvėje
MyJane.ru, Jupiterimages nuotr.
Valio! Išpardavimas! Matai iškabą „Sale“ ir jau neri stačia galva į parduotuvę? Vadinasi, tu ne tik tikra moteris, bet ir veikiausiai esi gimusi po Mergelės ženklu. O jei lėkdama į parduotuvę dažnokai pamiršti namie piniginę, tavo ženklas – Vandenis. Kiekvienas Zodiako ženklas eina į parduotuvę savaip. Tad kaip gi?

Avinas

Vos žvilgtelėjusi į vitriną po Avino ženklu gimusi mergina gali prisiminti, jog būtent to, kas puikuojasi vitrinoje, jai ir trūko iki pilnos laimės (nesvarbu, kad ji nė neketino eiti į parduotuvę ir ką nors pirkti). Tiesa, jau užėjusi į parduotuvę ji gali ilgam sustoti prie lentynų, žvelgdama į jas kaip tikras avinas į naujus vartus, ir ilgai rinktis, ko ji vis dėlto iš tikrųjų nori, nekreipdama dėmesio į pardavėjų siūlomą paslaugumą. Atidžiai viską apžiūrėjusi ir galiausiai nusprendusi, kuri prekė yra jai skirtoji, mergina Avinas gali ją pirkti nė nesimatavusi, o iš parduotuvės išeiti jau mūvėdama tuos naujuosius, ką tik įsigytuosius džinsus ar vilkėdama naują palaidinę. Tiesa, dar labiau tikėtina, kad grįžusi namo ir atidžiau apžiūrėjusi save veidrodyje ji vis dėlto susimąstys: „nejaugi negalėjau rasti ko nors geresnio?“

Patarimas Avinui: Neskubėk pirkti, negriebk pirmo patikusio daikto, pasižvalgyk, ką siūlo kitos parduotuvės, kad galutinai apsispręstum, ar tinkamą daiktą išsirinkai. Tada neteks apmaudžiai žiūrėti, kaip ties tokiais pačiais bateliais, kokius ką tik įsigijai už milžinišką kainą, kitoje parduotuvėje pardavėja klijuoja lipduką „- 30 %“.

Jautis

Vaikščiojimas po parduotuves Jaučio ženklo merginai – tikras ritualas. Todėl nervingą vyrą, kuris negali pakęsti ilgo apsipirkinėjimo, geriau iš karto palikti namie. Rinkdamasi nertinį Jaučio moteris labai ilgai tyrinės jo siūlų kokybę, spalvą, būtinai žvilgtelės, kas gamintojas. O jei jau išsirinks patinkantį – gali nusipirkti netgi 2. Juk jei daiktas tikrai geras – verta prigriebti ir atsargai. Užrašas „Išpardavimas“ Jaučiui niekada netaps raudona skraiste, į kurią būtų verta lėkti atstačius ragus. Veikiau atvirkščiai, Jautis kaip galėdama pasistengs išvengti išpardavimo šurmulio, grįš į parduotuvę vėliau, kai viskas aprims.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vezys
2013-02-12 21:50:23
Priesingai. Nemegstu parduotuviu, o jei ir einu tai zinau ko tiksliai reikia. Galiu ilgai uztrukt todel kad nerandu, o ne todel kad vaiksciot ir "nusluot" visas lentynas
Elena
2009-05-18 01:16:14
Na jau labai nemazai gramatiniu klaidu:)
haide
2009-04-24 12:37:22
Linksmas straipsnis. As avinas, tai 99% tiesos :DDD