• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Zodiako ženklai ir kelionės  2 

2008-03-07 00:00:00

Zodiako ženklai ir kelionės
"Gamma" nuotr.

Avinas (03.21-04.20)

Kaip saulės ženklo atstovą, jus natūraliai traukia šiltieji ir saulėti kraštai. Jus ypač žavi kelionės po Maroką, Tunisą, Egiptą. Taip pat jums patiktų Centrinėje ir Lotinų Amerikoje. Netgi esant dideliam karščiui ir kepinant saulei, jūs ne iš tų, kurie ramiai sau drybso paplūdimyje su žurnalu rankose. Mėgstate aktyvų, kupiną iššūkių laisvalaikį. Žygis Sacharos dykuma, išvyka į Grand Canyon nacionalinį parką ar safari po Keniją – štai apie ką svajojate! Taip pat nenuobodžiautumėte didžiuliuose miestuose: Niujorke, Mechike, Sidnėjuje ar Atėnuose – vietose, kur žmonės tikrai moka linksmintis!

Kelionės planas: koks planas?! Mėgstate elgtis impulsyviai, kelionėms ruošiatės paskutinę akimirką. Taip daug įdomiau! Mėgstate nuotykius bei aktyvų laisvalaikio leidimo būdą. Vengiate grupinių turistinių kelionių, nes jos jums atrodo pernelyg organizuotos bei nuobodžios.

Jautis (04.21-05.21)

Kaip pirmasis zodiako žemės ženklas, dievinate gamtą, natūralumą, autentiškumą, kaimo turizmą. Jums žymiai įdomiau kalno viršūnėje ar nuošalioje vandenyno pakrantėje nei kokiame nors Ibizos klube. Kadangi nemažai dėmesio skiriate maistui, jums labai įdomu pažinti įvairių šalių tradicines virtuves. Taip pat jus žavi šalys, turinčios gilias tradicijas: Airija, Bulgarija ir pan.

Kelionės planas: atsakingai ir rūpestingai ruošiatės savo atostogų kelionėms. Kadangi esate šiek tiek konservatyvus, jus traukia grįžti į vietas, kuriose jau buvote ir kurios atitinka jūsų pagrindinius kriterijus: paprasta ir saugu keliauti, geras kokybės ir kainos santykis. Prieš išsiruošiant į naujus kraštus, susirenkate visą įmanomą informaciją apie numatomą aplankyti šalį.

Dvyniai (05.22-06.21)

Būdamas oro ženklo atstovu, mėgstate siurprizus. Esate atviras naujovėms, smalsus, pasirengęs naujiems atradimams. Ypač mėgstate pažintines keliones, ekspedicijas. Jums svarbiausia pamatyti kažką naujo, sužinoti ko dar nežinote. Taip pat gerai jaučiatės vietose kur verda gyvenimas, susimaišę daugybė kultūrų, galite sutikti įvairiausių žmonių. Jums patiktų ilga kelionė per Ameriką ar Australiją, kurioje patirtumėte begalę nuotykių. Savo gilia kultūra bei tradicijomis jus sužavės Japonija ar Indija.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Algis
2009-01-04 21:13:42
Svarbu, kad butu tinkamai parinkta kelione, o ne zodiako zenklas:) www.tavoturas.lt
sikna
2009-01-01 16:41:12
kaip durna xD