• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išpilstyta šimtai lėkščių Kalėdinės sriubos! (foto)

Autorius: LNK
2009-11-19 12:16:00

Išpilstyta šimtai lėkščių Kalėdinės sriubos! (foto)
LNK nuotr.
Puodai, garuojantys Kalėdine sriuba, draugiškos šypsenos ir artėjančių Kalėdų muzika. Visa tai laukė praeivių Vilniuje, Pilies gatvėje. Čia buvo pristatoma jau ketvirtą kartą vykstanti Maltos ordino „Kalėdinė sriuba“.


„Kviečiame sriubos! Vaišiname, bet prašome paaukoti Maltos ordinui“, - kvietė LNK laidų vedėjai.  Varžydamiesi tarpusavyje, kuris greičiau įpils, LNK žmonės su maltiečiais išpilstė 50 litrų garuojančios burokėlių sriubos.


Į Maltos ordino aukų dėžutes subyrėjo 954 litai, sriuba pavaišinti daugiau nei keturi šimtai žmonių, ėjusių Pilies gatve per pietų pertrauką, tarp jų – ir primabalerina Eglė Špokaitė, Norvegijos ambasadorius Lietuvoje Steinaras Gilas ir Vokietijos ambasadoriaus žmona Annen Maria-Luise.


Inga Jankauskaitė, Rolandas Vilkončius, Asta Dudurytė, Gintaras Deksnys, Jaunius Matonis, Živilė Vaškytė, Giedrius Leškevičius, Tomas Ališauskas, Ugnė Skonsmanaitė, Egidijus Knispelis, „Muzikos akademijos“ dalyviai Onsa, Kafka ir Rūta ne tik pilstė Kalėdinę sriubą , bet ir ragino aukoti Malto ordino globojamiems seneliams.  Ordinas rūpinasi, kad karštos sriubos pagyvenę skurstantys žmonės į namus gautų kasdien.


Šiemet LNK ir Maltos ordino organizuojama didžiulė nacionalinė iniciatyva apima ne tik  jau gražias tradicijas turinčią „Kalėdinės sriubos“ akciją, bet ir visiškai naują „Geriausios labdaros idėjos“ konkursą, kuriame pakviesti dalyvauti visi  430 000 Lietuvos moksleivių, bei televizijos projektą „Mums reikia tavęs“.


Ketvirtoji Kalėdinės sriubos šventė vyks gruodžio 5-6 d. visoje Lietuvoje, net 15 miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose – Akropolio prekybos centruose,  Marijampolėje, Ignalinoje, Visagine, Vilkaviškyje, Kaišiadoryse, Rokiškyje, Panevėžyje, Viduklėje ir Žiežmariuose. Ją organizuos ištikimi Maltos ordino savanoriai, padedami Lietuvos kariuomenės. Kalėdinės sriubos renginiai bus graži miesto  šventė, nes skambės gyva muzika, lankysis Maltos ordino ambasadorius, LNK televizijos žvaigždės, politikai ir verslininkai. Į Panevėžį atvyks Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus