• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kalėdinės prekybos koziris – nematomos kelnaitės

2008-12-15 00:00:00

Kalėdinės prekybos koziris – nematomos kelnaitės

Artėjant didžiosioms metų šventėms vienu populiariausių kalėdinių pirkinių D. Britanijoje tapo nematomos kelnaitės. Į šventinį vakarėlį atėjusius vyrus kamuos baisi nežinomybė – jie niekaip nesupras, ar damos po prigludusiomis vakarinėmis suknelėmis dėvi kelnaites, ar ne.

Nepaisant D. Britaniją krečiančios ekonominės krizės, šios nematomos kelnaitės iš lentynų stvarstomos tarsi karšti pyragėliai, rašo britų dienraštis „Daily Mail“. Jos tapo šių metų kalėdinės prekybos koziriu, pardavimo apimtimi nusileisdamos tik kalėdinėms atvirutėms. Ir tai visiškai suprantama: ši apatinio trikotažo prekė yra pigi (kainuoja tik 3,2 svaro), madinga ir labai efektyvi. Tokios kelnaitės esą visiškai išsprendžia vadinamąją matomos kelnaičių linijos (visible panty line, VPL) problemą.


Po prigludusia suknele dėvint įprastas medvilnines kelnaites aiškiai matoma iškili jų kraštą žyminti riba. Tačiau nematomos kelnaitės, pagamintos iš specialaus itin tampraus poliesterio, priglunda prie kūno tarsi antroji oda. Jos gaminamos taip preciziškai, kad kelnaičių kraštus pjausto lazeriai – taip užlydomi medžiagos kraštai ir nesimato jokių siūlės iškilumų.

Šiomis kelnaitėmis prekiaujantis „Debenhams“ parduotuvių tinklas praneša, kad jų parduodama 3 kartus daugiau, nei bet kokių kitų apatinio trikotažo gaminių. Jų pardavimas per pastarąsias dvi savaites išaugo daugiau nei 2 kartus.

Pasak prekybos tinklo atstovų, šios baltos, juodos, rožinės, rudos ir kūno spalvos kelnaitės graibstomos nuo prekystalių it karšti pyragėliai.

„Debenhams“ moterų apatinio trikotažo skyriaus vadovė Annette Warburton dienraščiui sakė, kad, iš visko sprendžiant, moterys nutarė užbaigti šiuos metus galutinai pamiršdamos vadinamąją VPL problemą.

„Matoma kelnaičių linija vyrams patinka, tačiau apgludusias sukneles dėvinčias moteris ji labai vargina. Išleidus tiek daug pinigų puikioms vakarinėms suknelėms būna labai apmaudu, kai vyrų dėmesį traukia ne jos, o iš po audinio ryškėjantys kelnaičių kraštai“, sakė ji.

Pasak A. Warburton, nematomos kelnaitės neprivers vyrų liautis spėliojus „Su kelnaitėmis ji ar be?“, tačiau nuo šiol nė vienas iš jų neturės nė menkiausio supratimo, koks yra teisingas atsakymas.

Kol kas „Debenhams“ nematomos kelnaitės siuvamos tik moterims, tačiau manoma, jog naujo tipo audinio privalumai ilgainiui patiks ir vyrams.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus