• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Valgomi eglutės papuošalai

Autorius: pagal Happywoman.com.ua
2010-12-10 15:43:00

Valgomi eglutės papuošalai
Happywoman.com.ua nuotr.
Kalėdos – šviesi ir džiugi šventė, susijusi su didžiausiomis viltimis, svajonėmis, tikėjimu gėriu. Eglutė, girliandos, blizgučiai, žvakės – be visos šios atributikos sunkiai įsivaizduojama šventė. Dabar ją daugelis sunkia įsivaizduojame ir be spalvotų pirktinių eglutės žaisliukų. O anksčiau, tai senais laikais, kai eglutės žaisliukai būdavo ruošiami namuose, populiariausiomis dekoracijomis laikyti... gardėsiai.

Beje, dabar jie ir vėl populiarūs – tik jau veikiau ne kaip būtinybė, o kaip madinga alternatyva. Valgomi eglutės papuošimai dovanoja ypatingą šventės, šilumos ir jaukumo nuotaiką. Juolab kad tokių papuošalų ruošimas gali virsti gražia šeimos tradicija, puikia įžanga į kalėdinį šurmulį.

1.    Vaisiai ir riešutai. Tai bene paprasčiausias variantas. Kadaise obuoliai laikyti vaisingumo simboliu, o riešutai – dievo valios išraiška. Obuoliai, apelsinai, mandarinai, riešutai naudojami papuošimui tiek tokie, kokie yra, tiek dailiai suvynioti į foliją.

2.    Riestainių ir saldainių girliandos. Tokie papuošimai ant eglutės atrodo ypač originaliai. Be to, iš saldainių ir saldainių girliandų galima sukurti įstabią kompoziciją.  Pavyzdžiui, į žalią popieriuką įsuktų saldainių galiukus priklijuoti prie kartoninio karkaso – ir gausite žvilgančią karamelinę eglutę.

3.    Vafliai. Išsikirpkite keletą įvairios formos trafaretų. Juos pridėkite prie pirktinių vaflių lakšto ir nusmailintu mediniu dantų krapštuku pagal trafaretą išbadykite reikiamą formą ant vaflio. Vėliau tuo pačiu dantų krapštuku pradurkite skylutę, perverkite siūlą. Dabar metas pasigamintą žaisliuką puošti ir spalvinti – tai daroma maistiniais dažais nudažyta cukraus pudros glazūra, karštu šokoladu ir torto pabarstukais. Taip galima pagaminti ir saldžių atvirukų, netgi palinkėjimus ant jų užrašyti.

4.    Sausainiai ir meduoliai. Žvaigždutės, eglutės, kankorėžiai, sniego seniai, širdutės, žmogeliukai iš aromatingos imbierinės, migdolinės ar meduolių tešlos ant eglutės šakų grąžins jus į vaikystę, gundys pasmaližiauti. Receptų, kaip pasigaminti tokius kalėdinius sausainius – apstu, tad belieka pasitelkti gerą ūpą ir fantaziją!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus