• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Darbas namuose

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2013-01-29 13:00:00

Darbas namuose
Jupiterimages.com nuotr.

Paskutiniu metu dirbti – prabanga. Besiteisindami krize, firmų vadovai vieną po kito išmeta darbuotojus į gatvę net nesusimąstydami, kad namuose auga maži vaikučiai, kad darbuotojai įsipareigoję bankams ar pan. Tačiau yra ir kita darbo rūšis – tai darbas namuose. Būtent šį darbo pobūdį pamėginsime pagvildenti.


DARBAS NAMUOSE: Privalumai


Darbas namuose turi labai daug privalumų, tai gali patvirtinti kiekvienas, kuris bent kiek yra to „ragavęs“. Pamėginsiu iš savo varpinės sudėlioti visas teigiamas darbo namuose savybes.


Kai dirbi namuose, gali pamiršti ankstų nubudimą, sunkų išsiritimą iš lovos, greitą makiažą, „griežtą“ aprangą ir visus sunkumus, su kuriais žmonės susiduria tik išėję į gatvę.  Juk kiekvieną rytą miestas būna užpildytas automobiliais ir viešuoju transportu. Vasarą gerai, tačiau ką daryti žiemą, kai iš pat ryto neužsiveda automobilis? Prašyti vyro pagalbos? O jei jis jau darbe? Bėgti pas kaimyną? Važiuoti taksi ir dar skambinti viršininkei bei pranešti jog vėluosi? Matote, dar tik rytas, o kiek nervų ląstelių žuvo. Nepamirškime ir to, jog jos neatsinaujina...  O ką jau kalbėti apie tai, jog nuvažiavus į darbą, privalėsi sėdėti savo kabinete, laukti viršininko, galbūt, komercijos direktoriaus (viskas priklauso nuo darbo specifikos) ir būtinai šypsotis, kad neatrodytumei „niurzga“. Vargu ar galėsi ir telefonu kalbėtis su šeimyniškiais kiek panorėjusi.


Nepamiršk, kad visuomet turėsi kontroliuoti savo laikyseną, veido mimikas ir pietauti galėsi eiti tik tam tikrą valandą, o gal tik ir pusvalandį galėsi skirti užkandžiams. Tuo tarpu darbas namuose suteikia daugiau teigiamų emocijų.


Lėtai išsivertusi iš lovos, nuėjusi į dušą ir pasidariusi didelį puodelį juodos kavos, įsijungsi kompiuterį ir peržvelgsi visas naujienas, susisieksi su reikalingais asmenimis, pasikalbėsite telefonu arba elektroniniu paštu pasidalysite naujienomis.  Visa tai gali daryti ir su chalatu arba susidėvėjusiais (tačiau Tau pačiais mielausiais) džinsiukais. Tavo geriausiam draugui - kompiuteriui mažai rūpi kaip Tu atrodai. Didžiulis darbo namuose privalumas  tuomet, kai namuose atsiranda vaikutis. Tau nereikės bėgti į ofisą, sėdėti ten aštuonias valandas ir vaiką palikti su močiute ar aukle. Tu pati savo namuose būdama, viena ranka „čiūčiuodama“ mažylį, kita ranka galėsi rašyti straipsnius, redaguoti tekstus, bendrauti su kampanijų vadovais ir priiminėti svarbiausius nutarimus. O jei ir porą kartų per mėnesiuką Tau reikės nuvykti į biurą – tai bus didžiulė atrakcija: ir save parodysi, ir kitus pamatysi.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus