• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Darbo pokalbis: 7 priežastys, kodėl po jo tau nepaskambino  2 

Autorius: Eli.lt
2012-06-14 12:37:00

Darbo pokalbis: 7 priežastys, kodėl po jo tau nepaskambino
Freedigitalphotos nuotr.
Kiekviena mergina žino, kad pirmojo pasimatymo frazė „aš tau paskambinsiu“ iš tikrųjų nereiškia nieko. Tačiau kai fraze „mes jums paskambinsime ir pranešime apie savo sprendimą“ pokalbį baigia tavo galbūt būsimas darbdavys, natūralu to skambučio tikėtis ir laukti.

Faktas, kad niekas neatsiliepia į tavo pagal darbo skelbimą išsiųstą CV – savaime suprantamas. Veikiausiai kiti kandidatai pasirodė patrauklesni. Bet jei jau buvau pakviesta į pirmąjį pokalbį dėl darbo – gali tikėtis, kad tave asmeniškai, telefonu arba elektroniniu paštu, informuos apie tai, ar vis dar gali save laikyti realia pretendente.

Tačiau bėga valandos ir dienos, o iš tavo potencialių darbdavių – jokios žinutės. Ar tai reiškia, kad per darbo pokalbį susimovei? Nebūtinai! Štai dar 7 priežastys, dėl ko jie vis dar tyli;

1.    Paprasčiausiai neskuba. Gali būti, kad jei pasirinko tave. Tačiau skubesni darbai ir reikalai vis dar kliudo tave apie tai informuoti – tiesiog žino, kad tau jų reikia labiau nei jiems tavęs, taigi būsi kantri ir palauksi. O tu nelauk! Kitą dieną po darbo pokalbio nusiųsk jiems žinutę su padėka, kad jūsų susitikimas įvyko, ir primink, kad nekantraudama lauki rezultatų.

2.    Nurodei netikslius kontaktinius duomenis. Galbūt ištrynė žinutę su tavo CV, o gal skubėdama neaiškiai užrašei savo elektroninį paštą ar telefono numerį? Jei tavo CV sudaro ne vienas lapas, visada yra tikimybės, kad lapai atsiskyrė, pasimetė tarp kitų kandidatų CV, ir dabar tiesiog liko neaišku, kuris gi telefonas – tavo. Taigi dar kartą paskaityk pirmą punktą ir išsiųsk padėkos žinutę po pokalbio, kurioje galėsi dar kartą dėl visa ko nurodyti, kaip su tavimi susisiekti.

3.    Jie vis dar svarsto. Jei pretenduoji į tokią vietą, kur darbų lavina nuo rytojaus nenumatyta, gali būti, kad darbdaviai vis dar svarsto: gal ne su visais numatytais kandidatais spėjo pasikalbėti, o gal dar apskritai derina naujo etato steigimo reikalus. Teks apsišarvuoti kantrybe ir luktelėti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dija
2012-06-14 15:12:44
Kodėl įkyrėti? Nusiųsti vieną žinutę ir tiek. Jei nenori tavęs matyt - ištrins kaip Spamą. O jei tikrai apie tave pamiršo, nėra apsisprendę iki galo ar kur nukišo tavo kontaktus - gali suveikti. Asmeniškai aš ir šiaudo griebčiausi, jei to darbo tikrai norėčiau. Viena žinutė blogiau nepadarys. O 1 atveju iš 100 , žiūrėk, ir suveiks.
ddd
2012-06-14 14:11:00
na kokia prasme ikyreti ir primint apie tai, kaip lauki is ju ziniu. Nepaskambino, vadinasi ne taip jau nori tave ir matyt toje darbo vietoje. Reikia nesukt sau galvos, pamastyti, kad kita karta gal kitur nueisi labiau pasiruoses, gal kitam darbdaviui labiau patiksi kaip asmenybe ir tiek.