• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

El. parduotuvės atidarymas. Nuo ko pradėti?  3 

Autorius: Gerda Morozovienė
2012-07-02 13:10:00

El. parduotuvės atidarymas. Nuo ko pradėti?
Šiais laikais daugelis imasi verslo internetu. Tai puiki idėja ir nemažas pelnas, tačiau prieš pradedant elektroninės parduotuvės atidarymą, vertėtų šį tą žinoti.

Kuo prekiausite?


Prekiauti galima viskuo, pradedant aksesuarais ir baigiant buitine technika, tačiau ką bepasirinkumėte, turėtumėte apžiūrėti kainas realiose parduotuvėse ir apsvarstyti kur laikysite prekes. Didžiausią paklausą turi drabužiai, bateliai ir aksesuarai, todėl juos pasirinkusios, tikrai neapsiriksite. 


Atsakingi asmenys


Prieš steigdamos parduotuvę, būtinai pagalvokite kas su jumis dirbs. Tai turi būti atsakingi, norintys dirbti ir sąžiningi asmenys. Pagalvokite, kas bus atsakingas už buhalteriją, tai ypač svarbu ir aktualu visiems. 


Parduotuvės vieta


Jei el. parduotuvėje prekiausite smulkiomis prekėmis, jas glausti galėsite savo namuose, tačiau jei planuojate plėstis arba prekiausite didelėmis prekėmis, pasirūpinkite sandėliu, kuriame talpinsite prekes saugiai ir patikimai. 


Tiekėjai


Turite nuspręsti, kas jums tieks prekes. Gal patys važinėsite į svečias šalis ir pirksite prekes, o gal prekes atsiųs tiekėjai? Būtinai išsiaiškinkite prekių tiekimo ir pristatymo kainas, taip pat pasidomėkite ar iš jūsų pasirinktų tiekėjų imamos prekės yra kokybiškos ir patvarios.


Verslo planas


Ir, žinoma, paskutinysis, bet, kone, pats svarbiausias akcentas, norint pradėti individualiai dirbti — verslo planas, kuriame turite išvardyti visus trūkumus ir privalumus, paskaičiuoti išlaidas, pajamas ir kitus svarbius su verslu susijusius niuansus. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gytis
2015-04-29 22:06:26
na, o tiems, kas turi verslininko gyslelę, varlė siūlo įdomią galimybę užsidirbti - ji moka pinigus už kiekvieną per jūsų nuorodą atėjusį ir apsipirkusį žmogų, ir tie pinigai nepasensta ir niekur nedingsta - ne taip kaip prekybcentriuose ar pigu lt.
Gytis
2015-04-29 22:04:23
ir šiaip - tai viena mėgstamiausių ir patikimiausių parduotuvių LT. Man varlėj patinka daug kas: milžiniškas prekių asortimentas, geros kainos, daug akcijų ir nuolaidų, galimybė pasikonsultuoti (varlėj, kiek man teko susidurti, dirba tikrai labai faini ir savo darbą išmanantys konsultantai).
Gytis
2015-04-29 21:58:04
šiaip jau pačiam elektroninę parduotuvę atidarinėt yra gana nuostolinga - didelė konkurencija, ir klientai mažai žinomomis parduotuvėmis nepasitiki. Aš rekomenduočiau prisijungti prie didesnių - pavyzdžiui, varlė lt siūlo bendradarbiavimo galimybę tiems, kurie savo parduotuvės neturi, bet kuo nors prekiauja.