• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausios pasaulyje profesijos  1 

Autorius: respublika.lt
2009-10-07 08:03:00

Keisčiausios pasaulyje profesijos
jupiterimages nuotr.

Svajojate tapti fotomodeliu ar pakilti karjeros laiptais aukščiau už Madoną. Žinoma, pavydu... bet labai jau nuobodu. Juk pasaulyje tiek daug neįprastų profesijų! Tiesa, dažniausiai tokioms profesijoms išsilavinimo neužtenka - reikia ir įgimto talento ar bent jau sveiko humojo jausmo.

Taigi, pristatome 9 keisčiausias pasaulyje profesijas!

Maisto šunims degustatorius. Kaip manote, kas ragauja šunų maistą? Vietiniai sargiai ir reksai? Tikrai ne. Tai daro žmonės, specialūs operatoriai degustatoriai. Ir po tokių degustavimų maisto šunims gamintojai ant pakuočių išdidžiai užrašo: "Naujas, pagerintas kačių skonio maistas šunims". Arba vilioja šūkiu: "Švelnus paštetas su ėriuko kepenimis tikriems gurmanams". Nejaugi nors vienas šuo iškeistų įprastą kauliuką į visokias perdirbtas atliekas? Na, o jeigu jūs patys drįstate paragauti maisto, kurį beriate savo gyvūnėliui į lėkštutę, degustatoriaus darbas būtent jums!

Prezervatyvų hermetikos tikrintojas. Šių gaminių tikrinimas turi unikalią sistemą: kiekvienas prezervatyvas maunamas ant metalinio stovo, kuris veikiamas daugiau nei 1000 voltų įtampa. Jeigu įtampa krinta - gaminys nehermetiškas.

Kitas būdas - tikrinimas vandeniu. Į kiekvieną prezervatyvą pripilama apie 200 ml vandens, po to gaminys vienai minutei pakabinamas. Specialistas atidžiai stebi pakabintus prezervatyvus, ieškodamas įtrūkimų ar kitokių pažeidimų. Ir iekas nedrįsta užginčyti šio darbo svarbos.

Liemenėlių dizaineris. Kad sukurtum dailią liemenėlę neužtenka būti poetu ir dailininku sieloje. Reikia turėti nemažai žinių apie moters kūno anatomiją ir higieną. Šis darbas nelengvas. Juk kiek moterų - tiek skirtingų biustų, ir jokiai klasifikacijai jie nepaklūsta.

Vyriškų trumpikių dizaineris.
Šis darbas vyksta būtent taip, kaip parodyta nuotraukoje: veidu į veidą. Ir kaip kuriant bet kurį kitą drabužį, siuvėjas audinio gabaėlius prismaigsto prie kūno adatomis... Ką junta modelis, sunku nupasakoti...

Kas toks - karvių sėklintojas? Jūs atsakysite - bulius. Bet būsite tik iš dalies teisus. Nes karves, kaip ir kitus galvijus, sėklina specialiai mokyti žmonės. Ir jokios paslapties čia nėra.

Sėklos rinkėjas. Sėklintojai - dažniausiai  vyrai, o sėklos rinkėjų gretose dominuoja moterys. Gerai pagalvojus, toks pasiskirstymas logiškas. Bulius privedamas prie nuostabios karvutės muliažo, toliau - vien instinktai ir gryna mechanika.

Žuvų gydytojas. Ar galima gydyti žuvis? Galima. Tuo užsiima ichtiopatologai. Specialybė kiek neįprasta, nes žuvų ir žmonių gyvenimo vieta gerokai skiriasi. Arba žuvį iš vandens tenka traukti, arba pačiam nerti. Šių specialistų paslaugos, švelniai tariant, nėra pačios pigiausios. Tačiau bet kuris akvariumų mėgėjas pasakys, kad žuvelės - nepigus hobis.

Kramtomosios gumos rinkėjas. Kada nekultūringi praeiviai spjaudo kramtomąją tiesiai ant šaligalvio, o neklusnūs vaikai klijuoja ant sėdynių viešajame transporte, guma gali prilipti prie jūsų pado ir visą dieną neduoti jums ramybės. Dar ji gali prilipti prie drabužių. Arba net nepastebėsite, kaip jūsų mažylis įsikiš į burną ką tik nugramdytą "lobį". Todėl be kramtomosios gumos rinkėjo neapsieitume!

Kvapų ekspertas. Specialistų teigimu, kvapai - nerealus dalykas: jų neįmanoma matyti, liesti, girdėti, tačiau jie geba valdyti mūsų emocijas. Šiandien parfumeriai siūlo kvepalų įvairovę, juos atrenka ne kas kitas, o pagrindinis aromatų teisėjas - žmogaus specialisto nosis.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tinik
2015-03-26 19:39:06
baisu