• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 būdų, kaip turiningai praleisti atostogas

2008-03-18 00:00:00

10 būdų, kaip turiningai praleisti atostogas

Galbūt kažkada norėjai tapti astronautu, dramblių dresuotoju ar vaiduoklių medžiotoju? Svajonės gali išsipildyti, nes pasaulyje daugėja stovyklų, siūlančių išbandyti kažką netikėto, rašo "Zeenews".

Rokenrolo stovykla, Niujorkas, Los Andželas, Las Vegas ir Londonas

Šioje stovykloje bandoma semtis patirties iš senųjų rokenrolo stabų, pavyzdžiui Joe Walsh ar Slash. Kartu su muzikos įžymybėmis ir konsultantais stovyklautojai mokosi kurti ir atlikti dainas. Kiekvieną dieną vyksta repeticijos, o stovyklą vainikuoja atlikėjų grupių varžytuvės, į kurias atvyksta kviestinės žvaigždės.

Gladiatorių treniruotės, Roma

Trijų valandų trukmės kursų dalyviai, apsivilkę tradiciniais kostiumais ir naudodami medinę bei geležinę ginkluotę, mokosi senovinės gladiatorių kovos technikos. Instruktoriai yra profesionalai iš "Gruppo Storico Romano", tyrinėjantys ir populiarinantys gladiatorių kultūrą.

Dramblių dresiravimas, Šiaurės Tailandas

Leidęsi į pusdienio ar trijų dienų trukmės nuotykį, dalyviai mokosi iš vietinių dramblių varovų, išmanančių šią 2000 metų senumo Tailando tradiciją. Dresiruoti dramblius mokosi ne daugiau kaip 30 žmonių, skiriama dėmesio ir gamtosaugai.

Vyndarystės stovykla, Kalifornija

Kartu su vietiniais vynininkais stovyklautojai tris dienas vynuogynuose mokosi nuimti derlių, o vėliau iš jo daryti vyną.

Astronautų stovykla, Alabama

Trijų ar aštuonių dienų programos metu stovyklautojai patenka į artimą kosminiam laivui aplinką. Išbandoma, kas iš tiesų yra skrydis į kosmosą, dirbama su NASA treniravimo įranga, kuri leidžia pajusti, ką reiškia nesvarumo būsena ar kas yra pasivaikščiojimas mėnulyje.

Vaiduoklių medžiotojų universitetas, Naujasis Orleanas

Užsiėmimus veda Christopheris Moonas, licencijuotas paranormalių reiškinių tyrinėtojas. Stovyklos trukmė - dvi naktys, o vieta - 1742 metais statytas viešbutis, neva apsėstas dvasių. Būsimi vaiduoklių medžiotojai mokomi ir fotografuoti bei filmuoti dvasias.

Kryžiažodžių stovykla, kruizas Rytų Karibuose

125 knygų apie kryžiažodžių sprendimą autorius Stanas Newmanas 10 valandų trunkančio užsiėmimo metu aiškina, kaip pagerinti kryžiažodžių sprendimo įgūdžius, turtinti žodyną, atskleidžia svarbiausius triukus.

Veterinarijos safaris, Pietų Afrika

Keturių-penkių dienų safario programos metu stovyklautojai dirba kartu žymiausiais Pietų Afrikos veterinarais, puikiai išmanančiais laukinių gyvūnų gyvenimą. Stovyklos metu mokomasi specialiai žymėti gyvūnus jų tyrinėjimo, išsaugojimo bei kovos su brakonieriavimu tikslais.

Gondolos irkluotojų treniruotės, Venecija

Trijų valandų trukmės kursų metu stovyklautojai mokomi manevruoti gondola, išlaikyti pusiausvyrą bei supažindinami su gondolų irklavimo etiketu.

Pokerio stovykla, Las Vegas, Atlanta

Pokerio mėgėjai gali praleisti fantastišką savaitgalį kartu su didžiausiomis pokerio "žvaigždėmis". Stovyklautojams organizuojamos pamokos, jie žaidžia su profesionalais, kurie moko pokerio paslapčių.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus