• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 seksualiausių pasaulio šalių

2009-02-27 00:00:00

10 seksualiausių pasaulio šalių
Balsas.lt; Jupiterimages nuotr.

Ar gali šalys būti seksualios? Pasirodo, taip. Prezervatyvų gamintoja „Durex“ remiantis statistiniais duomenimis sudarė 10 seksualiausiųjų pasaulio valstybių sąrašą.

„Durex“ apklausos atrankinis kriterijus – kaip dažnai per savaitę  mylisi vienos ar kitos šalies gyventojai (pvz., JAV gyventojai yra linkę mylėtis tik vieną kartą per savaitę). Sąlyga – reguliariai tiek kartų mylėtis turi bent 3/4 visų šalies gyventojų. Taigi, vadovaujamasi logika, kad kuo dažniau mylimasi – tuo seksualesnė šalis ir tuo aukščiau ji atsiduria dešimtuko sąraše.

1. Graikija

 Vienvalde sąrašo lydere tapo Graikija. Graikų sekso tradicijos siekia Antikos laikus. Būtent ši valstybė pasauliui pristatė homoseksualumą (prisiminkime Lesbo salą). Atrodo, visur tvyrančiam seksualumui įtakos turi švelnus viduržemio jūros klimatas, nuostabūs paplūdimiai ir šimtai išsibarsčiusių nuošalių salelių.

2. Brazilija

Antrą vietą užima šalis taipogi pasižyminti karštu klimatu ir nuostabaus grožio paplūdimiais. Nenuostabu, kad Brazilijoje buvo sukurti stringai. O per tradicinį karnavalą vietiniai netenka visų vadžių: Rio gatvės prisipildo pusnuogių moterų ir oras prisipildo sekso nuojautos.

3. Rusija

Trečiojoje vietoje atsidūrė šiaip jau šalta – Rusija. Sakoma, jog šaltojo karo metais amerikiečiai negalėjo patikėti, jog rusai mylisi dažniau už juos. Tad nežinia ar dėl to, ar dėl savo grožio, rusaitės yra „paklausios“ užsienyje. Be to, rusų lytinis potraukis kas naktį pripildo naktinius Maskvos klubus – vienus geriausius pasaulyje.

4.Kinija

Kuo labiau blanksta kinų kultūrinė revoliucija, tuo labiau kaista seksualinis perversmas. Per pastaruosius 8 metus vien Pekine atsidarė 5000 sekso parduotuvių. Taipogi, Kinijoje pagaminama 70% pasaulio sekso žaislų. Ar reikia tolesnių įrodymų, jog santūrūs kinai spinduliuoja seksualumu?

5. Lenkija

Kaimyninės Lenkijos konservatyvume galime rasti nemažai veidmainystės. Ši šalis rengia kasmetinį „Eroticon“ festivalį, kuriame ekspuonuojami naujausi ir pažangiausi „žaisliukai“ suagusiems. Be to, žmonės dar nepamiršo sekso skandalo Lenkijos politikoje.

6. Italija

Būtent iš italų kalbos kilęs žodis kazanova. O įdomūs statistiniai duomenys rodo, kad net trečdalis italų senjorų (žmonių virš 60 m.) seksu užsiiminėja reguliariai.

7. Malaizija

Iš pirmo žvilgsnio malajai atrodo susikaustę žmonės. Pavyzdžiui, neseniai šalyje kilo daug diskusijų, ar mokyklose turėtų būti įvestas privalomas lytinis švietimas. Tačiau už uždarų durų visas santūrumas išgaruoja. Kartais tai iškyla ir į viešumą: 2008 m. iš posto bus priverstas trauktis Malaizijos sveikatos ministras, kai buvo paviešintos jo namų sekso vaizdajuostės.

8. Ispanija

Lotynų meilės šalyje – seksas iš anksto nulemtas reiškinys. Pasigirsta gandų, jog šiuolaikiniai Ispanijos vyrai vartoja „Viagra“ tam, kad savo partnerėms suteiktų ilgesnį malonumą, net jeigu jie yra puikui pajėgūs atlikti aktą ir be tabletės.

9. Šveicarija

Nors šveicarai yra politiškai neutralūs, tačiau apie seksą jie turi tvirtą nuomonę. Sutrumpinus tai skambėtų: „Duok daugiau“. Prostitucija šalyje taip pat nedraudžiama. Paskaičiuota, jog kasmet net 350 000 šveicarų meilę perka.

10. Meksika

Meksikiečiai lytinį gyvenimą pradeda labai anksti. Galbūt tam įtakos turi „liepsnojantis“ klimatas? 2008 m. Meksiko valdžia išdalijo 700 00 sekso „vadovėlių“ miesto moksleivijai. Valdžia įtarė, jog greit vaikai šoks horizontalų „tango“. Nors prostitucija Meksikoje draudžiama, ji leidžiama tokiose miestuose kaip Tichuana, kur klesti sekso ir narkotikų industrija.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus